robson8882
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to widzę:
Valdes - Alba, Pique, Bartra, Alves - Sergio, Xavi, Iniesta - Pedro, Cesc, Alexis
0
Jak dla mnie to z Mallorcą tak powinni zacząć: Pinto-Alves,Bartra,Pique,Montoya,-Song,Thiago,Cesc,-Alexis,Villa,Tello
0
Oczywiście wygraną z Mallorcą niech ogląda z trybun.
0
Powinien zacząć na ławce. Chyba że to tylko lekkie nadwyrężenie.
0
Valdes-Alba,Pique,Sergio,Alves,-Song,Xavi,Iniesta,-Pedro,Vill,Alexis(Tello)
0
Jak dla mnie to tak powinni zacząć:
Pinto-Adriano,Pique,Bartra,Alves,-Song,Cesc,Thiago,-Villa,Messi,Alexis(Tello)
0
Damy radę!
Valdes-Alba,Pique,Puyol,Alves,-Sergio,Xavi,Iniesta,-Alexis,Messi,Pedro
0
Spinać poślady i jazda do przodu z głową!
0
Iniesta musi sobie przypomnieć co to gra w środku. Ale nic dziwnego skoro ciągle jest na siłę wystawiany z lewej strony
0
Pedro do zmiany
0
Alves to chyba gra z realem. Jak zrobią zmiany w 2poł. to nas zjedzą
0
A w niedzielę jakie baty będą aż strach myśleć
0
Alba,Xavi,Pedro,Messi - dzisiaj niestety nie sprostali oczekiwaniom mówiąc delikatnie
0
Miałem rację co do losów 2 połowy. Ale to było widać. Ps. Villa to gra czy nie?
0
Nie ma co się łudzić. Real nas skontruje i się skończy 2:0 lub 2:1. Chyba że geniusz Messiego znowu odpali
0
Jak dla mnie to tak powinni zacząć:
Pinto-Alba,Pique,Puyol,Alves,-Busquets,Xavi,Cesc,-Alexis,Messi,Iniesta
0
Szkoda zmarnowania sytuacji przez Villę powinien przynajmniej trafić w bramkę. Gdyby to strzelił to Tito nie miałby innego wyjścia jak wystawiać go częściej.
0
Chciałbym aby tak zaczęli:
Pinto,-Alba,Pique,Puyol,Alves,-Sergio,Xavi,Cesc,-Iniesta,Messi,Alexis
0
Jak dla mnie to tak powinni wyjść:
Valdes-Adriano,Masche,Puyol,Alves,-Song,Tiago,Cesc,-Alexis,Messi,Villa
0
Jak dla mnie to tak powinni zacząć:
Pinto-Adriano,Mascherano,Bartra,Alba,-Song,Thiago,Cesc,-Tello,Villa,Alexis
0
Pinto-Alves,Bartra,Mascherano,Montoya,-Song,Thiago,Dos Santos,-Tello,Villa,Alexis
Messi niech odpoczywa. Z Benficą miał ostrzeżenie.Jest jeszcze rewanż
0
Mnie najbardziej denerwowało niepotrzebne oczekiwanie z wybiciem piłki w 2 poł. z pod własnej 16. Co kilka razy skończyło się statą piłki. Jordi wczoraj chyba najsłabszy mecz w sezonie.
0
Rzeczywiście Alexis chociaż zasuwał po całym boisku i widać że mu się chciało a Pedro jakby od niechcenia się snuł.
0
Bardzo dobra wiadomość. Niech odpocznie z betisem. Tylko znając jego i tak będzie chciał zagrać
0
Valdes-Montoya,Pique,Puyol,Planas,-Song,Tiago,Sergi Roberto,-Messi,Villa,Tello
0
Przyda się chłopakom odpoczynek. A wg mnie taki skład powinien dać Tito:
Pinto-Montoya,Mascherano,Adriano,Planas-Song,Thiago,Sergi Roberto,-Tello,Villa,Deulofeu
0
Valdes-Alves,Pique,Puyol,Alba,-Sergio,Cesc,Xavi,-Tello,Messi,Pedro
0
Znając życie to trafimy na Milan, a real na szachtar
0
Ważne że pogoda dopisuje w trakcie meczu ok. 0 stopni i bez opadów będzie.
0
Wg mnie to tak będzie:
Valdes-Alba,Mascherano,Puyol,Alves,-Sergio,Xavi,Cesc,-Villa,Messi,Pedro