21 kwietnia 2024, 23:06
2
Fermin dobra zmiana, reszta to śmiech na sali. Cancelo to nawet za darmo w tym klubie bym nie chciał, zresztą jeśli byłby cokolwiek warty to Guardiola by go nie puścił.
21 kwietnia 2024, 23:02
1
@Roobo strata punktów przez Joao Cancelo, wszystkie bramki jego strona
21 kwietnia 2024, 22:45
0
Nie dla Cancelo
21 kwietnia 2024, 22:41
Mam nadzieje ze to ostatni sezon Cancelo w Barcelonie
21 kwietnia 2024, 22:19
Czy Cancelo jest w posiadaniu jakichś porno taśm na Xaviego, że on go dalej trzyma na boisku?
21 kwietnia 2024, 22:03
Nie sądziłem, że to powiem ale ja serio wole ogarnięcie Felixa na przyszły sezon niż Cancelo.
21 kwietnia 2024, 22:01
8
@Xiti Przecież nic nie widać tu dalej xD
21 kwietnia 2024, 22:00
Cancelo to jest pierwszy do zmiany póki więcej szkód nie narobi. Najgorszy piłkarz w 1 połowie
20 kwietnia 2024, 21:24
To niech jeszcze Francja wygra mistrzostwa Europy to będzie podsumowanie tego beznadziejnego sezonu :)
19 kwietnia 2024, 12:02
@Cule1234 Oczywiście, że Puyol i Araujo mają rację. Gundogan też ma, tylko że nie powinien z tym wychodzić do mediów.
19 kwietnia 2024, 12:01
No to Flick do Barcelony, a Xavi do Bayernu
18 kwietnia 2024, 21:38
Martinez to cyrkowiec, ale ma mój dozgonny szacunek za interwencję w 120 minucie finału mistrzostw świata
18 kwietnia 2024, 21:19
Cash dziś na stoperze gra? XD
18 kwietnia 2024, 21:15
A Umtiti dalej z kontuzją kolana w Lille :D Ostatnie minuty zagrał w styczniu
18 kwietnia 2024, 00:09
@barcelonaLM chciałbym żeby Barcelona w niedziele zagrała taki kiepski mecz jak dzisiaj City.
18 kwietnia 2024, 00:04
21
@derus przegrany zakład, obiecane 5 dyszek na dowolny cel charytatywny https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/438060521_2088050631562309_2728985235145100473_n.png?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nD8D6XdOogsAb7moczb&_nc_oc=AdilIdilnLBs5o7DpW86ltvwHx2C_ZLJXlgf7kdZDt4UTVQiZ-NfrKvmn5GkHVVt4fiobS3XBkLeEc5yW2K37_f-&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=03_Q7cD1QH833LJwJk6BWvLHwKoPeqi0n5Wg14P4oa04vZP0qsVcg&oe=6647AD80
17 kwietnia 2024, 23:55
Tylko Dani Olmo w przyszłym sezonie może zbawić Barcelone
17 kwietnia 2024, 23:53
@matirix20 xDDDDDDDDDDD
17 kwietnia 2024, 23:37
3
Czy Pedri po 120 minutach biegania by dostał zawału? Nie wiem ale się domyślam
17 kwietnia 2024, 23:04
czy możliwe, że Rodri to nieślubne dziecko Busquetsa?
17 kwietnia 2024, 22:56
@Qba2312 ty chyba żartujesz xD De Bruyne jedyny który ciągnie gre City
17 kwietnia 2024, 22:37
Rodri co za piłka. Najlepszy defensywny pomocnik na świecie
17 kwietnia 2024, 22:22
Real niemal każdą pozycje ma mocniejszą niż Barcelona. Niesamowite.
