17

Dajcie już tego Azpiego. Wolę go niż Amerykanina, kopiącego się w czoło kolejny sezon

0

Mówcie co chcecie, ale ludzie odpowiedzialni za social media Barcelony to totalni amatorzy. Ani jednej fajnej, oryginalnej oficjalki, przedstawianie Lewego jako Niemca, mylenie go z Ferannem. Cytując klasyka, ktoś powinien za to beknąć

5

Mówcie co chcecie, ale ten sezon zweryfikuje Xaviego jako trenera. Dostał kilku piłkarzy których chciał, a myśle że przyjdzie jeszcze Azpi.

11

@kamiVeB pompowanie balonika czas zacząć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

https://pbs.twimg.com/media/FYaFn71WQAA2S0M?format=jpg&name=large
Towarzyski mecz, a on wchodzi wyprostowaną nogą. No bystrzak z tego Alby

5

@IronSanHybrid zazdroszcze podejścia, dla mnie towarzyskie to zawsze było coś nieciekawego, jedynie fajnie zobaczyć nowych piłkarzy w koszulkach Barcelony

1

@parpe a Ty umiesz czytać? xD

1

Najlepsze jest to, że Barcelona szuka stopera z prawdziwego zdarzenia już pewnie z 8 lat od odejścia Puyola i dalej się w tej kwestii nic nie zmieniło. Zawsze był z tym problem, a żaden zarząd sobie nie potrafi z tym poradzić - czy jest to fatalny Bartomeu, czy karierowicz Laporte.
To samo z zastąpieniem Alby, a o znalezieniu następcy Alvesa nie będę sie wypowiadał, bo każdy nowy transfer na prawą obrone to śmiech na sali.
Lewego potrzebowaliśmy, jak dla mnie przy podpisaniu kontraktu Dembele Raphinha jest zbędny i wolałbym przeznaczyć te pieniądze na obrone, żeby w końcu złożyć coś sensownego.
Wtedy by nie trzeba było kombinować z Roberto na prawej obronie, czy turem Mingueza xD
I jestem daleki od optymizmu w przyszłym sezonie - obrony dalej nie ma, i nic się nie zmienia w tej kwesti. Pewnie przyjdzie Azpi, który załata dziure na prawej obronie na 2 sezony, i później będzie znowu telenowela pod tytułem "Kto następcą Alvesa?"
A na lewej dalej będzie hulał Alba po 2500 tysiące minut w sezonie.

0

jak Kessie wczoraj?

3

Dajcie juz tego Azpilicuete

0

Romero to jeden z najbardziej przereklamowanych dziennikarzy, change my mind

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Luis Enrique to giga chad

6

Najgorszy transfer w historii klubu

0

@bartas97 To niech idzie do ksw i tam sobie walczy, wiewiór out

2

@MSN30 Darude - Sandstorm

2

a ja tam jakoś lubie tego wariacika, dlatego bym go zostawił :D

7

no idz że, już do tego City

3

Araujo ponoć klepnięty, teraz tylko czekać na Gaviego.

1

jeśli mielibyście wybrać przedłużony kontrakt między Gavim a Araujo, to którego byscie wybrali i dlaczego jest to Hiszpan? ( ͡º ͜ʖ͡º)
a tak serio, jakoś bardziej mi zależy na Gavim.

2

dajcie że ten przedłużony kontrakt z Gavim

3

Nie podpisanie kontraktu z Gavim i Araujo, a zakontraktrowanie pomocnika milanu i Christensena to będzie błąd, duży błąd, i mam szczerze nadzieje że to tylko plotki.
Choć znając Lapcia i jego pomysły, to wszystko możliwe.

11

Oby Haaland w takim układzie był pierwszy. :)

7

sprowadzenie Haalanda to totalna głupota, biorąc pod uwagę że Laporte tłumaczy odejście Messiego finansami klubu.

0

Ma ktoś skrót wczorajszego meczu po polsku?

3

Nie byłem jakoś zwolennikiem Ernesto Valverde, w sumie to chciałem jego zwolnienia, ale oglądając stare skróty, to jak sobie pykał Real za prawie każdym razem to głowa mała, bez Messiego w składzie a tu pyk 5-1

1

no nie ukrywajmy, Dembele czysto sportowo to jednak półka wyżej niż Traore, no ale mimo tego chce trybun dla Francuza. Zresztą, radziliśmy sobie bez niego gdy 90% czasu spędzał na trybunach, poradzimy sobie także przez to pół roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

To ja już wole tego Morate xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?