radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może by inaczej grał tutaj. Z resztą nie wiadomo. Trudno.
0
Serio tak myślisz?
2
Da się kupić Higuaina i Palacio na panele?
2
Skąd wiesz skoro go nie ma?
1
Było brać Teveza
2
Messi się zalanie i będzie znów słabo w Barcelonie pewnie.
4
Umiał wykorzystać nie to co te kaleki
1
Aguero i Palacio = buk
2
To się zemści. Zobaczycie.
1
Piłek nie dostaje
1
Lavezzi>>> Aguero, Higuain, Palacio
1
Chyba w Pekinie
0
Wszystko, byle nie kibic na murawie xd
0
Zemści się ;__;
2
Uważaj bo nie będzie trenował...
5
Dobrze, że Suareza ściągnęli i dali sobie spokój z Higuainem i Aguero
0
Już 2 taka strata.
0
Dostał jak z MP 40 xd
0
Aguero za Lavezziego...
5
W II połowie za Higuaina Di Maria, a Messi na 9.
5
Gardło zdarte :c
2
Maszcze to wszędzie jest. Jak ktoś ma grać na DPM u nas, to tylko on.
1
Dobrze, że Suarez przyszedł, a nie to drewno.
0
Ja pieprze...
1
Ładnie Messi uciekł nowemu koledze z Barcelony :D
11
"Niemcy muszą wygrać , bo w przeciwnym razie z Messiego zrobią boga futbolu ,a my kibice Realu chyba tego nie chcemy ..."
Komentarz dnia XD
0
Mam go nawet :P Po 4 sezonach ma 89 :D
A tak na serio, to z tych realnych na teraz najbardziej bym chciał Hummels'a :P
1
Mangala, Benatia, Marquinhos i pewnie jeszcze Hummels.
Jak zwykle będzie problem z klasowym obrońcą. Mathieu do takich nie zaliczam.
0
Hummels, Cuadrado, Marquinhos i mamy kadrę na powtórkę z sezonu 2008/2009 :D
0
Mehdi Benatia blisko Bayernu Monachium! Włoskie media donoszą, że Manchester City zrezygnował z zawodnika AS Romy i w wyścigu o Marokańczyka pozostał tylko klub z Bawarii. Kwota jakiej oczekują Rzymianie to 40 milionów euro. Decyzja zapadnie około 21 lipca
Super...