0

Niech chłopaczyna trenuje w spokoju i gra stopniowo coraz więcej a może powtórzy się nowy Eto'o

0

Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Keita,Iniesta,Xavi,-Tello,Messi,Alexis

Marzy mi się taki składzik!

0

Niech grają swoje a czas pokaże. Nadzieja umiera ostatnia ;)

0

Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Keita,Xavi,Cesc,-Tello,Messi,Pedro

0

Valdes-Abidal,Pique,Puyol,-Alves,Tiago,Sergio,Cesc,- Sanchez,Messi,Cuenca

0

Moim zdaniem dopiero po dwumeczu z Valencią Pep ogłosi swoją decyzję. Oczywiście pozytywną.

0

Jak dla mnie to:
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Abidal,-Sergio,Xavi,Tiago,-Cesc,Pedro,Messi

0

Prośba o wynik meczu na numer 516-174-997. Niestety w pracy nie mam dostępu do meczu. A bez wyniku to mnie chyba skręci!

0

Na oficjalnej stronie barcy są inne składy...

0

Valdes-Puyol,Pique,Abidal-Sergio,Xavi,Iniesta,Alves,-Sanchez,Cesc,Messi
Inaczej tego nie widzę. Powinni ich szybko zbić 3-4 bramkami i póżniej spokojnie bez nerwów.

0

skończyło się 0:0

0

Ten gość już po prostu stacza się powoli w dół i chce przez książkę zwrócić na siebie uwagę. Dla mnie totalne dno.

0

Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Tiago,Sergio,Cesc,-Villa,Messi,Iniesta

0

Valdes-Maxwel,Puyol,Mascherano,Alves,-Iniesta,Xavi,Tiago,-Pedro,Messi,Villa
Do przerwy 2:0 i spokojnie do końca 3 pkt.

0

Valdes- Alves,Puyol,Masche,Abidal,- Sergio,Xavi,Thiago,-Villa,Messi,Afellay

Cesc niech odpoczywa i Pedro

0

Alves podanie jaki kosmos!

0

Na kolana! ale ich rozklepali

0

22:00 Sportklub na Live i jedziemy z amatorami! Licze że młodzież się pokaże!

0

Składzik dobry tylko trochę boję się o Mascherano, jakiś taki nerwowy i przez to niepewny w swoich poczynaniach. Ale przyda się odpoczynek dla Sergio i Puyola.

0

Wielka prośba w czasie meczu muszę kisic się w robocie więc może ktoś uprzejmy prześle info o wyniku i ewentualnych strzelcach na nr 516-174-997

0

Prośba o info z wynikiem meczu 516-174-997. Niestety muszę byc w robocie nie udało mi sie wymigac. Vamos Barca!

0

Kurcze mam dziwne przeczucie że jak nie zagra Pique to stracimy punkty i mistrz nam odjedzie w zapomnienie. Obym sie grubo mylł ale z obecna formą Sevilli będzie cholernie ciężko!

0

Valdes-Maxwell,Pique,Milito,Alves,-Sergio,Xavi,Toure,-Pedro,Ibra,Messi

Innego składu sobie nie wyobrażam na chwile obecną.Muszą ich pojechac nie ma innego wyjścia.

0

prośba o smsa z wynikiem meczu i ewentualnie strzelców 516-174-997. Będe wdzięczny. Vamos!

0

na 2 połówkę muszą wyjśc z nastawieniem takim jak w pierwszej połowie pierwszego meczu. Przede wszystkim na 0 w obronie.

0

jeden błąd Milito w środku pola i bramka. Szkoda bo dobre zawody dzisiaj rozgrywa z Marquezem. Na szczęście mamy Messiasza!!!!!

Gościu jest poprostu nie z tej ziemi.

0

Uważac na Nasriego i Bendtnera i jechac z nimi bez skrupułów.

0

Messiasz pokaż dziś nam swój kunszt a będe spokojnie mógł się położyc spac. Wierzę w ciebie jak zawsze!!

0

Poloneza czas zacząc. Mam nadzieję że to my z nimi zatańczymy. Szkoda że nie ma Toure za Sergio na piwocie.

0

Też uważam że na Emirates sukcesem będzie remis. Chyba że wróci Xavi w swoim najlepszym wydaniu i Iniesta się obudzi.Najważniejsze aby nie przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?