0

gramy tak jak zawsze zalosny komentator

0

karny bląd sędziego

1

drużyna komplętna a my bez stoperów tylko szacun dla naszych za dwie wygrane z realem

0

koniec brawo simeone

0

a my super puchar cenniejszy

0

sedzia pajac

0

ja jestem kibicem barcy anty realem

0

atletico miala dwie akcje costa sam na sam dwie zawalił nie ma autobusu bravo atletico w madrycie placzą

0

a haslo jakie jest

0

i tak messi jest najlepszy szacun kolego to muj idol wiez pozdro

0

costa niech przescignie ronaldo messi strzeli hatrica ale na treningu

0

gol gol golacio bravo costa

0

mam nadzieje ze się podłożą

0

zazdroszcze obrony atletico finezia

0

niech nasi patrzą jak się gra w pilke

0

costa gola

0

bravo atletico

0

no niestety to prawda co muwisz wielka szkoda ze nas presja zjadla

0

2;1 jest w meczach miedzy barcą a realem bravo barsunia

0

dobry261 masz racje fabs ma straty i za wolny na barce wolal bym zeby pogral za xaviego na srodku

0

zarząd umiera barca powróci dzis w wielkim stylu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?