0

Dużo będzie zależeć od nastawienia Włochów. Jak zagrają ofensywnie to Hiszpania może mieć problem. Ale jak będą czekać to się zabiegają za piłką.

0

Dasz radę Tito a Pep jakby coś to wierzę że jeszcze wróci.

0

Niech jeszcze pogra rok w Boca. Na razie za duże ryzyko. Lepiej zbierać na Albę. A za rok on albo Neymar chyba że eksploduje jakiś inny talent.

0

No tak najlepiej to połamcie im nogi

0

Cześć cześć cześć Barca żegna wieś

0

Mam nadzieję że Mister odpocznie i jeszcze do nas wróci z nowymi siłami i pomysłami.

0

No to dzięki ale fajny meczyk. Z niecierpliwością czekam na 2 połówkę :D

0

Nie ma to jak się chłopaki wyluzują i grają bez spinki

0

Ma on jednak pojecie o bronieniu

0

Bedzie żył :)

0

Oby tak dalej panie Sanchez!!!!!!

0

Keita razem z Sergio w pierwszej 11 dawno tego nie było

0

To że Alexis to nie przeciętny grajek było wiadomo od początku ale myslę że dopiero w przyszłym sezonie pokaże na co naprawdę go stać.

0

Pinto się rehabilituje:)

0

Meeeeeessssiiiiiiiii!!!!!!!

0

obawiałem się o brak motywacji ale widać że jeszcze im się chce.

0

Owacja na stojąco dla Mistera!!!! Witaj Tito. Cholernie ciężki temat będzie miał do ogarnięcie ale mam nadzieję że podoła. Żaden inny trener w tej chwili do nas nie pasuje.Do zobaczenia Pep za jakiś czas;(

0

Na chwilę obecną nie widzę nikogo na jego miejsce. Powinien jeszcze zostać. Chyba kończy się właśnie pewna era ;( (panowania Blaugrana)

0

No to pozostaje tylko puchar króla. Najważniejsze aby Pep został.

0

Obawiam się że ta kartka dla messiego do przejaw jego frustracji. Wydaje się że chelsea uwierzyła że dowiezie ten wynik do końca. Szkoda!!

0

To że Barca stworzy sobie ok. 5-6 setek jestem pewien. Mam tylko nadzieję że chociaż połowę z tego wykorzysta. Od samego początku muszą całkowicie zdominować the blues i najlepiej do przerwy strzelić bramkę. Oto mój skład: Valdes- Puyol,Pique,Mascherano,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro
I do boju Barco! Remontade czas zacząć.

0

Trzeba zagrać swoją piłkę czyli jak najwięcej być w jej posiadaniu. Niech londyńczycy biegają, a dla nas na pewno coś wpadnie.Oby tylko skuteczność poprawili.

0

Valdes-Adriano,Puyol,mascherano,Montoya,-Sergio,Iniesta,Tiago,-Cuenca,Messi,Alexis
Xavi, Alves,Pedro niech odpoczywają ewentualnie mogą wejść na ostatnie 20 min.

0

Uuuuuuuu! To się Pataszon nagrał. Bezmyślna decyzja trenera

0

No to zajebioza Pique out na koniec sezonu!

0

Chyba Xavi odczuwa kontuzję. Ale wielkie brawa dla niego

0

To jest właśnie Don Andres!!!

0

Don Andres!!!

0

muszą ich dobić w drugiej połówce. Jaaazda!!!!

0

Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Puyol,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Sanchez,Messi,Cesc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?