radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po części winę za wynik ponosi Lucho, który ściągnął najlepszego ofensywnego zawodnika dnia dzisiejszego.
Z całym szacunkiem do Iniesty, ale z meczu na mecz coraz bardziej mi szkoda, że nie kupili Reusa za marne 25 mln :/
1
Znajdź sobie kolegów i daj spokój Iniescie.
0
Nie chciałem aż tak drastycznie pisać ;)
56
Ta Serie A to dziwna liga. Tamtejsze gwiazdy gdy przechodzą do innej, przeważnie są średnie i grzeją ławkę. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale np. Immobile czy Cuadrado to dobre przykłady.
W drugą stronę: Tevez i Salah, co w BPL grali tak o, tam są od razu postaciami pierwszoplanowymi.
4
Już się boję co będzie z naszą ofensywną pomocą jak Xavi odejdzie.
Rafinha, Iniesta, Roberto i Rakitić - na dobrą sprawę tylko ostatni prezentuje jakiś poziom.
A można było kupić Reusa za 25 mln w lecie, który sam chciał przejść do nas i mieć spokój. Niemiec grałby na pozycji Iniesty (lekko zmodyfikowanej pod niego) i by było dobrze. Szkoda.
7
Pique technicznie Busquetsa nakrywa czapką, lepszy od Neymara.
1
del Bosque już chyba się wypalił. Czas na świeżą krew z nowymi pomysłami.
1
Nie ma takiej opcji. Neymar jest świetny i juz stał się kluczowym zawodnikiem, a co dopiero w przyszłości...
Takich zawodników się nie sprzedaje
2
Blanc zarabia 2,5 raza mniej od Murinho, a i tak był mądrzejszy w LM.
Nie po raz pierwszy wychodzi, że zarobki to nie wszystko.
2
Xavi się nigdzie nie rusza. Już nie raz w tym sezonie pokazał, że przydaje się drużynie.
3
Do czerwonego dodałbym skuteczność, a właściwie jej brak, Neymara. W dwóch ostatnich meczach zmarnował chyba z 6-7 setek i to takich oczywistych.
1
Ale,ale przecież wygrali Decime i już się przygotowują na 11 :/
złe gazety i biedny Real :c
3
jedna z wielu w przyszłości! :D
3
Neymar - Ogarnij się!!!!!
1
Studio Canal+: "W czym BBC jest lepsze od ataku Barcelony?"
...
1
Real niech nie wychodzi. 3:0 dla nich lepsze niż Manita :D
27
Ronaldo + Bale = 200 mln
Schalke = 208 mln
Dziękuję, pozdrawiam :v
0
4 osoby, ale ogarnięte i pewnie jest taka liczba, bo mało kto czyta posty z 3 dni wstecz.
5
Załóż sobie z paxem bloga, floga czy inne coś i tam sobie wstawiajcie co chcecie i piszcie co chcecie, bo tutaj nikogo nie obchodzi Jego zdanie i oceny, a ten płacz o Redakcję jest śmieszny jak cieszynki Ronaldo po karnym.
0
Za słabo podgrzali kulki dla Realu :v
1
Można się pośmiać przynajmniej :v
90
Z rm.pl:
Abram
"Messi wziął nowe zastrzyki, znowu te sterydy, przestał rzygac i jest szybszy, myślicie że to naturalne? Mam nadzieje ze kiedyś to wyjdzie, jak z Armstrongiem."
Hybryda zazdrości i bólu dupy lvl 99999
1
Messi kolejny raz pokazuje, że jest "kosmitą". Jest bez wątpienia najlepszym graczem na świcie, a może i w historii i tylko zapatrzeni w pewnego Portugalczyka "fani" powiedzą inaczej.
To zaszczyt móc oglądać go na żywo.
14
Barca Lucho:
WWWWWRWPWWWPPWWWWWWWWRWWPWWWWWWWWWWWPWWWW
34 Wygrane, 2 Remisy, 5 Porażek
Bramki: 124-27
Źródło: fcblog.pl
35
Statystyki na dziś:
Listopad:
Ronaldo - 20 goli
Messi - 7 goli
Marzec:
Ronaldo - 30 goli
Messi - 30 goli
Messi + Suarez + Neymar = 80 goli, 39 asyst
4
Bardzo dobra I połowa Xaviego i Iniesty.
Xavi dziś miał kilka świetnych zagrań i asystę, a Andres rozgrywa jeden z najlepszych meczów w sezonie - drybluje aż miło. Oby coś jeszcze od siebie dołożyli.
3
Nie widziałem podobnego komentarza; nie czytam wszystkiego.
Z resztą, może on ode mnie skopiował. Nie wymachuj łapami jak CR7.
111
Oficjalnie: Carlo Ancelotti i Undiano Mallenco zwolnieni z Realu!
15
Neymar w tym sezonie pokazuje jak wielki ma talent. Gra na prawdę bardzo dobrze, a jego współpraca z Messim czy Suarezem jest na najwyższym poziomie. Brakowało nam kogoś takiego i kolejny raz powtórzę, iż cieszę się, że gra w Barcelonie.
Neymar dorósł piłkarsko i przestał z symulowaniem i już nie drybluje tak bez sensu jak jeszcze sezon temu; teraz robi to rzadziej, ale o wiele skuteczniej.
W 74 meczach dla Barcelony strzelił 41 goli i miał 23 asysty, co pokazuje, że graczem jest kluczowym.
Ten sezon jest Jego i potwierdza do m.in. statystykami: 26 goli i 8 asyst, a w roku 2015 r. wyglądają one dużo lepiej niż, np. Cristiano Ronaldo.
Mimo kilku trochę słabszych meczów ostatnio, wg mnie obecnie jest w TOP 3 najlepszych piłkarzy świata, a jeśli będzie utrzymywał formę, to na pewno znajdzie się w czołówce kandydatów do zdobycia Złotej Piłki. Na razie jest na dobrej drodze i mam nadzieję, że razem, m in. z Messim i Suarezem poprowadzi Barcelonę do potrójnej korony.
3
"Messi, przyleciałem z Twojej planety i chciałbym Twoją koszulkę!"
http://www1.thesportbible.com/images/content/630w/54dca8f4e4895.jpg