1

miller strzelił z samych dobitek rodriges nawet nie weszedł do półfinału więc powiedz za co

0

jedziecie po messim a powiedzcie kto strzelił 3 ładniejsze bramki od leo one były przy samym słupeczku palce lizać i ten rzut wolny dwa strzelone tylko z wolnego

0

mam nadzieje że krul juz nie będzie potrzebny argentyna wygraj to

0

ciekawe czy zagra di maria

0

stegen będzie pierwszym bramkarzem co on wyrabiał w niemczech jest świetny jak nouer

0

bravo bravo gmoch płacz

1

szpak mnie rozbawił koniec meczu krzyknoł a to był faul usłyszał gwizdek jest koleś niedopodrobienij

1

grupe mają słabiutką

4

tak sie podniecali francją komentatorzy wiedziałem ze francja jest cienka

0

po co nam yaya nie pociągnoł druźyny wczoraj francja słabsza z silniejszym zespołem

0

wez ronalda na ryby a powiedz co jest lepsze strzelić dwie najładniejsze bramki czy 1 asysta w dwóch meczach

0

to wina tego lysego co nie strzelił na 2;1 stracił piłkę ją bym go wyrzucił

0

a jak portugalia wygra z taką to co

0

byle usa odpadła za tą bramkę pajace

0

krysia sam na sam sierota

0

dawać usa

0

bravo jeszcze 4 sery

3

kogo ma ta francja w grupie bez spiny a zewlakow podnieta jak by to byl final

0

przegląd sportowy liverpool i arsenal chce kupic obu zawodnikow barcy mowa o afelay i critić

0

dzięki kolego

0

ja tez za Argentyną jak bylem za hiszpanią to wygrywala teraz jestem za Argentyną mysle ze wygra leo leo leo ole

0

ten mecz jest w niedziele o 24 czy w poniedziałek o 24

0

dobrze rekord uciekl bląd ramosa i obroncy bocznego pozwolił na dosrodkowanie

0

slaba ta brazyliana czekam na leo argentyna

0

no ha szprej

1

kazdy popelnia błedy dobry mecz Rakiticia

0

Alves słabiutki z takim obrońcą nic nie wygramy przykro mi to pisać

0

eto za darmo jest

0

brawa zubi rakitić jest świetny cesc był troszke wolny ale piłkarzem jest świetnym ciekawe co pokaże w chelsea

0

komentator przesadza ja pisze na tel wszystko jest ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?