robson8882
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech chłopaczyna trenuje w spokoju i gra stopniowo coraz więcej a może powtórzy się nowy Eto'o
0
Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Keita,Iniesta,Xavi,-Tello,Messi,Alexis
Marzy mi się taki składzik!
0
Niech grają swoje a czas pokaże. Nadzieja umiera ostatnia ;)
0
Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Keita,Xavi,Cesc,-Tello,Messi,Pedro
0
Valdes-Abidal,Pique,Puyol,-Alves,Tiago,Sergio,Cesc,- Sanchez,Messi,Cuenca
0
Moim zdaniem dopiero po dwumeczu z Valencią Pep ogłosi swoją decyzję. Oczywiście pozytywną.
0
Jak dla mnie to:
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Abidal,-Sergio,Xavi,Tiago,-Cesc,Pedro,Messi
0
Prośba o wynik meczu na numer 516-174-997. Niestety w pracy nie mam dostępu do meczu. A bez wyniku to mnie chyba skręci!
0
Na oficjalnej stronie barcy są inne składy...
0
Valdes-Puyol,Pique,Abidal-Sergio,Xavi,Iniesta,Alves,-Sanchez,Cesc,Messi
Inaczej tego nie widzę. Powinni ich szybko zbić 3-4 bramkami i póżniej spokojnie bez nerwów.
0
skończyło się 0:0
0
Ten gość już po prostu stacza się powoli w dół i chce przez książkę zwrócić na siebie uwagę. Dla mnie totalne dno.
0
Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Tiago,Sergio,Cesc,-Villa,Messi,Iniesta
0
Valdes-Maxwel,Puyol,Mascherano,Alves,-Iniesta,Xavi,Tiago,-Pedro,Messi,Villa
Do przerwy 2:0 i spokojnie do końca 3 pkt.
0
Valdes- Alves,Puyol,Masche,Abidal,- Sergio,Xavi,Thiago,-Villa,Messi,Afellay
Cesc niech odpoczywa i Pedro
0
Alves podanie jaki kosmos!
0
Na kolana! ale ich rozklepali
0
22:00 Sportklub na Live i jedziemy z amatorami! Licze że młodzież się pokaże!
0
Składzik dobry tylko trochę boję się o Mascherano, jakiś taki nerwowy i przez to niepewny w swoich poczynaniach. Ale przyda się odpoczynek dla Sergio i Puyola.
0
Wielka prośba w czasie meczu muszę kisic się w robocie więc może ktoś uprzejmy prześle info o wyniku i ewentualnych strzelcach na nr 516-174-997
0
Prośba o info z wynikiem meczu 516-174-997. Niestety muszę byc w robocie nie udało mi sie wymigac. Vamos Barca!
0
Kurcze mam dziwne przeczucie że jak nie zagra Pique to stracimy punkty i mistrz nam odjedzie w zapomnienie. Obym sie grubo mylł ale z obecna formą Sevilli będzie cholernie ciężko!
0
Valdes-Maxwell,Pique,Milito,Alves,-Sergio,Xavi,Toure,-Pedro,Ibra,Messi
Innego składu sobie nie wyobrażam na chwile obecną.Muszą ich pojechac nie ma innego wyjścia.
0
prośba o smsa z wynikiem meczu i ewentualnie strzelców 516-174-997. Będe wdzięczny. Vamos!
0
na 2 połówkę muszą wyjśc z nastawieniem takim jak w pierwszej połowie pierwszego meczu. Przede wszystkim na 0 w obronie.
0
jeden błąd Milito w środku pola i bramka. Szkoda bo dobre zawody dzisiaj rozgrywa z Marquezem. Na szczęście mamy Messiasza!!!!!
Gościu jest poprostu nie z tej ziemi.
0
Uważac na Nasriego i Bendtnera i jechac z nimi bez skrupułów.
0
Messiasz pokaż dziś nam swój kunszt a będe spokojnie mógł się położyc spac. Wierzę w ciebie jak zawsze!!
0
Poloneza czas zacząc. Mam nadzieję że to my z nimi zatańczymy. Szkoda że nie ma Toure za Sergio na piwocie.
0
Też uważam że na Emirates sukcesem będzie remis. Chyba że wróci Xavi w swoim najlepszym wydaniu i Iniesta się obudzi.Najważniejsze aby nie przegrali