rafi33barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
Aleksandrów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jamajka jak san marino szkoda my wygralismy 10 i tak francja nic nie zdziala
0
kondziu wrociles w dobrym stylu byle to byla prawda musimy zmienic obrone bo nasi napastnicy nie zawsze wygrają mecz
4
gdzie maszczerano na obrone za cienki jest i za niski on potrafi strzelic bramke a tak strzela swojaki ile meczy nam zawalił
0
kroos skąd to wiez o rakiticu
0
piszczek zawalil bramke w madrycie jak podawal na srodek do modricia i skaczylo sie 3-0 a tak by mogla byc dogrywka w rewanżu
0
w przeglądzie pisza ze piszczek do barcy
0
przegląd sportowy
0
wlasnie przeczytalem ze adriano odchodzi do as romy
0
oddac alvesa on jest wypalony jest maly problem bo psg go nie chce
0
weszlem na stronke psg piszą kibice ze niw chcą alvesa smiech na sali
0
panowie mamy juz jakiegos obronce nowego czy jeszcze nie
0
ja za argentyną hiszpanią i brazylią
0
cesc niech potrenuje na szybkosci i skonczy kariere w barsie
0
a co by było jak by real mial caly sklad i by dzis wygral mamy wiecej szczescia w tym sezonie messi mial dogonic cristinke i co cienki sezonik
0
dziekujmy bogu za kontuzje realu
0
i znow druga polowa do dupy
0
jak by nie kontuzje realu to bysmy teraz drzeli ze strachu barca cieniutko
0
Napisz komentarz...tylko pedro do zmiany
1
co wy gadacie luiz bedzie nawet w pierwszym skladzie brazyli bravo ze do nas przyjdzie
0
Nie tylko pan nie wiezyl panie Tomaszu wieksza z nas kibicow nie wiezyla mamy braki w obronie tylko widac bylo jak dzis zagral real bez swoich gwiazd i ledwo wywalczyli remis dobranoc wszystkim czekam na jutrzejszą gazete as dzis to poczytam w snie real popłynoł dosc szczęscia
0
panowie komentujcie mnie w 86 minucie pisalem real straci bramke w koncowce jak i strzelil w koncowce i po temacie
0
nawet jesli nie zdobedziemy mistrza to ok byle nie real
0
uwierz kolego tak mialo byc
1
muwilem panowie
0
walczaki madryt barca tak macie walczyc
0
do domu real
1
po meczu juz limit wykorzystal real szczescia
0
ja tu jestem bedzie remis czuwam
0
pisalem wam gol w koncowce
0
real strzelil w koncowce i dzis dostanie w koncowce na 1:1