radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za dużo kasy by poszło. Albo Reus albo Cuadrado. Nie mamy pomocy, zrozumcie to wszyscy, którzy tak są zapatrzeni w nazwiska...
0
Byle do Suareza, bo już nie mogę patrzeć na ten nasz atak. Klub który walczy o trofea ma na rezerwie, uwaga: Pedro, Sandro, Munira.
"Po co nam Cuadrado????". Właśnie po to. Na takie właśnie mecze, gdzie na papierze jest 3 napastników, a gra 2 i to od początku sezonu. Do pomocy też by się przydał, bo tam gra też za dobrze nie wygląda...
3
Obrona jest taka sama od początku sezonu. Dziś dopiero PSG pokazało to każdemu, kto był zaślepiony liczbą w miejscu: bramki stracone.
0
No tak. Z tego wszystkiego pomieszało mi się :P Poprawię.
15
Polecą hejty, ale bardzo dobrze, że przegrali. Lepiej tu niż w lidze.
Czemu tak napisałem? A no dlatego:
"Lucho drugi Guardiola!"
"Najepsza obrona na świecie!"
"Kadra jest super, nikogo nam nie trzeba!"
"Rozwaliły każdego w tym sezonie. Dawać Real!"
To małe podsumowanie najczęstszych komentarzy po meczach w lidze, gdzie na szczęście na razie tylko raz straciliśmy punkty (oby tak zostało).
Kubeł zimnej wody dla osób, które już miały przed oczami 6 pucharów i Real na spadku.
Co pokazał ten mecz? To, że Luis NIE wyciągnął wniosków po pierwszym, nie, drugim słabym meczu (I z APOEL-em) Barcelony.
Jak wyglądał dziś mecz:
Barcelona: standardowe długie rozgrywanie piłki, standardowo bezproduktywne, kilka strzałów w większości zablokowanych i jak zwykle bez uderzeń z dystansu, bo po co, jak można wjechać z piłką do siatki.
PSG: czeka spokojnie na stratę Barcy, kontra w 3-4 podaniach która powoduje to, że już ktoś jest przed naszym polem karnym i jakby nie to, że Cavani dziś robił za Pedro PSG, to mogłoby się to skończyć bardzo złym dla nas wynikiem.
Wnioski? PSG było do ogrania, ale kilka błędów chciało inaczej. 2 wielbłądy przy kryciu, brak wprowadzenia Pique czy Bartry żeby można było zagrozić w powietrzu i (który raz ja to już wypisuję...) brak klasowego zmiennika do ofensywy.
Z wielką niecierpliwością czekam na Suareza, bo nasz atak to tylko Neymar - Messi od początku sezonu.
2
2 słowa: Luis Suarez...
0
W finale Pastore oczywiście piach, a tu mecz życia...
4
Jakby Ibra miał te piłki co Cavani, to już by było ze 4:1
0
Najgorsze jest to, że to nie PSG strzeliło, tylko my sami sobie brakiem krycia i asekuracji...
0
2 gole z różnych. Pięknie...
0
Ale finezja Pedro :D
0
Grać ku**a mać!
4
Bez komentarza...
10
Zlatan Ibrahimović z powodu kontuzji opuści jutrzejszy mecz z Barceloną!
3
Czasu nie cofniemy, a szkoda, bo Barcelona ucierpiała w tym meczu. Co więcej nie po raz ostatni nam finał przeszedł koło nosa. Wszyscy chyba pamiętają karnego Messiego z Chelsea :(
2009 - Barcelona
2010 - Barcelona
2011 - Barcelona
2012 - Barcelona
Pomyśleć, że tak mogłoby być przy "Zwycięzcy LM". Decydowały malutkie szczegóły :(
7
Wygrana 3 razy z rzędu LM to by było coś niespotykanego ;/
1
W sezonie 2009/10 "Duma Katalonii" miała wielką szansę na obronę trofeum Ligi Mistrzów. Jednak prowadzony wówczas przez Josepa Guardiolę zespół uległ w półfinale tych rozgrywek Interowi Mediolan. Zdaniem Zlatana Ibrahimovicia porażka z włoskim zespołem była spowodowana złymi wyborami Guardioli.
– Wtedy mieliśmy zdecydowanie najlepszą drużyną na świecie. Mogliśmy wygrać Ligę Mistrzów, ale nie zrobiliśmy tego, gdyż pewien pan podjął bardzo złe decyzje. Jednak mimo to dobrze wspominam grę w Barcelonie. Przeżyłem tam wspaniałe chwile, które dobrze wspominam.
– Oczywiście, chciałbym wygrać Ligę Mistrzów, w końcu jest to najważniejsze piłkarskie trofeum w Europie. Jednak w swojej karierze wywalczyłem wiele innych wspaniałych pucharów– zakończył szwedzki napastnik.
2
Z Malagą nie grał Xavi :>
2
Na rm.pl dyskusja nt. Złotej Piłki trwa w najlepsze :D
29
Rakitić mimo słabszego meczu z Malagą (tak jak reszta) odwala taką robotę, że aż miło popatrzeć. Wszędzie jest: i w ataku i w obronie.
Cieszę się, że do nasz przyszedł.
6
Dawać na cytat tygodnia!
3
2 ligowe mecze i wraca SUAREZ :D Wtedy to będzie :D
4
Bravo nie ma, ale w sumie dziś nie grał :D
4
Takie mecze jak ten, to można oglądać bez końca :D Dziś wychodziło praktycznie wszystko, a jakby nie to, że czasami nie byliśmy skupieni, to i 10:0 mogło być :)
Na plus wszyscy oprócz Munira. Dziś za dużo błędów.
TOP 3:
1. Mathieu
2. Messi
3. Neymar
Mimo 3 goli, Neymar pcha się w te dryblingi, które mu nie wychodzą i traci przez to piłkę. Do poprawy. Przez to właśnie 3 miejsce.
Mathieu dziś zagrał bardzo dobrze. Tak ma grać do końca sezonu: pewnie i skutecznie :)
Duże brawa dla Xavi'ego, który posłał dziś kilka naprawdę dobrych zagrań i kluczowych piłek i dla Alvesa, który w końcu zagrał na poziomie jaki od niego się oczekuje.
3 pkt, 6 bramek strzelonych, 0 straconych - kolejka jak najbardziej udana :)
11
Pewnie Ronaldo oglądał XD
2
Pomyślcie co by było jakby dziś grał Suarez :D
4
Neymar w 26, 46 i 66. Jeszcze ma 86 min :D
23
Mówcie ci chcecie, ale Mathieu i Xavi to dziś robotę robią.
0
Tak masz grać Dani! :D
1
Jest Król ;D