0

Tak to widzę:
Valdes - Alba, Pique, Bartra, Alves - Sergio, Xavi, Iniesta - Pedro, Cesc, Alexis

0

Jak dla mnie to z Mallorcą tak powinni zacząć: Pinto-Alves,Bartra,Pique,Montoya,-Song,Thiago,Cesc,-Alexis,Villa,Tello

0

Oczywiście wygraną z Mallorcą niech ogląda z trybun.

0

Powinien zacząć na ławce. Chyba że to tylko lekkie nadwyrężenie.

0

Valdes-Alba,Pique,Sergio,Alves,-Song,Xavi,Iniesta,-Pedro,Vill,Alexis(Tello)

0

Jak dla mnie to tak powinni zacząć:
Pinto-Adriano,Pique,Bartra,Alves,-Song,Cesc,Thiago,-Villa,Messi,Alexis(Tello)

0

Damy radę!
Valdes-Alba,Pique,Puyol,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro

0

Spinać poślady i jazda do przodu z głową!

0

Iniesta musi sobie przypomnieć co to gra w środku. Ale nic dziwnego skoro ciągle jest na siłę wystawiany z lewej strony

0

Pedro do zmiany

0

Alves to chyba gra z realem. Jak zrobią zmiany w 2poł. to nas zjedzą

0

A w niedzielę jakie baty będą aż strach myśleć

0

Alba,Xavi,Pedro,Messi - dzisiaj niestety nie sprostali oczekiwaniom mówiąc delikatnie

0

Miałem rację co do losów 2 połowy. Ale to było widać. Ps. Villa to gra czy nie?

0

Nie ma co się łudzić. Real nas skontruje i się skończy 2:0 lub 2:1. Chyba że geniusz Messiego znowu odpali

0

Jak dla mnie to tak powinni zacząć:
Pinto-Alba,Pique,Puyol,Alves,-Busquets,Xavi,Cesc,-Alexis,Messi,Iniesta

0

Szkoda zmarnowania sytuacji przez Villę powinien przynajmniej trafić w bramkę. Gdyby to strzelił to Tito nie miałby innego wyjścia jak wystawiać go częściej.

0

Chciałbym aby tak zaczęli:
Pinto,-Alba,Pique,Puyol,Alves,-Sergio,Xavi,Cesc,-Iniesta,Messi,Alexis

0

Jak dla mnie to tak powinni wyjść:
Valdes-Adriano,Masche,Puyol,Alves,-Song,Tiago,Cesc,-Alexis,Messi,Villa

0

Jak dla mnie to tak powinni zacząć:
Pinto-Adriano,Mascherano,Bartra,Alba,-Song,Thiago,Cesc,-Tello,Villa,Alexis

0

Pinto-Alves,Bartra,Mascherano,Montoya,-Song,Thiago,Dos Santos,-Tello,Villa,Alexis
Messi niech odpoczywa. Z Benficą miał ostrzeżenie.Jest jeszcze rewanż

0

Mnie najbardziej denerwowało niepotrzebne oczekiwanie z wybiciem piłki w 2 poł. z pod własnej 16. Co kilka razy skończyło się statą piłki. Jordi wczoraj chyba najsłabszy mecz w sezonie.

0

Rzeczywiście Alexis chociaż zasuwał po całym boisku i widać że mu się chciało a Pedro jakby od niechcenia się snuł.

0

Bardzo dobra wiadomość. Niech odpocznie z betisem. Tylko znając jego i tak będzie chciał zagrać

0

Valdes-Montoya,Pique,Puyol,Planas,-Song,Tiago,Sergi Roberto,-Messi,Villa,Tello

0

Przyda się chłopakom odpoczynek. A wg mnie taki skład powinien dać Tito:
Pinto-Montoya,Mascherano,Adriano,Planas-Song,Thiago,Sergi Roberto,-Tello,Villa,Deulofeu

0

Valdes-Alves,Pique,Puyol,Alba,-Sergio,Cesc,Xavi,-Tello,Messi,Pedro

0

Znając życie to trafimy na Milan, a real na szachtar

0

Ważne że pogoda dopisuje w trakcie meczu ok. 0 stopni i bez opadów będzie.

0

Wg mnie to tak będzie:
Valdes-Alba,Mascherano,Puyol,Alves,-Sergio,Xavi,Cesc,-Villa,Messi,Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?