robson8882
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello wczoraj zagrał piasek myślę że nie wykorzystał szansy którą mu dał Tata. Ale najbardziej martwi słabiutki Don Andres. Czyżby za mocno rozmyślał nad nowym kontraktem.
0
Skład zajebioza może tylko Cesc za Xaviego
0
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Alba,-Sergio,Cesc,Iniesta,-Tello,Messi,Neymar
Tak to powinno wyglądać
0
W tv
0
Zauważyłem że gdy wszyscy jadą po Pedro to mu zawsze wychodzi mecz
0
Nie ma co płakać Ney jeszcze będzie mieć wiele okazji do gry sezon jest długi...
0
Dobry skład prawie trafiłem. Ewentualnie Alves za Albę. Może w 2 połowie S.Roberto dostanie szansę.
0
Jak dla mnie to:
Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Xavi,Song,Iniesta,- Neymar,Cesc,Alexis
0
Valdes-Alves,Pique,Bartra,Adriano,-Song,Iniesta,Xavi - Tello,Messi,Alexis
Na Levante powinno styknąć.
0
"przeciwko Irakowi w duńskim Brondby"
A ja myślałem że w Kopenhadze :D
0
Denerwuje mnie już ta cała saga. Wczoraj nie sprzedają dzisiaj sprzedają. Więcej niż 28 mln niech się nie ważą wydawać bo jednak to jest zawodnik w europie nie sprawdzony. Ale talent na miarę Roniego.
0
Oby ich borussia pokonała. Dobranoc!
0
Podsumowanie sezonu xaviego
0
Niestety barca to nie samograj. Potrzeba prawdziwego trenera nie asystenta
0
Villa emeryt żenada
0
Za mało kółek xavi robi a cesc jak super piłkę przyjmuje od razu przyspieszają. Iniesta od ok 1 miesiąca bez formy. Co tu oczekiwać. Na remis może wystarczy
0
Myślałem że chociaż wygrają na pożegnanie ale z takim składem góra remis będzie. Pod warunkiem że song bramkę strzeli bo w reszcie to nie widzę kandydatów
0
Jeśli Bayern straci tą przewagę to będą wielkimi frajerami. Ja tylko pragnę abyśmy godnie pożegnali LM a nie jakieś 1:1 czy 2:2
0
Valdes-Alves,Pique,Bartra,Adriano,-Song,Xavi,Iniesta,-Villa,Messi,Alexis
Tak na pożegnanie LM;(
0
Valdes-Alba Abidal,Pique,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Villa
Jak tak wyjdą to może nie będzie źle. Obyśmy nie stracili szybko bramki.
0
Nie widzę innej defensywy jak Alves,Abidal,Pique,Alba. Za wysokie progi jak na Bartre ale z drugiej strony kiedyś musi zacząć grać z poważnymi przeciwnikami.
0
Valdes- Alves,Pique,Abidal(Bartra),Alba,-Sergi,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro
Villa,Tello,Thiago wczorajszym słabym występem zapewnili sobie ławkę.
0
Za wczorajszy mecz to Tello i Villa powinni zostać porządnie zrugani przez Tito. Chyba nie ma nikt wątpliwości że Alexis powinien zagrać z Bayernem. Thiago standard jeden mecz super następny bez wyrazu. Iniesta też wczoraj błądził jak nie on. Oj ciężko będzie ze szkopami!
0
Jutro taki skład bym widział:
Valdes-Montoya,Bartra,Adriano,Abidal,-Song,Thiago,Cesc,-Tello,Villa,Alexis
0
Valdes- Alves,Pique,Bartra,Montoya,-Song,Xavi,Thiago,-Villa,Cesc,Alexis
0
Barta teraz to już musi grać w pierwszej 11. Albo będzie z niego prawdziwy obrońca albo trzeba szukać innego. O Adriano to można zapomnieć szkoda go ale on średnio co 2-3 mecze ma miesiąc przerwy. Trochę to żenujące na takim poziomie.
0
Najważniejszy awans ale styl pozostawia wiele do życzenia. Villa bezproduktywny, Sergio dużo strat daleki od swojej optymalnej formy nawet Xavi widać że się gubił w pewnym momencie.
0
I najlepiej jak nie jest bohaterem spotkania:)
0
Leo musi dzisiaj sobie odpuścić i zacząć na ławce. On na pewno chciałby wybiec w pierwszej 11 ale nie ma co ryzykować poważniejszego urazu.
0
Messi niech zacznie na ławce. Mamy 2:2 po co ryzykować groźniejszy uraz. Mam nadzieję że Cesc i Sanchez coś ukłują i po będzie po meczu.