radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi dziś na duży plus :)
2
Mathieu pięknie ;)
2
No ale żeby Neymar przegrywał każdy pojedynek 1 na 1 to śmiech...
3
Jakby Neymar jeszcze przestał dryblować bez sensu, to by było dobrze. Przegrywa pojedynki 1 na 1 z piłkarzami Granady. Trochę śmieszne...
0
Suarez z dziesięciokilową nadwagą > Pedro, Munir XD
0
Jest celny przynajmniej :D
8
Byle do Suareza...
4
Ronaldo by karnego dostał ;p
0
Ja pierd**e co za gość...
0
Wolniej grajcie. Co tak szybko?
8
Autobus jak zwykle.
0
Ale macie problem. Przecież od jakiegoś czasu Ronaldo jest w dużo lepszej dyspozycji strzeleckiej od Messiego. Tylko ktoś zapatrzony w Leo tego nie widzi. Można nie lubić CR-a, ale trzeba mu przyznać, że umie się ustawić i wykorzystywać te piłki jakie dostaje, a jak wiemy, nie wszyscy tak potrafią.
Inna sprawa to taka, że trenerze z niewiadomych przyczyn z nami, gdzie gramy atak pozycyjny - spokojny, stawiają autobus przez 90 min, a z Realem który gra z kontry, bronią się 3-4 zawodnikami. Efekt? Zmarnowane setki i 2 gole w plecy. Jak już się gra otwarty football, to wypada mieć jakichś egzekutorów, a nie gości, co w piłkę nie umieją trafić.
2
Oto lista rzeczy które mnie martwią, bo Ronaldo ma 10 goli w lidze:
http://obrazki.elektroda.pl/5129176500_1360030757.jpg
1
no ile jeszcze będą tych akcji pierd**ić?! Villareal już spokojnie mógł prowadzić...
1
Oczywiście jak grają z Realem to nikomu piłka nie siedzi na nodze i 15 strzałów pieprzą... Potem kontra z dupy i znów "11 La Decima" jak to mówią "kibice" Realu pewna...
1
Rozumiem, że większość z was jest bardzo sfrustrowana tym, że Mascherano gra na ŚO, a nie na DPM.
Mimo wszystko Luis jest trenerem i wie jak kto gra. Widocznie w schematach na treningach lepiej spisuje się Mascherano, bo nie gra na tej pozycji dlatego, żeby zrobić niektórym tutaj na złość.
Też szkoda mi Bartry, ale mam zaufanie do trenera. Jak wystawia Javiera, to ma jakiś powód.
Z resztą, nie mamy problemów z defensywną, tylko z ofensywą, więc tym bardziej nie ma co się produkować.
3
Dawno nie było tak mało postów pod głównym tematem :D
2
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/31306,media-reus-juz-wybral-po-sezonie-zmieni-klub
...
1
Dużo osób zauważyło to, że jak ktoś gra z Realem to autobusu takiego nie ma jak z nami, a nawet jak jest, to Realowi jakoś bardziej idzie rozbicie go. Dlaczego? A no dla tego, że potrafią przyspieszyć grę, wykorzystać szybkość swoich zawodników i nie klepią przed szesnastką, tylko z dystansu elegancko próby są. Brakuje mi tego u Barcelony ;/
2
Jak mówiłem od początku, że pomoc nie jest kompletna, to poszedł hejt, a teraz sami płaczecie, że nie ma drugiej linii...
4
Najbardziej mnie denerwuje to, że w takiej sytuacji, w takim meczu większość drużyn przyśpiesza grę, próbuję grać z kontry czy uderza z dystansu, ale Barcelona oczywiści do 90 min to samo bezsensowne klepanie.
Dziwicie się, czemu Ronaldo ma tyle goli. Zobaczcie jak gra Real do przodu a jak my.
Oby to był ostatni taki mecz, bo skończy się tak, jak w tamtym sezonie...
6
O 22 miała Barcelona grać, ale puścili chyba Puchar Polski.
0
Od początku mówiłem, że pomoc nie jest kompletna.
1
Iniesta w takiej sytuacji powinien ich solidnie opierd**ić jak kapitan.
1
Nic dziś nie wychodzi. Zero.
1
Dziś w pomocy Messi gra.
20
To co? Zwalniamy Enrique czy jak?
Ogarnijcie się. Tylko idioci myśleli, że co mecz będzie manita. Malaga gra dobrze w obronie, to i trudno się gra. Niektórym sędzia nie pomaga i nie dyktuje karnych z niczego.
Mecz nie jest przyjemny dla oka, ale w II połowach w tym sezonie gramy lepiej. Myślę, że Malaga nie wytrzyma tyle i popełni błąd.
Sandro za Pedro i jazda!
0
Dobrze Pedro. Rywal mógł odpuścić przez śmiech.
13
Jak Douglas popełni jakiś poważniejszy błąd, to niech lepiej nie czyta tutaj komentarzy ;P
1
Ronaldo 4 bramki - król, najlepszy piłkarz świata.
Milik 6 bramek - i tak jest słaby, przypadek, w kadrze nic nie strzela.
Polacy :D