26

Darujcie sobie komentarze o Xavim, bo są na niższym poziomie niż wasze IQ...

6

Odpoczynek wyjdzie mu na dobre, ale nie rozumiem pojazdów na niego...

46

Po dwóch słabszych meczach już napinka na Neymara i wywalanie go na ławkę. Jak strzelał te 24 gole w tym sezonie, to pewnie inaczej niektórzy śpiewali.
Dziś miał 4 kluczowe podania z czego minimum 2 powinny być zamienione na gole.
Pedro, który ma go ponoć zastąpić w wyjściowej "11" zmarnował dziś dwusetkę...

2

Oceny po meczu zostaw osobom z dodatnim IQ...

3

Jak grają ze słabszymi drużynami, to różnica jest taka:
Real gra piach - wygrywa
Barcelona gra piach - przegrywa

3

Dla niektórych zawinił i tak Alba z Bravo :v

2

"Nie wstydzę się przyznać, że w meczach przeciwko Barcelonie spędzałem sporo czasu mając tylko nadzieję, że Messi będzie zajmował pozycję możliwie jak najdalej ode mnie". ~Paul Scholes

5

Jaki Mata?! Tylko Reus do Barcelony. On jest nam pisany.

17

Neymar, na lekcje do Ronaldo się proszę zapisać :v

59

Messi w tym roku gra po prostu fenomenalnie i zostawił wszystkich piłkarzy za sobą. Jest naszym najlepszym pomocnikiem i napastnikiem, a liczby tylko to potwierdzają. W 2015 r. ma już 10 goli i 7 asyst, natomiast jego największy konkurent, Cristiano Ronaldo, ma 4 goli i zaledwie 1 asystę. Jak łatwo policzyć w kanadyjce wynosi to: 17 do 5 dla Messiego. Jeśli spojrzymy na cały sezon, to mimo, że jesień należała do Portugalczyka, to obecnie Messi jest grubo ponad nim. Jeszcze ponad miesiąc temu, Ronaldo imponował statystykami strzeleckimi i niektórzy już przypisywali mu Złotego Buta, ale teraz wyglądają one podobnie:Ronaldo: 32 mecze, 36 goli, 17 asyst Messi: 31 meczy, 33 goli, 19 asyst Konsekwentnie odejmując tak nielubiane przez wszystkich karne u Portugalczyka, gole przedstawiają się następująco: Ronaldo: 22 gole Messi: 31 goli Wnioski pozostawię każdemu z osobna, ale jeśli Messi utrzyma obecną formę, to Ronaldo będzie mógł się pożegnać z jakąkolwiek indywidualną statuetką.

13

MD/@MDpor_elmundo: W nowym kontrakcie Marco Reusa jest klauzula, która pozwala mu na odejście do Barcelony w styczniu 2016 roku.

5

Reus przedłużył tak na prawdę do zimy 2016. Potem na pomarańczowo na fcbarca.com:OFICJALNIE: MARCO REUS PIŁKARZEM BARCELONY! :D

7

W tym sezonie (liga + puchary):
Messi - 34 gole, 17 asyst
Neymar - 23 gole, 5 asyst
Suarez - 6 goli, 12 asyst

Razem: 63 gole, 34 asysty

2

Neymar był wart każdych pieniędzy. W tym sezonie robi niesamowite rzeczy i "dorósł" piłkarsko. Jego współpraca z Messim to poezja, a statystyki obu panów tylko to potwierdzają.
Od początku byłem za tym transferem i mogę śmiało powiedzieć, że już niedługo wygra ZP, a jeśli nie, to będzie w czołówce.

12

W tym sezonie:
Messi - 31 goli, 15 asyst
Neymar - 21 goli, 4 asysty
Suarez - 5 goli, 10 asyst

12

Gość po raz któryś uderza/kopie przeciwnika i jest praktycznie bez kary. To jest tak żenujące, że aż śmieszne.
Ciekawe czy jakby to zrobił jakiś inny piłkarz nie mający nic wspólnego z pewnym klubem, to też by dostał 2...

59

Najlepszy rozgrywający w historii piłki.
Wszystkiego najlepszego Generale, prowadź nas do potrójnej korony!

8

Jak Ronaldo nie dostanie kilku meczów zawieszenia, to będzie to parodia w wykonaniu władz ligi.

2

12 w lidze miał wtedy.

23

Żałosne są niektóre komentarze pod tym postem. Te same osoby najpierw wyśmiewają rm.pl, a potem tutaj piszą podobne głupoty...
To jest nasz zawodnik, tak samo jak Iniesta, Messi czy Neymar i lepiej pokazać, że ma się szacunek do każdego poprzez normalny komentarz, niż próbować być śmiesznym i nabijać się z czegoś, co nie jest Jego winą. Łatwo jest zjechać kogoś siedząc wygodnie przed komputerem, ale docenić tego, że chłopak się stara, trenuje mimo fali krytyki, to już nie...

Wyśmiewanie się z zawodników drużyny której się kibicuje jest po prostu żałosne i nie śmieszne dla mnie.

7

1

Messi + Neymar + Suarez = 50 goli

Będzie 100? ;)

17

Iniesta podpisywał koszulkę Ronaldo na gali ZP.
Transfer to kwestia czasu...

11

Douglas się spłacił.

3

Jak to mówią: Iniesta za bramkę z Chelsea xD

1

Kto by nie wygrał, to cieszę się, że mogę na własne oczy oglądać i Messiego i Ronaldo :)
Dla mnie Leo zawsze i wszędzie będzie najlepszy i kilka mniejszych liczb niczego nie zmienia :)

23

Chcieliście wykiwać Alvesa, to teraz Alves wykiwa was.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?