radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oh, Twoją skumałem, źle sobie dałem odpowiedź. Miała być do tego pana BBoyMessi :v Wybacz :v
1
Może na razie nie ma powodu.
Dziś powiedział: "Międzynarodowa społeczność musi zjednoczyć się efektywnej w walce z diabłem"
Ale my nic nie wiemy co tam się dzieje na prawdę, trzeba czekać na rozwój wydarzeń.
0
Chyba tylko Ty nie skumałeś, że Putin czyt. Rosja :v
9
No przecież sam Putin nie będzie leciał samolotem i nie będzie bombardował...Ogar.
40
Jakby takie coś się stało w Moskwie, a nie w Paryżu, to Putin by w 2h rozwalił ISIS, pół Afryki i dostało by się Australii :v
5
Niestety taka prawda. To przez USA taki syf się dzieje teraz...
5
NATO + Rosja vs. ISIS? Było by ciekawie :v
1
Akurat sobie ze 2 gole strzeli :v
1
Lewandowski (43 13) 56
90
Najwięcej bramek i asyst w 2015 roku:
1. Messi (45+23) 68
2. Cristiano (45+12) 57
3. Suárez (35+21) 56
4. Neymar (42+11) 53
Faktycznie, powala statystykami.
6
Ronaldo w filmie:
"Muszę zdobyć więcej Złotych Piłek" :v
Jeb** trofea drużynowe, ja chce WIĘCEJ nagród indywidualnych.
2
Zgadza się, ale, całym szacunkiem do Roberta, mamy Suareza
i wolałbym żeby tak pozostało :v
4
Jak Lewy przejdzie do Realu, to zrobi krok w tył. Ani to lepszy klub od Bayernu, ani więcej pucharów nie wygra na pewno. Jedyne co, to Florek może większą kasą sypnąć i to jedyny powód na przenosiny z Monachium do Madrytu.
12
Udane dryblingi dziś:
Bravo 1/1
Ronaldo 0/3
2
http://scr.hu/7j38/24y93
:v
16
Ronaldo u nas to by miał problem wygryźć Munira albo Sandro ze składu :D
7
Sezon 15/16:
MSN - 31 goli
Na tym samym etapie sezonu 14/15:
MSN - 27 goli
201
Ronaldo w płetwach może...
1
O nie tutaj się wkleiło :v
6
Thiago Silva, 04.2015 r. "Dla mnie Messi, Neymar i Suarez to trzej najlepsi piłkarze na świecie."
Thiago Silva, 11.2015: "Cristiano jest najlepszy na świecie."
0
Mou skupia się na pucharach krajowych. "Genialny" trener :v
46
Z Realu pojadą ewentualnie na rozprawę Karima B. całą drużyną ;)
0
Myślałem, że miał czapkę Tottenhamu :v
52
Kovacić: "Cristiano kazał mi powiedzieć, że jest najlepszy na świecie" :v
1
Urodzony w Reus to niech gra jak Reus :v
4
Komentarz usunięty
11
Jak na pierwszy sezon, to wcale tak źle NYCFC nie grał, nawet zadziwiająco dobrze w niektórych spotkaniach. Myślę, że od kolejnego sezonu play-offy to już będzie standard dla nowojorskiej drużyny, ale faktycznie - obrona wymaga wzmocnień.
4
"Jeśli chcesz pokoju, szykuj się do wojny"
1
Zawsze mnie śmieszyło jak ktoś się odwołuje do historii i ma gdzieś rozwój Polski. Na złych stosunkach z Rosją cierpimy my, ale słuchaj więcej Jarka chłopcze...
2
No normalni ludzie wiedzą, że z Rosją powinny być dobre stosunki, ale jak widać można się przywalać do nich o wszystko...