radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
To, że PiS wygra to było wiadome od dawna, ale najstraszniejsze jest to, że mają większość mandatów i prezydenta, więc kościół, Smoleńsk i ataki na Rosję oraz kosy z każdym krajem przez 4 lata.
Ciemnogród w Polsce...
22
Mascherano złamał ciszę wyborczą i dostał czerwoną :v
5
FC Barcelona: Ter Stegen; Alves, Piquè, Bartra, Alba; Mascherano, Busquets, Sergi Roberto; Munir, Suárez, Neymar.
25
Od dawna wiadomo, że posiadanie =/= zwycięstwo, także dla mnie Barcelona może częściej mieć niższe, aby wygrywała.
7
Dziś Neymar by lepiej zagrał no ŚO niż nasze Mathique :v
0
Komentarz usunięty
21
Ronaldo ma Złote Buty, a Messi Złote Puchary :v
3
Może i nie byli lepsi, ale 3 pkt mają. Gdyby Suarez, gdyby Sandro...
Strzelili? Nie. Więc po co takie pisanie...
7
Barcelona skupia się na Pucharze Króla :v
1
ale gra z przodu ruszyła. Jaka było to była, ale więcej się działo niż do 2:0 dla Sevy.
2
Szkoda, że Barcelona się budzi dopiero wtedy jak jej wbiją 2-3 bramki...
0
Godzina meczu pewnie
2
Gra wygląda lepiej niż w ostatnich meczach, ale bez przesady. Źle nie jest, obrona radzi sobie w miarę dobrze (to, że dopuszcza do sytuacji, to co innego), ale napad dalej ma problem ze skutecznością.
Trzeba zagrać pewniej z przodu w II połowie i będzie dobrze.
2
Mam nadzieję, że to właśnie te 2 min przełamią Barcelonę i od kolejnego meczu ujrzymy znów grę na odpowiednim poziomie :)
3
Dobrze, że mamy kim postraszyc z ławki
2
Niech się w ogóle położą na tym boisku...
1
ale to nadal średniak z ligi niemieckiej. BATE wygrywa z Romą 3:0 i chyba nie powiesz, że to drużyna z europejskiego TOPu.
12
Najgorsze jest to, że każdy zapowiada jak to nie będzie super w kolejnym meczu, a tu u siebie dostajemy od średniaka z ligi niemieckiej. Słowa to jedno, czyny to drugie. Mniej gadania, więcej pracy, bo skończymy jak Chelsea w sezonie 12/13 - w Lidze Europy.
1
Brak skuteczności w ataku od kilku meczów u zawodników którzy zarabiają sześciocyfrowe kwoty na tydzień w euro, jest co najmniej śmieszny.
0
Kolejny mecz piach
71
Najlepsza strona klubowa w Polsce.
rm.pl dalej w komunie :v
6
Komentarz usunięty
1
Dokładnie. Tutaj nie można powiedzieć ani jednego złego słowa, bo zaraz się zleci gromadka dzieci i będą wyzywać od "sezonowców" i "jak LM wygrywali to pewnie pierwszy chwaliłeś wszystkich".
Krytyka jest potrzebna, bo motywuje do działania i założę się, że piłkarze też dostali zje*ę od Lucho.
5
3 z 4 goli to wielbłądy indywidualne: 2x Pique i Busquetsa.
Od początku sezonu nie widać chęci do gry. Znów grają wolno, niedokładnie i przeważnie chcą wejść z piłką do siatki, a o skuteczności nawet nie chcę mówić. Goście którzy zarabiają z 10 razy mniej, robią co chcą z naszymi gwiazdami. Gdzie kontry z tamtego sezonu? Gdzie pressing? Gdzie pomoc? Gdzie obrona?
Coś jest nie tak i nie widać poprawy, a wręcz przeciwnie - wydaje się, że jest coraz gorzej. Dawno nie widziałem serii tak słabych meczów Barcelony i chłopaki mają dużo do roboty na treningach.
Ktoś powie: "a bo kontuzje i nie ma kadry". Co racja to racja, ale przecież ten skład co jest, spokojnie powinien ogrywać 90% zespołów w Europie. Ławka jest jaka jest, formy brak, ale trzeba wierzyć, że się to zmieni jak najszybciej.
2
Pique dziś zawalił 2 gole. Brawo za niewystawienie Bartry - ZM ostatniego meczu...
3
A niech, kur**a, który poprosi o podwyżkę z taką grą :v
1
Obrona to jest parodia. Poziom Lecha Poznań. Kolejny mecz tak słabo zagrany.
1
Zawodnik Meczu ostatniego siedzi na ławie, a Pique po 4 meczowej karze od razu wchodzi w I skład. Ja bym dał jeszcze szansę Bartrze.
2
Celta zasłużenie wygrywa. Grają o klasę lepiej. Barcelona już kolejny mecz "śpi" i gra strasznie wolno i niedokładnie.
2
Amatorzy dziś grają w Barcelonie