15

To, że PiS wygra to było wiadome od dawna, ale najstraszniejsze jest to, że mają większość mandatów i prezydenta, więc kościół, Smoleńsk i ataki na Rosję oraz kosy z każdym krajem przez 4 lata.
Ciemnogród w Polsce...

22

Mascherano złamał ciszę wyborczą i dostał czerwoną :v

5

FC Barcelona: Ter Stegen; Alves, Piquè, Bartra, Alba; Mascherano, Busquets, Sergi Roberto; Munir, Suárez, Neymar.

25

Od dawna wiadomo, że posiadanie =/= zwycięstwo, także dla mnie Barcelona może częściej mieć niższe, aby wygrywała.

7

Dziś Neymar by lepiej zagrał no ŚO niż nasze Mathique :v

0

Komentarz usunięty

21

Ronaldo ma Złote Buty, a Messi Złote Puchary :v

3

Może i nie byli lepsi, ale 3 pkt mają. Gdyby Suarez, gdyby Sandro...
Strzelili? Nie. Więc po co takie pisanie...

7

Barcelona skupia się na Pucharze Króla :v

1

ale gra z przodu ruszyła. Jaka było to była, ale więcej się działo niż do 2:0 dla Sevy.

2

Szkoda, że Barcelona się budzi dopiero wtedy jak jej wbiją 2-3 bramki...

0

Godzina meczu pewnie

2

Gra wygląda lepiej niż w ostatnich meczach, ale bez przesady. Źle nie jest, obrona radzi sobie w miarę dobrze (to, że dopuszcza do sytuacji, to co innego), ale napad dalej ma problem ze skutecznością.

Trzeba zagrać pewniej z przodu w II połowie i będzie dobrze.

2

Mam nadzieję, że to właśnie te 2 min przełamią Barcelonę i od kolejnego meczu ujrzymy znów grę na odpowiednim poziomie :)

3

Dobrze, że mamy kim postraszyc z ławki

2

Niech się w ogóle położą na tym boisku...

1

ale to nadal średniak z ligi niemieckiej. BATE wygrywa z Romą 3:0 i chyba nie powiesz, że to drużyna z europejskiego TOPu.

12

Najgorsze jest to, że każdy zapowiada jak to nie będzie super w kolejnym meczu, a tu u siebie dostajemy od średniaka z ligi niemieckiej. Słowa to jedno, czyny to drugie. Mniej gadania, więcej pracy, bo skończymy jak Chelsea w sezonie 12/13 - w Lidze Europy.

1

Brak skuteczności w ataku od kilku meczów u zawodników którzy zarabiają sześciocyfrowe kwoty na tydzień w euro, jest co najmniej śmieszny.

0

Kolejny mecz piach

71

Najlepsza strona klubowa w Polsce.
rm.pl dalej w komunie :v

6

Komentarz usunięty

1

Dokładnie. Tutaj nie można powiedzieć ani jednego złego słowa, bo zaraz się zleci gromadka dzieci i będą wyzywać od "sezonowców" i "jak LM wygrywali to pewnie pierwszy chwaliłeś wszystkich".
Krytyka jest potrzebna, bo motywuje do działania i założę się, że piłkarze też dostali zje*ę od Lucho.

5

3 z 4 goli to wielbłądy indywidualne: 2x Pique i Busquetsa.
Od początku sezonu nie widać chęci do gry. Znów grają wolno, niedokładnie i przeważnie chcą wejść z piłką do siatki, a o skuteczności nawet nie chcę mówić. Goście którzy zarabiają z 10 razy mniej, robią co chcą z naszymi gwiazdami. Gdzie kontry z tamtego sezonu? Gdzie pressing? Gdzie pomoc? Gdzie obrona?

Coś jest nie tak i nie widać poprawy, a wręcz przeciwnie - wydaje się, że jest coraz gorzej. Dawno nie widziałem serii tak słabych meczów Barcelony i chłopaki mają dużo do roboty na treningach.
Ktoś powie: "a bo kontuzje i nie ma kadry". Co racja to racja, ale przecież ten skład co jest, spokojnie powinien ogrywać 90% zespołów w Europie. Ławka jest jaka jest, formy brak, ale trzeba wierzyć, że się to zmieni jak najszybciej.

2

Pique dziś zawalił 2 gole. Brawo za niewystawienie Bartry - ZM ostatniego meczu...

3

A niech, kur**a, który poprosi o podwyżkę z taką grą :v

1

Obrona to jest parodia. Poziom Lecha Poznań. Kolejny mecz tak słabo zagrany.

1

Zawodnik Meczu ostatniego siedzi na ławie, a Pique po 4 meczowej karze od razu wchodzi w I skład. Ja bym dał jeszcze szansę Bartrze.

2

Celta zasłużenie wygrywa. Grają o klasę lepiej. Barcelona już kolejny mecz "śpi" i gra strasznie wolno i niedokładnie.

2

Amatorzy dziś grają w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?