@Safrani na pewno większe niż na pozycji defensywnego pomocnika, gdzie rasowym defensywnym pomocnikiem jest tylko Oriol Romeu xD i sam Xavi chce rasowego piwota.
Barcelona wcale jakoś tragicznie za Martino nie grała, mając na uwadze to że Messi miał najgorszy sezon w swojej karierze wlasnie wtedy, i to ze Valdes który był w bardzo dobrej formie złapał kontuzje i Barcelona musiała najważniejszy moment sezonu grać Pinto. Inna sprawa, że został okradziony z ligi gdzie chyba w ostatnim meczu graliśmy z Atletico i sędzia gwizdnął spalonego którego nie było.
Xavi będzie miał mój dozgonny szacunek za to co zrobił w Barcelonie jako piłkarz, trenerem też aż takim tragicznym nie jest jak większość tutaj go ocenia. Nie pamiętacie chyba, że ogarnął on burdel po Koemanie grając Traore i innymi wynalazkami. Troszkę więcej szacunku dzieciaki, bo nie macie pojęcia kim jest Xavi dla tego klubu i ile mu Barcelona zawdzięcza.
Jeden z najbardziej niedocenianych byłych piłkarzy Barcelony. Dla mnie legenda, w swoim prime jeden z filarów Barcelony która zdobywała potrójną koronę. To od niego Lucho zaczynał budowę składu, inna kwestia to tyle ile on ważnych bramek i asyst zdobył to głowa mała.
10
Araujo z najgłupszym zagraniem tegorocznej ligi mistrzów :)
0
@Safrani na pewno większe niż na pozycji defensywnego pomocnika, gdzie rasowym defensywnym pomocnikiem jest tylko Oriol Romeu xD i sam Xavi chce rasowego piwota.
0
@RinooniR i zrobi bardzo dużą przysługę tym Barcelonie, Barcelona za te pieniążki kupie rasowego piwota, a na pozycji Raphinhi mamy bogactwo:)
0
@blakkudium przecież ściągnięcie rasowego pivota to psi obowiązek xD
0
@lucca87 brak nominalnego prawego obrońcy w kadrze
16
@cisman nono, marne prowo. 2/10
0
To nie real wygra tą lige, tylko my ją przegramy w frajerski sposób.
0
@DamianPSV jaki skład? Pół sezonu męczył z Bartra na obronie i Pinto. A bramce
4
Barcelona wcale jakoś tragicznie za Martino nie grała, mając na uwadze to że Messi miał najgorszy sezon w swojej karierze wlasnie wtedy, i to ze Valdes który był w bardzo dobrej formie złapał kontuzje i Barcelona musiała najważniejszy moment sezonu grać Pinto. Inna sprawa, że został okradziony z ligi gdzie chyba w ostatnim meczu graliśmy z Atletico i sędzia gwizdnął spalonego którego nie było.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kumaty Ostatnie lata to trragedia. Dawniej takie pierdoły były wrzucane na La Ramble jako ciekawostke, teraz jako główny pseudo artykuł.
0
@Kozinho. podpisuje się obiema rękami i nogami. Cule z krwi i kości. Nastolatkowie nie pamiętają kim był Xavi dla tego klubu i dlatego rzucają jadem.
0
@ikar34 pisze z białej strony, bo przeszkadza mi wyzywanie i brak szacunku dla absolutnej legendy tego klubu?
1
@Pressinho po "przyjaźń z Messim" przestałem czytać te brednie
7
Xavi będzie miał mój dozgonny szacunek za to co zrobił w Barcelonie jako piłkarz, trenerem też aż takim tragicznym nie jest jak większość tutaj go ocenia. Nie pamiętacie chyba, że ogarnął on burdel po Koemanie grając Traore i innymi wynalazkami.
Troszkę więcej szacunku dzieciaki, bo nie macie pojęcia kim jest Xavi dla tego klubu i ile mu Barcelona zawdzięcza.
0
@vangoor co za brednie, przecież Xavi odszedł po potrójnej koronie
6
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/06/10/15601578283204.jpg
najlepszy rezerwowy bramkarz w historii
4
Ale ten Xavi to się zawziął na tego Ferrana na skrzydle. Przecież on podwieszony albo na 9 jest o niebo lepszy.
0
Xavineta ruszyła
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oriol jakie kółeczka, Busquets mi sie przypomina
2
@norbi77 nonono, ciekawe czy byś tak mówił jak by Barcelona taką bramkę zdobyła xD tak to co drugą akcje bramkową można gwizdać
0
Niestety, ale Villareal okradziony z bramki xD skończ waść wstydu oszczędź
0
@Arden Przecież on tak zawsze grał xD
1
Barcelona potrzebuje defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Między innymi to przez to tak gramy, że nie ma Busquetsa.
0
Felix to najlepszy ofensywny piłkarz w tym sezonie
48
Jeden z najbardziej niedocenianych byłych piłkarzy Barcelony. Dla mnie legenda, w swoim prime jeden z filarów Barcelony która zdobywała potrójną koronę. To od niego Lucho zaczynał budowę składu, inna kwestia to tyle ile on ważnych bramek i asyst zdobył to głowa mała.
7
Piłkarze których nigdy nie będę szanował:
1. Vinicius
0
Mi Munir już do końca będzie się kojarzył z zmaszczeniem sytuacji 5-0 na Bernabeu
0
Sandro ma to coś