2

Fermin dobra zmiana, reszta to śmiech na sali. Cancelo to nawet za darmo w tym klubie bym nie chciał, zresztą jeśli byłby cokolwiek warty to Guardiola by go nie puścił.

1

@Roobo strata punktów przez Joao Cancelo, wszystkie bramki jego strona

0

Nie dla Cancelo

0

Mam nadzieje ze to ostatni sezon Cancelo w Barcelonie

0

Czy Cancelo jest w posiadaniu jakichś porno taśm na Xaviego, że on go dalej trzyma na boisku?

0

Nie sądziłem, że to powiem ale ja serio wole ogarnięcie Felixa na przyszły sezon niż Cancelo.

8

@Xiti Przecież nic nie widać tu dalej xD

1

Cancelo to jest pierwszy do zmiany póki więcej szkód nie narobi. Najgorszy piłkarz w 1 połowie

0

To niech jeszcze Francja wygra mistrzostwa Europy to będzie podsumowanie tego beznadziejnego sezonu :)

1

@Cule1234 Oczywiście, że Puyol i Araujo mają rację. Gundogan też ma, tylko że nie powinien z tym wychodzić do mediów.

0

No to Flick do Barcelony, a Xavi do Bayernu

8

Martinez to cyrkowiec, ale ma mój dozgonny szacunek za interwencję w 120 minucie finału mistrzostw świata

0

Cash dziś na stoperze gra? XD

0

A Umtiti dalej z kontuzją kolana w Lille :D Ostatnie minuty zagrał w styczniu

0

@barcelonaLM chciałbym żeby Barcelona w niedziele zagrała taki kiepski mecz jak dzisiaj City.

1

Tylko Dani Olmo w przyszłym sezonie może zbawić Barcelone

0

@matirix20 xDDDDDDDDDDD

3

Czy Pedri po 120 minutach biegania by dostał zawału? Nie wiem ale się domyślam

0

czy możliwe, że Rodri to nieślubne dziecko Busquetsa?

0

@Qba2312 ty chyba żartujesz xD De Bruyne jedyny który ciągnie gre City

0

Rodri co za piłka. Najlepszy defensywny pomocnik na świecie

0

Real niemal każdą pozycje ma mocniejszą niż Barcelona. Niesamowite.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haaland, Bernardo dziś tragedia. Jedynie De Bruyne i Grealish ciągną ten wózek

0

Mam nadzieje, że potężny Dani Olmo w przyszłym sezonie nakryje czapką Mbappe

1

@blakkudium bernardo ale drewno w tej sytuacji xD

1

@derus 50 zł na dowolny cel charytatywny zakład?

1

@KrychaFCB idę o zakład, że City będzie w półfinale

2

Miały być 3 drużyny hiszpańskie w półfinałach LM a nie będzie żadnej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?