6

W "Najlepszych spotkaniach" jest błąd w nr 3. Powinno być 2004 a nie 2014 :v

10

Gessler ma konkurencję :v

14

A ja mu życzę powodzenia. W końcu nie łatwo będzie się bić z Walencją, Sevillą i Villarrealem o LE.

1

Odwalcie się od Neymara...Nie wierzę, że 2 artykuły na to powstały.
Chłopak zrobił trik który w niczym nie zaszkodził, a traktuje się go jakby kogoś zabił...
Przypominam, że ten sam Neymar strzelił w tym sezonie 38 goli i przyczynił się w dużym stopniu do zdobycia dwóch pucharów.

1

Za tydzień: 'Drugi tryplet FC Barcelony!'

2

haha, no chyba sobie żartuje...

5

Dla mnie to mogą zagrać w czymkolwiek i przebierać się pod stadionem w barze. To nie ma najmniejszego znaczenie jako kto i w czym zagramy. Barcelona wygra i tak :v

1

Iberoamerykański - odnoszący się do krajów Ameryki, w których językiem oficjalnym jest hiszpański lub portugalski.

Ameryki, ale co my tam wiemy :v

2

a Ronaldo to co ma wspólnego z krajami Ameryki?

1

Smuda wolny. Bieri! :v

14

Mógł to powiedzieć w wywiadzie jakimś, a nie zwoływać konferencję prasową bez celu moim zdaniem.

60

9

MSN już 117 goli w tym sezonie :>
Jeszcze 2 żeby pobić rekord RHB :v

3

A niech ma te swoje bramki. Zadajcie sobie pytanie: co dały bramki Ronaldo, a co bramki Messiego w tym sezonie?

No właśnie :)

3

"Mathieu mocno wszedł w Laure" :v

87

Joaquín Caparrós: Zanim cokolwiek powie się o Xavim, powinno się wstać.

5

12:10 - Corriere dello Sport podaje, że to już dzisiaj Ancelotti złoży podpis na rozwiązaniu kontraktu.
13:40 - Ancelotti: Moje odczucie jest takie, że zostanę.

:v

3

Małe porównanie:
Daniel Carvajal – 29 meczów, 0 goli, 3 asysty
Dani Alves – 30 meczów, 0 goli, 6 asyst
Statystyki wg Squawki:
Carvajal:
- 347 pkt meczowych,
- dokładność strzałów: 21%,
- raz wybrany najlepszym obrońcą meczu,
- 30 wykreowanych sytuacji,
- 86% - dokładność podań,
- 44% wygranych pojedynków bezpośrednich,
Alves:
- 552 pkt meczowe,
- dokładność strzałów: 33%,
- 2 razy wybrany najlepszym obrońcą meczu,
- 40 wykreowanych sytuacji,
- 88% - dokładność podań,
- 45% wygranych pojedynków bezpośrednich,

Jak by nie patrzeć: Alves>Carvajal :v

1

Wyceniany na 20 mln i w razie czego, tyle maksymalnie powinien kosztować. 24 lata ma, to jeszcze nie tak źle, ale jest pod formą, więc ryzyko jest ogromne.
Halilović jeszcze nie na I drużynę, ale Samper powoli pewnie będą wprowadzać.
Ja mimo wszystko jestem najbardziej za Verrattim, ale będzie strasznie ciężko go sprowadzić.

1

No nie wiem czy warto, ryzyko duże, bo sam wiesz, że to nie ten sam zawodnik co ze 2 sezonu temu, kiedy też bym się cieszył, że się nim interesujemy.
Z drugiej strony z Pogbą też jest ryzyko, bo chcą za niego ponad 80 mln, co dla mnie jest absurdem, bo 50 mln to powinno być max.
I bądź tu mądry...

1

No a kogo byś chciał? Isco?

1

Cuadrado to typowy przedstawiciel ligi włoskiej, czyli: we Włoszech pros, poza - przeciętniak.
Pogba mimo wszystko jest wszędzie wychwalany, z resztą tak samo jak Verratti, który pokazuje się z dobrej strony i w Ligue 1 i w LM.

1

Jaki Gundogan?! Verratti albo Pogba!

2

Wielki człowiek, Legenda, Kapitan, Generał.

Od czasu jak zobaczyłem go na Euro 2008 zacząłem interesować się Barceloną, co przerodziło się w miłość i pasję, wręcz fanatyzm.
Dziękuję Ci za te wszystkie wspaniałe lata, za sukcesy i porażki, które mobilizowały nas do walki, za to, że dzięki Tobie zaczęła się moja miłość do tego Klubu. Cieszę się, że mogłem oglądać Cię na żywo w TV oraz na Camp Nou i mam nadzieję, że na koniec sezonu, razem z milionami Cules, będziesz cieszył się z Potrójnej Korony.
Opuszczasz ten lub w wielkiej chwale i życzę Ci wszystkiego najlepszego :')

1

A właśnie - Platini :v

14

A kto wręczy mu Puchar LM i Króla? :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?