robson8882
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes-Alves,Pique,Puyol,Alba,- Song,Xavi,Cesc,-Tello,Messi,Pedro
0
Przydałyby się 3 pkt żeby w Moskwie zagrać bez spinki. A wiadomo jakie tam mogą być warunki
0
Oby to była pomyłka a nie kon.... (odpukać)
0
Ale trafiłem ze składem tylko mnie zmoderowano
0
A gdzie Villa?
0
Valdes-Alves,Masche,Bartra,Alba,- Song,Xavi,Iniesta,-Messi,Pedro,Alexis
W 2 połowie Pique,Villa,Cesc. Najważniejsze aby nikt nie wypadł ze składu
0
Wracaj chłopie jak najszybciej !!! Jestem pewien że będzie wzmocnieniem defensywy w rundzie rewanżowej ligi i w następnym sezonie.
0
Brawo za walkę do końca! Znowu trafiłem pierwszą 11.
0
Valdes-Alba,Song,Mascherano,Alves,-Sergio,Xavi,Cesc,-Pedro,Messi,Alexis
Tydzień temu trafiłem zobaczę jak dzisiaj. Do boju!!
0
Bartek9720
Następny mecz dopiero za tydzień a nie chciałbym żeby znowu z 2:0 zrobił się remis jak w tamtym sezonie
0
Valdes-Alves,Mascherano,Song,Alba,-Sergio,Xavi,Thiago,-Pedro,Messi,Villa
0
Odważny ten skład z Songiem i Cesciem.Oby nie trzeba było się ratować w drugiej połowie Sergio i Don Andresem
0
Złota Piłka też powinna u niego wylądować. Należy mu się i czuję że dopiero by go zmobilizowała do pokazania co potrafi!
0
Wczoraj to wyglądało jak by obrońcom trema odjęła 50% umiejętności. Po 30 min zaczęli grać swoje. Szkoda szczególnie 2 bramki złe przyjęcie Ronaldo a Pique biegnie do bramki. Teraz trzeba w niedzielę rozwalić Walencję i o tym zapomnieć...
0
Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Pedro,Messi,Sanchez
I nie powinno być źle
0
To pewne że Osasuna jak zwykle sprawi nam problem ale wierzę w 3 pkt. Mój skład: Valdes-Alves,Puyol,Pique,Alves,-Sergio,Cesc,Iniesta,-Tello,Messi,Sanchez
0
Nie ma co Valdes dał ciała po całości
0
Valdes-Alves,Alba,Pique,Mascherano,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro
0
Niech odpuści czwartek i odpocznie liga najważniejsza. Pique i Masche dadzą sobie radę.
0
Może przygłup Pepe w czwartek nie zagra po dzisiejszym urazie
0
do Daniel15 Affelay z trybun raczej nie wejdzie
0
Ja mam nadzieję że Pedro coś ustrzeli i dobrze wejdzie w sezon
0
Jeszcze trochę muszą wytrzymać
0
Znając ich szczęście to Benzema coś wsadzi
0
Oby po 1 poł. nie okazało się że trzeba ratować się Sanchezem i Iniestą
0
Na oficjalnej stronie barcy ich poniosło i Cuence awizują w pierwszej 11. Iniesta i Pique na ławce.
0
Recepta na dobry początek:
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Alba,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Pedro,Messi,Alexis
0
Już jest filmik na youtube
0
To chyba każdego indywidualna sprawa czy całuje czy nie.
0
Najlepszy transfer od czasu Alvesa. Jestem pewien że osiągnie on ten sam poziom a może i jeszcze większy.