0

messi

0

trener bez wiary messi zatrzymany

0

pierwsza akcja będzie w końcówce

0

ale pięknie gramy padake

0

grać z sercem i szczescia duzo

0

bramkarz wygra im lige mistrzow bravo atletico macie bramkarza i obrone

0

real dostanie baty alonso nie zagra kontuzji nabawi sie ronaldo a bramkarza atletico nie pokona wczoraj neuer byl slaby

0

eto po co nam sam widzisz jak gra

0

messi mial 15

0

murinio ich porzegna w finale

0

rok temu to real by dostal od bajernu

0

jutro atletico odpadnie

2

chelsea wygra lige mistrzow real bedzie plakal zyczy im tego wraca murinio realczyki

0

mati1515 dobre dobrze to ujołeś ha

0

leze i mysle sobie trenera będziemy mniec innego w następnym sezonie ale czuwał będzie o wygrane Tito on będzie 12 aniołem

0

jak dla mnie zawodnik meczu messi rzuty wolne perfekcyjne rajdy rowniez i ten gol bezcenny

0

messi ukujesz cos czy bedziesz w domu dopiero kuł

0

messi strzeli

0

cos czuje ze stracimy wiecej bramek niz real

0

to wina trenera po co wystawia ten sam sklad mysli ze stanie sie cud

0

dobrze muwisz niech juz jadą do domu smieją sie z nas kibice realu

0

ja bym musial buc trenerem wpuscil bym afelaya

0

jak niczego a super puchar nie liczy sie co ty gadasz kolego

0

dobrze ze atletico wygralo bo mysle ze real by zdobyl mistrzostwo a jak na zlosc barca by wygrala z atletico

0

wole pisac z wami niz oglądac chlopaki sie wypalili

0

bravo xavi jestes slaby i stary

0

alexsis jaki cienki

0

smiac mi sie chce z kibicow realu jak mogli z nami przegrac dwa mecze he

0

szkoda w tym sezonie nas kibiców ale coż jutro do pracy będe pracował jak barca tylko zeby mnie nie zwolnili he

0

martino odejdz krzyknij na chlopakow a nie patrzysz na nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?