0

Ale wiecie, że to była ironia czy nie? To się odnosiło do komentarzy hala dzieci po meczu z Interem. Pozdro dla tych co myśleli, że śmieje z naszych cracków.

0

Finał LM jest 6 czerwca, a początek CA - 11 czerwca.

0

Gol ładny, ale wychwalają go jakby sam wywalczył 6 trofeów w sezonie...

0

I oczywiście Suarez i Neymar mogą pomarzyć o takich bramkach jak Bejl :D

0

Fajnie, że Robert się szybko wpasował do drużyny. Oby Suarez też nie miał problemów :D

0

Niestety od jakichś 2 lat wartość Alvesa systematycznie spada. Obecnie, powołując się na transfermarkt.pl, spadła z 36 mln (02.2012) do 12 mln (07.2014). To nie jest i nie będzie Alves z lat 2009-2011 i każdy to wie. No może oprócz samego Alvesa.
Jak dla mnie to jak najszybciej powinni ściągnąć Cuadrado, bo za rok to on już będzie w Monachium/Menchesterze/Londynie/Paryżu i znów będziemy w dupie - Alves pójdzie za darmo, a my zostaniemy z niczym. Niektórzy mówią, że Cuadrado się nie sprawdzi, bo to raczej skrzydłowy. Ale z tego co pamiętam, to Alves w latach swojej świetności, mimo że był wystawiany na PO, to odrywał raczej rolę PS i to wybitnie. Wtedy cała drużyna brała udział w obronie i było super. Trofea były? Były. Więc może i taki scenariusz się sprawdzi teraz. Fakt, że nie ma już Puyola czy Abidala, ale Luis na pewno ma plan i kupił Mathieu również po to, żeby czasem zastępował ofensywnego Albę na LO. Jakby nie patrzeć, to po stracie Alexisa nie mamy dobrego PS, więc Cuadrado który, ma już doświadczenie na tej pozycji, byłby świetnym uzupełnieniem kadry. Cena? Wysoka, ale adekwatna co do jakości piłkarza.
Zobaczymy jak to się potoczy dalej, ale znając życie Alves zostanie a Cuadrado będziemy mogli kupić co najwyżej w FIFIE.

0

W jakiej drużynie? ;)

1

Prezes Atletico Mineiro, Eduardo Maluf żąda wyjaśnień od Ronaldinho, dlaczego nie wziął udziału w pożegnalnym spotkaniu Deco, ponieważ otrzymał on zgodę od klubu na wyjazd, a na stadionie się nie pojawił.

0

off top. pytanie.
Wie ktoś kiedy będzie podany terminarz Serie A?

7

56,5 mln + Alves, Song, Affelay = Marquinhos, Cuadrado

0

Wiedziałem, że Deco wyrówna :D

0

Oby się nie skończyło tak jak z Czyhrynskim...

0

Nie interesuje mnie Twoje zdanie w ogóle. To, że kibicuję Barcelonie od 2008 nie znaczy, że wcześniej nie oglądałem ich meczów. Poza tym, duet Eto'o Messi grał do roku 2009 więc słabo Ci to wyszło.

0

marne prowokacje. Nie ruszają tu nikogo.

10

Messi wszedł - 2 gole :D

0

Nie wiem co pamiętasz.

2

K**wa aż mi łza wyszła ;__;

2

Pierwszy raz widzą najlepszego piłkarza świata.

3

Wchodzi Pantera i Pchła!

35

Widać, że Mathieu bardzo zadowolony. Fajnie, że marzenia się spełniają :D

0

W tych czasach nic nie wiadomo.

0

Na FB na transferach jest napisane. Nie wiem czy oficjalnie. Szukam.

1

Niby tak.

2

BTW.
Antoine Griezmann trafia do Atletico Madryt z Realu San Sebastian Sociedad za 25 milionów euro!

0

45 min grają normalnie?

1

Ale posiadanie mamy większe :D

3

Messi i Eto'o odrobią.

11

Giuly lepiej niż Pedro gra :D

2

Spokojnie. Chłopaki chcieli być solidarni z naszą obecną obroną :D

2

Eto'o do Messiego: 'Weź tam Zubiego zagadaj żeby mnie ściągnął. Ile mi tam trzeba. Prawie za darmo zagram. Byle jak najdalej od Londynu".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?