rafi33barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
Aleksandrów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
messi
0
trener bez wiary messi zatrzymany
0
pierwsza akcja będzie w końcówce
0
ale pięknie gramy padake
0
grać z sercem i szczescia duzo
0
bramkarz wygra im lige mistrzow bravo atletico macie bramkarza i obrone
0
real dostanie baty alonso nie zagra kontuzji nabawi sie ronaldo a bramkarza atletico nie pokona wczoraj neuer byl slaby
0
eto po co nam sam widzisz jak gra
0
messi mial 15
0
murinio ich porzegna w finale
0
rok temu to real by dostal od bajernu
0
jutro atletico odpadnie
2
chelsea wygra lige mistrzow real bedzie plakal zyczy im tego wraca murinio realczyki
0
mati1515 dobre dobrze to ujołeś ha
0
leze i mysle sobie trenera będziemy mniec innego w następnym sezonie ale czuwał będzie o wygrane Tito on będzie 12 aniołem
0
jak dla mnie zawodnik meczu messi rzuty wolne perfekcyjne rajdy rowniez i ten gol bezcenny
0
messi ukujesz cos czy bedziesz w domu dopiero kuł
0
messi strzeli
0
cos czuje ze stracimy wiecej bramek niz real
0
to wina trenera po co wystawia ten sam sklad mysli ze stanie sie cud
0
dobrze muwisz niech juz jadą do domu smieją sie z nas kibice realu
0
ja bym musial buc trenerem wpuscil bym afelaya
0
jak niczego a super puchar nie liczy sie co ty gadasz kolego
0
dobrze ze atletico wygralo bo mysle ze real by zdobyl mistrzostwo a jak na zlosc barca by wygrala z atletico
0
wole pisac z wami niz oglądac chlopaki sie wypalili
0
bravo xavi jestes slaby i stary
0
alexsis jaki cienki
0
smiac mi sie chce z kibicow realu jak mogli z nami przegrac dwa mecze he
0
szkoda w tym sezonie nas kibiców ale coż jutro do pracy będe pracował jak barca tylko zeby mnie nie zwolnili he
0
martino odejdz krzyknij na chlopakow a nie patrzysz na nich