rafi33barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
Aleksandrów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
miller strzelił z samych dobitek rodriges nawet nie weszedł do półfinału więc powiedz za co
0
jedziecie po messim a powiedzcie kto strzelił 3 ładniejsze bramki od leo one były przy samym słupeczku palce lizać i ten rzut wolny dwa strzelone tylko z wolnego
0
mam nadzieje że krul juz nie będzie potrzebny argentyna wygraj to
0
ciekawe czy zagra di maria
0
stegen będzie pierwszym bramkarzem co on wyrabiał w niemczech jest świetny jak nouer
0
bravo bravo gmoch płacz
1
szpak mnie rozbawił koniec meczu krzyknoł a to był faul usłyszał gwizdek jest koleś niedopodrobienij
1
grupe mają słabiutką
4
tak sie podniecali francją komentatorzy wiedziałem ze francja jest cienka
0
po co nam yaya nie pociągnoł druźyny wczoraj francja słabsza z silniejszym zespołem
0
wez ronalda na ryby a powiedz co jest lepsze strzelić dwie najładniejsze bramki czy 1 asysta w dwóch meczach
0
to wina tego lysego co nie strzelił na 2;1 stracił piłkę ją bym go wyrzucił
0
a jak portugalia wygra z taką to co
0
byle usa odpadła za tą bramkę pajace
0
krysia sam na sam sierota
0
dawać usa
0
bravo jeszcze 4 sery
3
kogo ma ta francja w grupie bez spiny a zewlakow podnieta jak by to byl final
0
przegląd sportowy liverpool i arsenal chce kupic obu zawodnikow barcy mowa o afelay i critić
0
dzięki kolego
0
ja tez za Argentyną jak bylem za hiszpanią to wygrywala teraz jestem za Argentyną mysle ze wygra leo leo leo ole
0
ten mecz jest w niedziele o 24 czy w poniedziałek o 24
0
dobrze rekord uciekl bląd ramosa i obroncy bocznego pozwolił na dosrodkowanie
0
slaba ta brazyliana czekam na leo argentyna
0
no ha szprej
1
kazdy popelnia błedy dobry mecz Rakiticia
0
Alves słabiutki z takim obrońcą nic nie wygramy przykro mi to pisać
0
eto za darmo jest
0
brawa zubi rakitić jest świetny cesc był troszke wolny ale piłkarzem jest świetnym ciekawe co pokaże w chelsea
0
komentator przesadza ja pisze na tel wszystko jest ok