3

Oby już skończyły się jego problemy zdrowotne i odpalił do na dobre :D

11

Godzina gry to żadna wymówka, bo obie drużyny o tej grają. Jak mamy walczyć o najwyższe cele, to i o 6 rano powinni wygrywać ;)

1

To wtedy bym był za Hiszpanią ;)

1

Ja zawsze za USA, także się cieszę :P

2

USA w koszta to nikt nie powstrzyma na tych MŚ :D

3

FIFA 15 naprawdę świetnie jest zrobiona. Realizm jest i ta grafika, którą można pomylić z prawdziwym meczem czasami (głównie w powtórkach) powala. Wersja finalna będzie naprawdę dużym skokiem w sportowych grach.
W demo jeszcze nie ma takich składów, jak obecnie (jest Deulofeu, nie ma Vermaelena) i umiejętności piłkarzy trochę się różnią od podanych wcześniej, ale gra się super. Polecam ściągnąć sobie i pograć, szczególnie, że jest to za darmo :)

1

"Nie ma pytania o Messim dla kogokolwiek z Barcelony? Nie ma wywiadu!"
Wszyscy chyba to stosują :)

3

Już nie mogę się doczekać debiutu oficjalnego ^^

4

Można znaleźć dwa wyjaśnienia. Jedno to akceptacja na kanwie Rosji. Jeśli Rosję, której terytorium rozciąga się daleko na Azję, uznajemy za Europę, to można rozciągnąć tę interpretację na innych byłych członków ZSRR - wskazuje prof. Wawrzyniec Konarski, wybitny ekspert ds. stosunków międzynarodowych z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Drugi powód to, oczywiście, polityka. Azerbejdżan dołączył do UEFA w 1994 - kilka lat po rozpadzie ZSRR i dwa lata po utworzeniu Azerskiego Związku Piłki Nożnej, który nawet nie próbował kandydować do azjatyckiej federacji. Na oficjalnej stronie UEFA napisano, że organizacja Platiniego chciała "pomagać nowym związkom, rozwijającym się po rozwiązaniu ZSRR", ale de facto była to decyzja mająca zapewnić Europie wpływy w tym kraju. Po rozpadzie Związku Radzieckiego kraje Starego Kontynentu nie chciały, by byłe republiki sowieckie znalazły się ponownie pod silnym wpływem Rosji - szczególnie te, które dysponowały surowcami. - Ale nie chodziło wyłącznie o względy rosyjskie. Azerbejdżan był państwem strategicznym również dla Iranu czy Turcji i była to kanwa większej rozgrywki o to, kto zdobędzie tam wpływy polityczno-kulturowe - tłumaczy prof. Konarski. Tym samym, po raz kolejny, Europa pokazała swoją otwartość i elastyczność w interpretowaniu swojego własnego zasięgu.

2

Xavi :)

2

Nie tylko w Europie są kibice Barcelony i Ci spoza na pewno będą się cieszyć gdy mecz wyemitują w przestępnej dla nich godzinie :)
W zimie czy w jesieni, jak już nie ma takich upałów, nie powinno to nikomu przeszkadzać, a gra do naturalnego światła jest przecież normalną rzeczą. Wystarczy spojrzeć na ligę niemiecką czy angielską.

1

Bardzo ciężki mecz, bo Athletic to jedna z najsilniejszych ekip w lidze. Mimo wszystko gramy na Camp Nou i mam nadzieję, że nie będzie problemów z wygraniem, szczególnie, że nie możemy sobie pozwolić na utratę punktów u siebie.
Wraca Neymar, więc (jeśli nie będzie tak pudłował :P) jestem spokojny o wynik :)

1

Pierwszy porządny trening będzie miał :P

1

Tak mi się wydawało, że w demo nie można. Dzięki za odp :)

3

Ale trzeba przyznać, że fajnie to wygląda. Jest duża różnica w porównaniu z 14 i wielki plus dla EA, za tę zmianę silnika :P

0

Da się zmienić ustawienia klawiszy w FIFIE na PC-ta, bo u mnie nie można zapisać swoich.

1

Ale my właśnie go krytykujemy, a nie hejtujemy. To Ty nie rozróżniasz tego i wszędzie widzisz ten hejt. Zgadzam się z tym, że czasami on jest niestosowny i nie powinien mieć miejsca, ale nie jesteśmy z gimnazjum, możemy chyba pogadać normalnie bez spin i wyzwisk.
Jakbyśmy go "hejtowali", to by poleciały wyzwiska itp., a my po prostu krytykujemy go za to, że nie skupia się na grze, tylko woli sobie pośpiewać na instagramie.

1

Bronić, ale nie wyzywać kogoś, kto ma inne poglądy co do sprawy.

1

Najlepsze jest to, że mówi komuś jak ma pisać ("merytorycznie"...), a daje 'spację' przed znakami interpunkcyjnymi :D

1

Ty za to piszesz tylko i wyłącznie prawdę. Krytykujesz kogoś, a jak Tobie ktoś zwróci uwagę to już wielce się oburzasz. Pierwsze się patrzy na siebie. Rozumiem, że może Ci się nie podobać, że krytykuje się tu Twojego ulubionego zawodnika - Alvesa, ale w 90% ta krytyka jest poparta tym, co wyprawia na boisku. Czy chcesz czy nie, ale ten zawodnik już dawno się wypalił i 2 mecze na przyzwoitym poziomie nic nie zmieniają.

2

To ustawienie Realu na następny sezon to chyba takie:
Chicharito - Van Persie, Hazard, Toure, Kramer - Kroos, Modrić - James, Bale, Ronaldo - Benzema :D

2

Christoph :D Skopiowałem z Przeglądu i nie sprawdziłem XD Wybaczcie :P

13

Wczoraj: Sven Kramer znalazł się na celowniku Realu Madryt. (Sky Sports)
Dziś rano: Van Persie może przejść do Realu w zimowym okienku. (brytyjska prasa)
Dziś po południu: Yaya Toure może trafić do Realu! (The Mirror)

Jak tak dalej pójdzie, to Real założy własną ligę bo będzie miał pół Europy :P

6

Mam nadzieję, że już z Bilbao pokaże wielką formę :)

0

Trochę więcej skupienia i dokładności w interwencjach, a będzie stoperem nr 1 :)

0

Jest tylko podane TOP 100 zawodników, a wersja na PC jeszcze nie jest na Origin także nie wiem jak cały skład wygląda :)

1

Maksymalnie jest 100 (Messi ma najwięcej w grze - 93).
Te oceny to średnia umiejętności graczy z danej pozycji.
Dla przykładu: średnia naszego ataku gdzie Messi - 93, Suarez - 89 i Neymar 87 + Pedro, Munir, Sandro, daje 87 itd. dla obrony i pomocy.
Jak dla mnie, chyba dobrze jest to dobrane :P
Mam nadzieję, że w miarę się połapiesz :)

0

Barcelona w FIFA 15:
Atak: 87
Pomoc: 84
Obrona: 81

1



Polecam pooglądać :) Super zrobiony.

2

Taki wynik nic nie zmienia. Potrzeba nam w końcu porządnego i doświadczonego trenera, bo Nawałka się nie nadaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?