radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/11421413_563544857082414_2228317298915449260_o.png
Genialne zdjęcie jak zwykle :D
6
W "Najlepszych spotkaniach" jest błąd w nr 3. Powinno być 2004 a nie 2014 :v
10
Gessler ma konkurencję :v
14
A ja mu życzę powodzenia. W końcu nie łatwo będzie się bić z Walencją, Sevillą i Villarrealem o LE.
1
Odwalcie się od Neymara...Nie wierzę, że 2 artykuły na to powstały.
Chłopak zrobił trik który w niczym nie zaszkodził, a traktuje się go jakby kogoś zabił...
Przypominam, że ten sam Neymar strzelił w tym sezonie 38 goli i przyczynił się w dużym stopniu do zdobycia dwóch pucharów.
1
Za tydzień: 'Drugi tryplet FC Barcelony!'
5
http://s10.ifotos.pl/img/asasapng_wspwnss.png :v
2
haha, no chyba sobie żartuje...
5
Dla mnie to mogą zagrać w czymkolwiek i przebierać się pod stadionem w barze. To nie ma najmniejszego znaczenie jako kto i w czym zagramy. Barcelona wygra i tak :v
1
Iberoamerykański - odnoszący się do krajów Ameryki, w których językiem oficjalnym jest hiszpański lub portugalski.
Ameryki, ale co my tam wiemy :v
2
a Ronaldo to co ma wspólnego z krajami Ameryki?
1
Smuda wolny. Bieri! :v
14
Mógł to powiedzieć w wywiadzie jakimś, a nie zwoływać konferencję prasową bez celu moim zdaniem.
60
A od stycznia: http://s10.ifotos.pl/img/asasapng_wspwnss.png
:v
9
MSN już 117 goli w tym sezonie :>
Jeszcze 2 żeby pobić rekord RHB :v
31
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/11011022_993377994041996_5587646307817930935_o.jpg
Na zawsze w naszych sercach! :')
3
A niech ma te swoje bramki. Zadajcie sobie pytanie: co dały bramki Ronaldo, a co bramki Messiego w tym sezonie?
No właśnie :)
3
"Mathieu mocno wszedł w Laure" :v
87
Joaquín Caparrós: Zanim cokolwiek powie się o Xavim, powinno się wstać.
5
12:10 - Corriere dello Sport podaje, że to już dzisiaj Ancelotti złoży podpis na rozwiązaniu kontraktu.
13:40 - Ancelotti: Moje odczucie jest takie, że zostanę.
:v
3
Małe porównanie:
Daniel Carvajal – 29 meczów, 0 goli, 3 asysty
Dani Alves – 30 meczów, 0 goli, 6 asyst
Statystyki wg Squawki:
Carvajal:
- 347 pkt meczowych,
- dokładność strzałów: 21%,
- raz wybrany najlepszym obrońcą meczu,
- 30 wykreowanych sytuacji,
- 86% - dokładność podań,
- 44% wygranych pojedynków bezpośrednich,
Alves:
- 552 pkt meczowe,
- dokładność strzałów: 33%,
- 2 razy wybrany najlepszym obrońcą meczu,
- 40 wykreowanych sytuacji,
- 88% - dokładność podań,
- 45% wygranych pojedynków bezpośrednich,
Jak by nie patrzeć: Alves>Carvajal :v
1
Jedenastka sezonu wg Sky Sports: http://www.futhead.com/15/squads/32659654/
Źródło: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,krychowiak-w-jedenastce-sezonu-primera-division,artykul,570921,1,459.html?utm_source=facebook
1
Wyceniany na 20 mln i w razie czego, tyle maksymalnie powinien kosztować. 24 lata ma, to jeszcze nie tak źle, ale jest pod formą, więc ryzyko jest ogromne.
Halilović jeszcze nie na I drużynę, ale Samper powoli pewnie będą wprowadzać.
Ja mimo wszystko jestem najbardziej za Verrattim, ale będzie strasznie ciężko go sprowadzić.
1
No nie wiem czy warto, ryzyko duże, bo sam wiesz, że to nie ten sam zawodnik co ze 2 sezonu temu, kiedy też bym się cieszył, że się nim interesujemy.
Z drugiej strony z Pogbą też jest ryzyko, bo chcą za niego ponad 80 mln, co dla mnie jest absurdem, bo 50 mln to powinno być max.
I bądź tu mądry...
1
No a kogo byś chciał? Isco?
1
Cuadrado to typowy przedstawiciel ligi włoskiej, czyli: we Włoszech pros, poza - przeciętniak.
Pogba mimo wszystko jest wszędzie wychwalany, z resztą tak samo jak Verratti, który pokazuje się z dobrej strony i w Ligue 1 i w LM.
1
Jaki Gundogan?! Verratti albo Pogba!
2
Wielki człowiek, Legenda, Kapitan, Generał.
Od czasu jak zobaczyłem go na Euro 2008 zacząłem interesować się Barceloną, co przerodziło się w miłość i pasję, wręcz fanatyzm.
Dziękuję Ci za te wszystkie wspaniałe lata, za sukcesy i porażki, które mobilizowały nas do walki, za to, że dzięki Tobie zaczęła się moja miłość do tego Klubu. Cieszę się, że mogłem oglądać Cię na żywo w TV oraz na Camp Nou i mam nadzieję, że na koniec sezonu, razem z milionami Cules, będziesz cieszył się z Potrójnej Korony.
Opuszczasz ten lub w wielkiej chwale i życzę Ci wszystkiego najlepszego :')
1
A właśnie - Platini :v
14
A kto wręczy mu Puchar LM i Króla? :>