rafi33barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
Aleksandrów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
az usiadlem dawac valiadolid
0
nie wieze nie wpadlo kurcze pech
0
sieroty z valiadolid spadną bo widac jak grają my nie mamy takiego ramosa co robi ten stoper
0
raczej będe za atletici na camp nou real mistrzem w zyciu
0
ja nie oglądalem wogole meczu moze dam nam szczescie a mam cyfre
0
ogladalem mecze realu oni to maja pake ciezko bedzie ronaldo strzela co mecz. i strzeli dzis czekam na cud walencji
0
napewno nie bedziemy mistrzami bedzie atletico wygrają dwa mecze atletico do boju
0
ale real ma szczescie ostatnio
0
mam nadzieje ze wyjdziemy rezerwami ciekawe czy atletico wygra z malagą
0
a no tak wole go w kadrze a
0
nie widzialem go w akcji halilowicz to juz 3 transfer tak
5
nie piszcie ze chcecie przegrana atletico bo real wskoczy na lidera ja jestem za atletico dlatego ze jak na zlosc to barca wygra z atletico i zaczną się nerwy atlerico do boju gracie najlepiej w hiszpani i nasz villa
0
sanczez strzelil
0
nie ronaldo ma jeszcze dwa mecze i przescignie messiego o 5 bramek
0
xavi dzis najslabszy i najstarszy i do zmiany i na lawke
0
odrazu mogl slabo leo
0
atletico musi wygrac bo real napewno wszystko wygra bo są glodni pucharow a my za duzo nie musimy
1
sprzedac pedro
0
adriano dno
1
adriano juz tez bez formy
0
alexis do zmiany dno
0
co gra iniesta
0
wina trenera ze nie widzi tego ze pedro alexis jest bez formy
0
messi wystarczylo noge dolozycz
0
faul byl
0
sanczez parodia
0
kupmy tą obrone i bramkarza bo nie daje już rady
0
to po co jest boczny sędzia pytam
0
pedro jest cienki
0
i gool messuś