1

No w końcu najslabsza teoretycznie drużyna z II koszyka (bo na Real nie mogliśmy trafić :v).

44

Ronaldo:
12 meczów (1064 min), 10 goli (3 rzuty karne), 4 asysty. Gol co 106 min.

Gole strzelone (5 w fazie grupowej i 5 w fazie pucharowej):
Bazylea - gol na 1:0 (1:0 dla Realu - wynik końcowy; gol na 3:0 w II meczu (5:1 - dla Realu - wynik końcowy),
Ludgorec - gol na remis 1:1 w I meczu (2:1 dla Realu - wynik końcowy); gol na 1:0 w II meczu (4:0 dla Realu - wynik końcowy);
Liverpool - gol na 1:0 (3:0 dla Realu - wynik końcowy); 0 goli w II meczu (1:0 dla Realu - wynik końcowy);
Schalke - gol na 1:0 (2:0 dla Realu - wynik końcowy); 2 gole w II meczu (4:3 dla Schalke- wynik końcowy);
Atletico - 0 goli w dwumeczu (remis i wygrana Realu),
Juventus - 2 gole w dwumeczu (porażka i remis Realu - odpadnięcie z LM),

Neymar:
12 meczów, (1022 min), 10 goli (1 rzut karny), 1 asyta. Gol co 102 min.

Gole strzelone (3 w fazie grupowej; 7 w fazie pucharowej):
APOEL - 0 goli w I meczu; brak występu w II meczu;
PSG - gol na 2:3 w I meczu (3:2 dla PSG - końcowy wynik); gol na 2:1 w II meczu (3:1 dla Barcelony - końcowy wynik);
Ajax - gol w I meczu na 1:0 (3:1 dla Barcelony - końcowy wynik); 0 goli w II meczu (2:0 dla Barcelony - końcowy wynik);
Manchester City - 0 goli w dwumeczu,
PSG x2 - gol w I meczu na 1:0 (3:1 dla Barcelony - wynik końcowy); 2 gole w II meczu (2:0 dla Barcelony - wynik końcowy);
Bayern - gol na 1:0 (3:0 dla Barcelony - wynik końcowy); 2 gole w II meczu (3:2 dla Bayernu - wynik końcowy),
Juventus - gol w finale LM na 3:1 (3:1 dla Barcelony = 5 puchar LM).

Wg mnie, obok Messiego i Suareza, to właśnie Neymar powinien się znajdować w wyborze na najlepszego piłkarza LM sezonu ubiegłego. Strzelił on aż 7 goli w fazie pucharowej (przy 5 Ronaldo)
i to jego gole z PSG i Bayernem dawały awans Barcelonie, co potem skutkowało wygraniem 5 LM.
Wygrały gole z Schalke, Ludgorcem i z Juventusem z którym odpadł.
Jedni się zgodzą, inni nie, ale dla mnie Neymar bardziej zasłużył.

0

Pszypadeg? :v

1

http://scr.hu/7j38/i6wg3
Moje wyniki. City :v

26

http://inker.github.io/cl-draw/
Tu możecie polosować sobie jak Łysy :v

11

Jak tak dalej będą kupować tylko ofensywnych zawodników, to linia obrony United za 2 sezony będzie wyglądać tak:
Neymar-Ronaldo-Bale-Robben

Neymar jest nie do ruszenia, bo już odgrywa ogromną rolę w zespole, a te 190 mln to mogą sobie wsadzić...

2

Z innej beczki:

Były gwiazdor reprezentacji Hiszpanii, David Villa dostał propozycję z Lechii Gdańsk - taką informację podał na Twitterze polski dziennikarz Martin Harris, bliżej znany jako Marcin Harasimowicz. "David Villa powiedział mi że dostał "oferte z Gdansk" ale miał w sumie inne plany..." - napisał na swoim Twitterze Marcin Harasimowicz. Ta informacja wydaje się wręcz nieprawdopodobna. 33-letni David Villa w swojej karierze grał w takich klubach jak Valencia, FC Barcelona czy Atletico Madryt. W Dumie Katalonii rozegrał w sumie 77 spotkań, w których strzelił 33 bramki! Równie doszło szło mu w ekipie z Walencji. Tam wystąpił w 166 meczach, w których aż 108 razy wpisał się na listę strzelców.

Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/6247989,david-villa-dostal-oferte-z-lechii-gdansk,id,t.html?cookie=1

Wtf? :D

83

Jak to ktoś kiedyś napisał: Kibice Barcelony cieszą się z pucharów, a kibice Realu - z porażek Barcelony.

