robson8882
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo będzie zależeć od nastawienia Włochów. Jak zagrają ofensywnie to Hiszpania może mieć problem. Ale jak będą czekać to się zabiegają za piłką.
0
Dasz radę Tito a Pep jakby coś to wierzę że jeszcze wróci.
0
Niech jeszcze pogra rok w Boca. Na razie za duże ryzyko. Lepiej zbierać na Albę. A za rok on albo Neymar chyba że eksploduje jakiś inny talent.
0
No tak najlepiej to połamcie im nogi
0
Cześć cześć cześć Barca żegna wieś
0
Mam nadzieję że Mister odpocznie i jeszcze do nas wróci z nowymi siłami i pomysłami.
0
No to dzięki ale fajny meczyk. Z niecierpliwością czekam na 2 połówkę :D
0
Nie ma to jak się chłopaki wyluzują i grają bez spinki
0
Ma on jednak pojecie o bronieniu
0
Bedzie żył :)
0
Oby tak dalej panie Sanchez!!!!!!
0
Keita razem z Sergio w pierwszej 11 dawno tego nie było
0
To że Alexis to nie przeciętny grajek było wiadomo od początku ale myslę że dopiero w przyszłym sezonie pokaże na co naprawdę go stać.
0
Pinto się rehabilituje:)
0
Meeeeeessssiiiiiiiii!!!!!!!
0
obawiałem się o brak motywacji ale widać że jeszcze im się chce.
0
Owacja na stojąco dla Mistera!!!! Witaj Tito. Cholernie ciężki temat będzie miał do ogarnięcie ale mam nadzieję że podoła. Żaden inny trener w tej chwili do nas nie pasuje.Do zobaczenia Pep za jakiś czas;(
0
Na chwilę obecną nie widzę nikogo na jego miejsce. Powinien jeszcze zostać. Chyba kończy się właśnie pewna era ;( (panowania Blaugrana)
0
No to pozostaje tylko puchar króla. Najważniejsze aby Pep został.
0
Obawiam się że ta kartka dla messiego do przejaw jego frustracji. Wydaje się że chelsea uwierzyła że dowiezie ten wynik do końca. Szkoda!!
0
To że Barca stworzy sobie ok. 5-6 setek jestem pewien. Mam tylko nadzieję że chociaż połowę z tego wykorzysta. Od samego początku muszą całkowicie zdominować the blues i najlepiej do przerwy strzelić bramkę. Oto mój skład: Valdes- Puyol,Pique,Mascherano,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro
I do boju Barco! Remontade czas zacząć.
0
Trzeba zagrać swoją piłkę czyli jak najwięcej być w jej posiadaniu. Niech londyńczycy biegają, a dla nas na pewno coś wpadnie.Oby tylko skuteczność poprawili.
0
Valdes-Adriano,Puyol,mascherano,Montoya,-Sergio,Iniesta,Tiago,-Cuenca,Messi,Alexis
Xavi, Alves,Pedro niech odpoczywają ewentualnie mogą wejść na ostatnie 20 min.
0
Uuuuuuuu! To się Pataszon nagrał. Bezmyślna decyzja trenera
0
No to zajebioza Pique out na koniec sezonu!
0
Chyba Xavi odczuwa kontuzję. Ale wielkie brawa dla niego
0
To jest właśnie Don Andres!!!
0
Don Andres!!!
0
muszą ich dobić w drugiej połówce. Jaaazda!!!!
0
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Puyol,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Sanchez,Messi,Cesc