17 kwietnia 2024, 22:17
Komentarz usunięty przez użytkownika
17 kwietnia 2024, 22:10
Haaland, Bernardo dziś tragedia. Jedynie De Bruyne i Grealish ciągną ten wózek
17 kwietnia 2024, 21:51
Mam nadzieje, że potężny Dani Olmo w przyszłym sezonie nakryje czapką Mbappe
17 kwietnia 2024, 21:26
@blakkudium bernardo ale drewno w tej sytuacji xD
17 kwietnia 2024, 14:48
@derus 50 zł na dowolny cel charytatywny zakład?
17 kwietnia 2024, 14:29
@KrychaFCB idę o zakład, że City będzie w półfinale
17 kwietnia 2024, 14:28
Miały być 3 drużyny hiszpańskie w półfinałach LM a nie będzie żadnej xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Fermin dobra zmiana, reszta to śmiech na sali. Cancelo to nawet za darmo w tym klubie bym nie chciał, zresztą jeśli byłby cokolwiek warty to Guardiola by go nie puścił.
1
@Roobo strata punktów przez Joao Cancelo, wszystkie bramki jego strona
0
Nie dla Cancelo
0
Mam nadzieje ze to ostatni sezon Cancelo w Barcelonie
0
Czy Cancelo jest w posiadaniu jakichś porno taśm na Xaviego, że on go dalej trzyma na boisku?
0
Nie sądziłem, że to powiem ale ja serio wole ogarnięcie Felixa na przyszły sezon niż Cancelo.
8
@Xiti Przecież nic nie widać tu dalej xD
1
Cancelo to jest pierwszy do zmiany póki więcej szkód nie narobi. Najgorszy piłkarz w 1 połowie
0
To niech jeszcze Francja wygra mistrzostwa Europy to będzie podsumowanie tego beznadziejnego sezonu :)
1
@Cule1234 Oczywiście, że Puyol i Araujo mają rację. Gundogan też ma, tylko że nie powinien z tym wychodzić do mediów.
0
No to Flick do Barcelony, a Xavi do Bayernu
8
Martinez to cyrkowiec, ale ma mój dozgonny szacunek za interwencję w 120 minucie finału mistrzostw świata
0
Cash dziś na stoperze gra? XD
0
A Umtiti dalej z kontuzją kolana w Lille :D Ostatnie minuty zagrał w styczniu
0
@barcelonaLM chciałbym żeby Barcelona w niedziele zagrała taki kiepski mecz jak dzisiaj City.
21
@derus przegrany zakład, obiecane 5 dyszek na dowolny cel charytatywny
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/438060521_2088050631562309_2728985235145100473_n.png?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nD8D6XdOogsAb7moczb&_nc_oc=AdilIdilnLBs5o7DpW86ltvwHx2C_ZLJXlgf7kdZDt4UTVQiZ-NfrKvmn5GkHVVt4fiobS3XBkLeEc5yW2K37_f-&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=03_Q7cD1QH833LJwJk6BWvLHwKoPeqi0n5Wg14P4oa04vZP0qsVcg&oe=6647AD80
1
Tylko Dani Olmo w przyszłym sezonie może zbawić Barcelone
0
@matirix20 xDDDDDDDDDDD
3
Czy Pedri po 120 minutach biegania by dostał zawału? Nie wiem ale się domyślam
0
czy możliwe, że Rodri to nieślubne dziecko Busquetsa?
0
@Qba2312 ty chyba żartujesz xD De Bruyne jedyny który ciągnie gre City
0
Rodri co za piłka. Najlepszy defensywny pomocnik na świecie
0
Real niemal każdą pozycje ma mocniejszą niż Barcelona. Niesamowite.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Haaland, Bernardo dziś tragedia. Jedynie De Bruyne i Grealish ciągną ten wózek
0
Mam nadzieje, że potężny Dani Olmo w przyszłym sezonie nakryje czapką Mbappe
1
@blakkudium bernardo ale drewno w tej sytuacji xD
1
@derus 50 zł na dowolny cel charytatywny zakład?
1
@KrychaFCB idę o zakład, że City będzie w półfinale
2
Miały być 3 drużyny hiszpańskie w półfinałach LM a nie będzie żadnej xD