6

Ronaldo chciał być solidarny z Messim i też karnego nie strzelił :v

2

Długo się Benitez nie natrenował. Perez już go wydzwania.

5

50% - albo strzeli, albo nie

1

El Jarek

3

FIFA Mafia

3

Mimo, że Pedro ostatnio często prezentował się poniżej poziomu, to dał Barcelonie wiele pucharów i chwil radości. Przez kilka sezonów godził się na rolę rezerwowego, ale wiadomo, że chciał grać jak najwięcej i ta decyzja o odejściu mnie nie dziwi. Trzeba również pamiętać, że swego czasu był częścią słynnego MVP i strzelał bramki w każdych rozgrywkach.
Co może martwić, to ławka rezerwowych, bo do stycznia zostajemy z Sandro i Munirem, ale trzeba zaufać im i trzymać kciuki, że dadzą radę.

2

W sumie w finale powinna grać Barcelona z Barceloną :v

3

Na to liczę, bo na razie za Dudy są upały, susze i ostatnio - powodzie na Dolnym Śląsku i Małopolsce :v
Za Komorowskiego również nie wysychała Wisła :v

31

Za Komorowskiego wygraliśmy SPH 3 razy :/

3

Jak to kiedyś powiedział Benek w Pitbullu: "Ty się młody nie wpier****j, bo nie wiesz gdzie jest barykada".

2

Mnie nie martwi to, że nie zdobyliśmy piątego pucharu, bo przecież wygraliśmy 4. Jest to wynik nieosiągalny dla 95% drużyn i trzeba być dumnym z dokonań Barcy.
Mnie martwi to, że 3 mecze z rzędu popełnimy takie same błędy w obronie i skuteczność jest na poziomie Ekstraklasy, co komplementem nie jest, bo chodzi o naszą rodzimą ligę.

2

Rotacje są potrzebne i jak najbardziej wskazane, tylko trzeba mieć kim rotować, a na razie nie mamy pewnych zmienników, ale to kwestia czasu aż ruszy ta maszyna.
Mam nadzieję, że już za tydzień będziemy widzieć "inną" Barcę.

3

Gratuluję Athletic Superpucharu. Wygrali go bez wątpienia zasłużenie i pokazali nam nasze największe słabości, czyli: chaotyczną grę, wiele niedokładności, "spanie" na boisku, pretensje do sędziego zamiast do siebie i wielbłądy w obronie - lepiej się patrzeć gdzie leci piłka, niż próbować ją wybić/przechwycić.
W trzech meczach straciliśmy 9 goli, Barcelona gra bardzo słabo porównując z minionym sezonem. Mogliśmy oglądać festiwal nieskuteczności Barcy a szkoda, bo spotkanie było do wygrania. Przestaliśmy ten mecz. Podsumowaniem niech będzie Mathieu, który przy bramce na 1:1 miał najlepsze miejsce do oglądania wykończenia Aduriza. Ale co by nie mówić, odprowadził piłkę wzrokiem wzorowo.
Zostało tylko kilka dni do rozpoczęcia nowego sezonu ligowego, a nie jest dobrze. Zamiast zapewnień jak to będzie super i jak to poprawią błędy, trzeba się wziąć do roboty i pokazać, że te mecze to był tylko wypadek przy pracy. Przed Lucho wiele pracy, no ale co on też może zrobić, jak nasi piłkarze zamiast w piłkę kopią w powietrze, albo nie potrafią jej umieścić do pustej bramki.
Trzeba przełknąć gorycz porażki i robić swoje. Wraca Neymar, Alba i mam nadzieję, wróci głód zwycięstwa i wola walki.

4

No i dobrze. Mecz na stojąco. Grają jakby im się nie chciało.

4

Najgorsze jest to, że te 4 gole spokojnie już powinny być strzelone.

2

No po co? Po co?!

1

Rafinha/Sandro za Pedro. Trzeba próbować bo Pedro nie idzie.

11

Zaryzykuje stwierdzenie, że jakby był Neymar, to by nie trzeba było odrabiać aż takiego wyniku, a nawet jakby, to ze 3:0 by było do przerwy. No ale gdybaniem zajmuje się historia kontrfaktyczna, a u nas strzelaniem...Pedro :v

6

Zbyt niedokładna i chaotyczna gra, pech i na końcu, na szczęście, bramka. Powinno być 2:0 do przerwy minimum, ale Barcelona lubi marnować setki.

1

Nie zanosi sie na gola, a co dopiero na 4...

1

Gdyby był Neymar...

1

Pique dziś wszędzie jest. Oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?