radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szachtar, Olympiakos, Łudogorec - chyba grupa marzeń :D
0
Mamy Roberto co chcesz XD
1
Dla Realu powinni stworzyć formację 4-4-15-2...
0
Nie wiem po co im 20 pomocników...
0
Na transfermarkt.pl trochę dziwnie liczą asysty czasami, także może się nie zgadzać :)
2
Messi - 109 asyst od sezonu 04/05,
Xavi - 104 od sezonu 98/99,
Iniesta - 79 od sezonu 02/03,
Alves - 76 od sezonu 02/03,
Źródło: transfermarkt.pl
:P
0
Szukałem też, ale nie ma chyba tak odległych ;/
0
http://www.statbunker.com/alltimestats/AllTimeCompetitionMostAssists?comp_code=LL
Takie coś znalazłem tylko :)
7
Bardzo dobry zawodnik. Nie traci piłek, nie drybluje bez sensu, umie dokładnie podać, zna schemat gry (choć niektórzy nie ustawiali się w czas do dobrych podań od niego) i co najważniejsze umie wykorzystać sytuacje bramkowe.
Jak będzie dostawał regularnie możliwość grania w I zespole, to mamy świetnie zapowiadającego się gracza na lata.
Zanim wróci Suarez, to atak powinien się składać właśnie z Munira + oczywiście Neymar i Messi.
5
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/10473063_10152198419226213_2272745720732285135_o.jpg
Zestawienie jedenastek jakie na swoje debiutanckie mecze na ławce Barcelony przygotowali Pep Guardiola, Tito Vilanova, Tata Martino i Luis Enrique.
40
Dla tych co pytają gdzie jest Bartra odpowiadam, że jest on na ławce. Wy jesteście trenerami czy Luis? Wy oglądacie codzienne przygotowania czy Luis? Wy wiecie kto w jakiej jest formie czy Luis?
Skoro trener postawił na Mascherano, to widocznie ma powody...
1
FC Barcelona's line-up: Bravo, Alves, Mathieu, Mascherano, Alba; Sergio, Rakitic, Iniesta, Munir, Messi and Rafinha #FCBlive
1
Mam nadzieję, że po sezonie będzie miał 3 tytuły więcej ;P
8
Messi nie gra w Realu przecież ;)
1
Atletico! :D:D:D
1
A co jeśli okaże się solidnym zawodnikiem?
Cena dość wysoka, ale na pewno nie wzięli go z youtube, tylko był przed dłuższy czas obserwowany. Jako zmiennik może się nadać. Kto wie, może w Barcelonie odpali i będziemy wdzięczni za zakup.
Skoro do porozumienia doszło, to nic nam nie da wyzywanie i wyżalanie się na klub. Trzeba poczekać i wesprzeć chłopaka, a nie traktować go jak Mathieu na początku. To nie Walker czy Lahm, ale miejmy nadzieję, że się sprawdzi...
3
Scenariusz praktycznie niemożliwy, ale:
sprzedać Pedro, Songa, Alvesa (kto go kupi? ;__;), kupić Reusa i Cuadrado.
"Cuadrado nie jest obrońcą!!!!!" - ok, ale widzieliście żeby kimś innym się Barcelona tak interesowała jak nim? Douglasa nawet nie wspominam. Skoro Luis tak go chce, to widzi w nim wszechstronny potencjał.
Mamy dobry skład, ale nie na 2 sezony.
1
Ale wiesz, patrzę perspektywicznie. Co jak Halilivić wcale się nie sprawdzi tak, aby iść od razu do I drużyny? Co jak Xavi odejdzie po sezonie? Zostaniemy z Roberto (haha) i Rafinhą. Średnia przyszłość.
1
Jaki dobry środek pola? Nie chodzi mi o DPM.
Mamy na dobrą sprawę Iniestę i Rakitića. DWÓCH świetnych pomocników i tyle. Jeden dozna kontuzji i co? Roberto będzie grał czy Xavi który ma już swoje lata i pewnie odejdzie po sezonie.
Trzeba kupić kogoś do pomocy bo nie jest za dobrze.
1
Chodzi mi o to, że nie mamy kadry na 2 sezony. Pomoc to Iniesta i Rakitić. Nie wyobrażam sobie grać tyle czasu i mieć tylko dwóch światowej klasy ofensywnych pomocników.
2
No to graj starym Xavim i Alvesem przez 2 sezony...
1
No to gdzie Ci są co pisali: "Spokojnie. Nie trzeba na Reusa. Przyjdzie za rok."
PO, Reus i Cuadrado by się przydali do 31.08. Praktycznie niemożliwe ;_____;
1
a wodę lałby niedźwiedź :D
1
On by nawet pewnie nie poczuł tego zimna :D
1
Putina i Merkel :D
6
To jeszcze nic. LeBron nominował Obamę :D
0
Alves to porażka. Jak już mamy grał z ofensywnym PO to tylko Cuadrado, bo Dani się nie nadaje już.
Mathieu szacunek. Nie do przejścia. Pique niech się weźmie do roboty albo niech się przyzwyczaja do ławki :P
0
Szpraj :D:D:D:D
0
Za bardzo szukają Messiego...
0
Ostatnie podanie szwankuje coś ;/