0

Może by inaczej grał tutaj. Z resztą nie wiadomo. Trudno.

0

Serio tak myślisz?

2

Da się kupić Higuaina i Palacio na panele?

2

Skąd wiesz skoro go nie ma?

1

Było brać Teveza

2

Messi się zalanie i będzie znów słabo w Barcelonie pewnie.

4

Umiał wykorzystać nie to co te kaleki

1

Aguero i Palacio = buk

2

To się zemści. Zobaczycie.

1

Piłek nie dostaje

1

Lavezzi>>> Aguero, Higuain, Palacio

1

Chyba w Pekinie

0

Wszystko, byle nie kibic na murawie xd

0

Zemści się ;__;

2

Uważaj bo nie będzie trenował...

5

Dobrze, że Suareza ściągnęli i dali sobie spokój z Higuainem i Aguero

0

Już 2 taka strata.

0

Dostał jak z MP 40 xd

0

Aguero za Lavezziego...

5

W II połowie za Higuaina Di Maria, a Messi na 9.

5

Gardło zdarte :c

2

Maszcze to wszędzie jest. Jak ktoś ma grać na DPM u nas, to tylko on.

1

Dobrze, że Suarez przyszedł, a nie to drewno.

0

Ja pieprze...

1

Ładnie Messi uciekł nowemu koledze z Barcelony :D

11

"Niemcy muszą wygrać , bo w przeciwnym razie z Messiego zrobią boga futbolu ,a my kibice Realu chyba tego nie chcemy ..."
Komentarz dnia XD

0

Mam go nawet :P Po 4 sezonach ma 89 :D
A tak na serio, to z tych realnych na teraz najbardziej bym chciał Hummels'a :P

1

Mangala, Benatia, Marquinhos i pewnie jeszcze Hummels.
Jak zwykle będzie problem z klasowym obrońcą. Mathieu do takich nie zaliczam.

0

Hummels, Cuadrado, Marquinhos i mamy kadrę na powtórkę z sezonu 2008/2009 :D

0

Mehdi Benatia blisko Bayernu Monachium! Włoskie media donoszą, że Manchester City zrezygnował z zawodnika AS Romy i w wyścigu o Marokańczyka pozostał tylko klub z Bawarii. Kwota jakiej oczekują Rzymianie to 40 milionów euro. Decyzja zapadnie około 21 lipca
Super...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?