0

az usiadlem dawac valiadolid

0

nie wieze nie wpadlo kurcze pech

0

sieroty z valiadolid spadną bo widac jak grają my nie mamy takiego ramosa co robi ten stoper

0

raczej będe za atletici na camp nou real mistrzem w zyciu

0

ja nie oglądalem wogole meczu moze dam nam szczescie a mam cyfre

0

ogladalem mecze realu oni to maja pake ciezko bedzie ronaldo strzela co mecz. i strzeli dzis czekam na cud walencji

0

napewno nie bedziemy mistrzami bedzie atletico wygrają dwa mecze atletico do boju

0

ale real ma szczescie ostatnio

0

mam nadzieje ze wyjdziemy rezerwami ciekawe czy atletico wygra z malagą

0

a no tak wole go w kadrze a

0

nie widzialem go w akcji halilowicz to juz 3 transfer tak

5

nie piszcie ze chcecie przegrana atletico bo real wskoczy na lidera ja jestem za atletico dlatego ze jak na zlosc to barca wygra z atletico i zaczną się nerwy atlerico do boju gracie najlepiej w hiszpani i nasz villa

0

sanczez strzelil

0

nie ronaldo ma jeszcze dwa mecze i przescignie messiego o 5 bramek

0

xavi dzis najslabszy i najstarszy i do zmiany i na lawke

0

odrazu mogl slabo leo

0

atletico musi wygrac bo real napewno wszystko wygra bo są glodni pucharow a my za duzo nie musimy

1

sprzedac pedro

0

adriano dno

1

adriano juz tez bez formy

0

alexis do zmiany dno

0

co gra iniesta

0

wina trenera ze nie widzi tego ze pedro alexis jest bez formy

0

messi wystarczylo noge dolozycz

0

faul byl

0

sanczez parodia

0

kupmy tą obrone i bramkarza bo nie daje już rady

0

to po co jest boczny sędzia pytam

0

pedro jest cienki

0

i gool messuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?