0

Róbcie screeny, Marcos Alonso w przyszłym sezonie załaduje z wolnego.

1

Brak Dembele? XD
edit. A już rozumiem - Dembele krótki kontrakt, dlatego jego wartość jest stosunkowo niska.

3

Życzę mu jak najlepiej, ale chyba wole go zobaczyć w Premier League. Szkoda ze nie pykło z Chelsea, Tottenham według doniesień mediów go bardzo chce.
Na brak zainteresowania narzekać nie może, ponoć sam odrzucił ofertę Napoli.

0

@KrychaFCB No dawać tego Lautaro i żeby mu się darzyło w Realu tak jak na mundialu :)

1

@kibic1899 To mówisz, żeby zrezygonować z pierwszej drużyny Barcelony?

3

@Katalończyk 99 Kłamstwo. Alves nie strzelił bramki w tym meczu.

0

No Roberto, dawaj do tego LA.

0

@KrychaFCB Sergi Roberto to dawno powinien się już pożegnać z klubem. Ja rozumiem wszystko, że potrafi ogarnąć większość pozycji, że jest bardzo wszechstronnym piłkarzem ale jego prime już dawno minął.

0

Teraz tylko chuchać i dmuchać na Balde, bo jak go nie będzie to zostajemy z Alonso na lewej stronie

1

@Kapiczek drugi mecz z Milanem na Camp Nou, wtedy pierwszy raz zobaczyłem co to znaczy prawdziwa Remontada. Villa strzelający brameczke i celebrujący w tak piękny sposób. Pamiętam jak dziś. Ale że co? To już minęło 10 lat?
Alba i Alves, ale to chodziło na bokach obrony.
ps. Tego się nie da obejrzeć raz.

4

No to wpłacić klauzule i dziękuje :))

5

Panie Alemany, daj pan Kimmicha, Messiego, prawego obrońcę i będę zadowolony.

0

Abidal był jaki był, ale ten Deco...
Ale tak serio, każy narzeka, każdy psioczy, a może rzeczywiście będzie coś z tego dobrego. Przynajmniej mam taką nadzieje.

0

@Criss18Barca Debiut w 2010, gdzie zagrał bodajże jakieś ogony. Dopiero w 2013 wszedł na dobre w zespół

2

Ale łapie feelsy, że odchodzi ostatni zawodnik z Barcelony Guardioli. Coś niepojętego.
Serce mi się łamie. Jak ten czas zapierdziela.

0

„Gotowy do gry nie jest tylko Sergi Roberto, który najprawdopodobniej zakończył już sezon. To znakomita wiadomość dla Barçy przed ostatnim sprintem tego sezonu ligowego, na którego mecie czeka tytuł za mistrzostwo”
Nie wiem kto to pisał ale weźcie to poprawcie xD

0

@Medium Spokojnie.

2

Lewus I Messi ale to będzie chodzić. W obwodzie Auba, tylko szkoda ze pewnie dalej bez prawego obrońcy.
A tak serio, popłacze się chyba z szczęścia jak zobaczę Leo znowu w koszulce Barcelony.

0

Messi i prawy obrońca i mi to w pełni wystarczy plus ogarnięcie Gaviego

3

@Fake69 wczoraj brameczka z prawej:)

0

Balde dziś najlepszy na boisku. Najgorszy Ferran

0

Sergi Roberta całkiem przyzwoicie w defensywie, na dodatek jeden ofensywny rajd do przodu. Nie jest to poziom Balde z dzisiaj ale całkiem dobrze.

0

Lewy od mistrzostw świata to żart

0

Balde jest dziś niesamowity

2

dobra Messi nie wygłupiaj się i wracaj do domu

0

@mekston tak to i Szymkowiak by wrzucił xD już przestańcie, sam uwielbiam Messiego ale no bez jaj

3

Ramos dzis chyba najlepszy z psg

0

ciekawe czy to ostatni mecz Messiego w lm

0

Musiala dzis najlepszy na boisku

3

Messi, nie wygłupiaj się wracaj tutaj będzie z kim poklepać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?