0

Tello wczoraj zagrał piasek myślę że nie wykorzystał szansy którą mu dał Tata. Ale najbardziej martwi słabiutki Don Andres. Czyżby za mocno rozmyślał nad nowym kontraktem.

0

Skład zajebioza może tylko Cesc za Xaviego

0

Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Alba,-Sergio,Cesc,Iniesta,-Tello,Messi,Neymar

Tak to powinno wyglądać

0

W tv

0

Zauważyłem że gdy wszyscy jadą po Pedro to mu zawsze wychodzi mecz

0

Nie ma co płakać Ney jeszcze będzie mieć wiele okazji do gry sezon jest długi...

0

Dobry skład prawie trafiłem. Ewentualnie Alves za Albę. Może w 2 połowie S.Roberto dostanie szansę.

0

Jak dla mnie to:
Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Xavi,Song,Iniesta,- Neymar,Cesc,Alexis

0

Valdes-Alves,Pique,Bartra,Adriano,-Song,Iniesta,Xavi - Tello,Messi,Alexis

Na Levante powinno styknąć.

0

"przeciwko Irakowi w duńskim Brondby"
A ja myślałem że w Kopenhadze :D

0

Denerwuje mnie już ta cała saga. Wczoraj nie sprzedają dzisiaj sprzedają. Więcej niż 28 mln niech się nie ważą wydawać bo jednak to jest zawodnik w europie nie sprawdzony. Ale talent na miarę Roniego.

0

Oby ich borussia pokonała. Dobranoc!

0

Podsumowanie sezonu xaviego

0

Niestety barca to nie samograj. Potrzeba prawdziwego trenera nie asystenta

0

Villa emeryt żenada

0

Za mało kółek xavi robi a cesc jak super piłkę przyjmuje od razu przyspieszają. Iniesta od ok 1 miesiąca bez formy. Co tu oczekiwać. Na remis może wystarczy

0

Myślałem że chociaż wygrają na pożegnanie ale z takim składem góra remis będzie. Pod warunkiem że song bramkę strzeli bo w reszcie to nie widzę kandydatów

0

Jeśli Bayern straci tą przewagę to będą wielkimi frajerami. Ja tylko pragnę abyśmy godnie pożegnali LM a nie jakieś 1:1 czy 2:2

0

Valdes-Alves,Pique,Bartra,Adriano,-Song,Xavi,Iniesta,-Villa,Messi,Alexis

Tak na pożegnanie LM;(

0

Valdes-Alba Abidal,Pique,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Villa
Jak tak wyjdą to może nie będzie źle. Obyśmy nie stracili szybko bramki.

0

Nie widzę innej defensywy jak Alves,Abidal,Pique,Alba. Za wysokie progi jak na Bartre ale z drugiej strony kiedyś musi zacząć grać z poważnymi przeciwnikami.

0

Valdes- Alves,Pique,Abidal(Bartra),Alba,-Sergi,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro

Villa,Tello,Thiago wczorajszym słabym występem zapewnili sobie ławkę.

0

Za wczorajszy mecz to Tello i Villa powinni zostać porządnie zrugani przez Tito. Chyba nie ma nikt wątpliwości że Alexis powinien zagrać z Bayernem. Thiago standard jeden mecz super następny bez wyrazu. Iniesta też wczoraj błądził jak nie on. Oj ciężko będzie ze szkopami!

0

Jutro taki skład bym widział:
Valdes-Montoya,Bartra,Adriano,Abidal,-Song,Thiago,Cesc,-Tello,Villa,Alexis

0

Valdes- Alves,Pique,Bartra,Montoya,-Song,Xavi,Thiago,-Villa,Cesc,Alexis

0

Barta teraz to już musi grać w pierwszej 11. Albo będzie z niego prawdziwy obrońca albo trzeba szukać innego. O Adriano to można zapomnieć szkoda go ale on średnio co 2-3 mecze ma miesiąc przerwy. Trochę to żenujące na takim poziomie.

0

Najważniejszy awans ale styl pozostawia wiele do życzenia. Villa bezproduktywny, Sergio dużo strat daleki od swojej optymalnej formy nawet Xavi widać że się gubił w pewnym momencie.

0

I najlepiej jak nie jest bohaterem spotkania:)

0

Leo musi dzisiaj sobie odpuścić i zacząć na ławce. On na pewno chciałby wybiec w pierwszej 11 ale nie ma co ryzykować poważniejszego urazu.

0

Messi niech zacznie na ławce. Mamy 2:2 po co ryzykować groźniejszy uraz. Mam nadzieję że Cesc i Sanchez coś ukłują i po będzie po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?