0

Valdes-Alves,Pique,Puyol,Alba,- Song,Xavi,Cesc,-Tello,Messi,Pedro

0

Przydałyby się 3 pkt żeby w Moskwie zagrać bez spinki. A wiadomo jakie tam mogą być warunki

0

Oby to była pomyłka a nie kon.... (odpukać)

0

Ale trafiłem ze składem tylko mnie zmoderowano

0

A gdzie Villa?

0

Valdes-Alves,Masche,Bartra,Alba,- Song,Xavi,Iniesta,-Messi,Pedro,Alexis

W 2 połowie Pique,Villa,Cesc. Najważniejsze aby nikt nie wypadł ze składu

0

Wracaj chłopie jak najszybciej !!! Jestem pewien że będzie wzmocnieniem defensywy w rundzie rewanżowej ligi i w następnym sezonie.

0

Brawo za walkę do końca! Znowu trafiłem pierwszą 11.

0

Valdes-Alba,Song,Mascherano,Alves,-Sergio,Xavi,Cesc,-Pedro,Messi,Alexis

Tydzień temu trafiłem zobaczę jak dzisiaj. Do boju!!

0

Bartek9720
Następny mecz dopiero za tydzień a nie chciałbym żeby znowu z 2:0 zrobił się remis jak w tamtym sezonie

0

Valdes-Alves,Mascherano,Song,Alba,-Sergio,Xavi,Thiago,-Pedro,Messi,Villa

0

Odważny ten skład z Songiem i Cesciem.Oby nie trzeba było się ratować w drugiej połowie Sergio i Don Andresem

0

Złota Piłka też powinna u niego wylądować. Należy mu się i czuję że dopiero by go zmobilizowała do pokazania co potrafi!

0

Wczoraj to wyglądało jak by obrońcom trema odjęła 50% umiejętności. Po 30 min zaczęli grać swoje. Szkoda szczególnie 2 bramki złe przyjęcie Ronaldo a Pique biegnie do bramki. Teraz trzeba w niedzielę rozwalić Walencję i o tym zapomnieć...

0

Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Pedro,Messi,Sanchez
I nie powinno być źle

0

To pewne że Osasuna jak zwykle sprawi nam problem ale wierzę w 3 pkt. Mój skład: Valdes-Alves,Puyol,Pique,Alves,-Sergio,Cesc,Iniesta,-Tello,Messi,Sanchez

0

Nie ma co Valdes dał ciała po całości

0

Valdes-Alves,Alba,Pique,Mascherano,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro

0

Niech odpuści czwartek i odpocznie liga najważniejsza. Pique i Masche dadzą sobie radę.

0

Może przygłup Pepe w czwartek nie zagra po dzisiejszym urazie

0

do Daniel15 Affelay z trybun raczej nie wejdzie

0

Ja mam nadzieję że Pedro coś ustrzeli i dobrze wejdzie w sezon

0

Jeszcze trochę muszą wytrzymać

0

Znając ich szczęście to Benzema coś wsadzi

0

Oby po 1 poł. nie okazało się że trzeba ratować się Sanchezem i Iniestą

0

Na oficjalnej stronie barcy ich poniosło i Cuence awizują w pierwszej 11. Iniesta i Pique na ławce.

0

Recepta na dobry początek:
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Alba,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Pedro,Messi,Alexis

0

Już jest filmik na youtube

0

To chyba każdego indywidualna sprawa czy całuje czy nie.

0

Najlepszy transfer od czasu Alvesa. Jestem pewien że osiągnie on ten sam poziom a może i jeszcze większy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?