0

Oh, Twoją skumałem, źle sobie dałem odpowiedź. Miała być do tego pana BBoyMessi :v Wybacz :v

1

Może na razie nie ma powodu.
Dziś powiedział: "Międzynarodowa społeczność musi zjednoczyć się efektywnej w walce z diabłem"
Ale my nic nie wiemy co tam się dzieje na prawdę, trzeba czekać na rozwój wydarzeń.

0

Chyba tylko Ty nie skumałeś, że Putin czyt. Rosja :v

9

No przecież sam Putin nie będzie leciał samolotem i nie będzie bombardował...Ogar.

40

Jakby takie coś się stało w Moskwie, a nie w Paryżu, to Putin by w 2h rozwalił ISIS, pół Afryki i dostało by się Australii :v

5

Niestety taka prawda. To przez USA taki syf się dzieje teraz...

5

NATO + Rosja vs. ISIS? Było by ciekawie :v

1

Akurat sobie ze 2 gole strzeli :v

1

Lewandowski (43 13) 56

90

Najwięcej bramek i asyst w 2015 roku:
1. Messi (45+23) 68
2. Cristiano (45+12) 57
3. Suárez (35+21) 56
4. Neymar (42+11) 53

Faktycznie, powala statystykami.

6

Ronaldo w filmie:
"Muszę zdobyć więcej Złotych Piłek" :v
Jeb** trofea drużynowe, ja chce WIĘCEJ nagród indywidualnych.

2

Zgadza się, ale, całym szacunkiem do Roberta, mamy Suareza
i wolałbym żeby tak pozostało :v

4

Jak Lewy przejdzie do Realu, to zrobi krok w tył. Ani to lepszy klub od Bayernu, ani więcej pucharów nie wygra na pewno. Jedyne co, to Florek może większą kasą sypnąć i to jedyny powód na przenosiny z Monachium do Madrytu.

12

Udane dryblingi dziś:
Bravo 1/1
Ronaldo 0/3

2

16

Ronaldo u nas to by miał problem wygryźć Munira albo Sandro ze składu :D

7

Sezon 15/16:
MSN - 31 goli
Na tym samym etapie sezonu 14/15:
MSN - 27 goli

201

Ronaldo w płetwach może...

1

O nie tutaj się wkleiło :v

6

Thiago Silva, 04.2015 r. "Dla mnie Messi, Neymar i Suarez to trzej najlepsi piłkarze na świecie."

Thiago Silva, 11.2015: "Cristiano jest najlepszy na świecie."

0

Mou skupia się na pucharach krajowych. "Genialny" trener :v

46

Z Realu pojadą ewentualnie na rozprawę Karima B. całą drużyną ;)

0

Myślałem, że miał czapkę Tottenhamu :v

52

Kovacić: "Cristiano kazał mi powiedzieć, że jest najlepszy na świecie" :v

1

Urodzony w Reus to niech gra jak Reus :v

4

Komentarz usunięty

11

Jak na pierwszy sezon, to wcale tak źle NYCFC nie grał, nawet zadziwiająco dobrze w niektórych spotkaniach. Myślę, że od kolejnego sezonu play-offy to już będzie standard dla nowojorskiej drużyny, ale faktycznie - obrona wymaga wzmocnień.

4

"Jeśli chcesz pokoju, szykuj się do wojny"

1

Zawsze mnie śmieszyło jak ktoś się odwołuje do historii i ma gdzieś rozwój Polski. Na złych stosunkach z Rosją cierpimy my, ale słuchaj więcej Jarka chłopcze...

2

No normalni ludzie wiedzą, że z Rosją powinny być dobre stosunki, ale jak widać można się przywalać do nich o wszystko...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?