10

Araujo z najgłupszym zagraniem tegorocznej ligi mistrzów :)

0

@Safrani na pewno większe niż na pozycji defensywnego pomocnika, gdzie rasowym defensywnym pomocnikiem jest tylko Oriol Romeu xD i sam Xavi chce rasowego piwota.

0

@RinooniR i zrobi bardzo dużą przysługę tym Barcelonie, Barcelona za te pieniążki kupie rasowego piwota, a na pozycji Raphinhi mamy bogactwo:)

0

@blakkudium przecież ściągnięcie rasowego pivota to psi obowiązek xD

0

@lucca87 brak nominalnego prawego obrońcy w kadrze

16

@cisman nono, marne prowo. 2/10

0

To nie real wygra tą lige, tylko my ją przegramy w frajerski sposób.

0

@DamianPSV jaki skład? Pół sezonu męczył z Bartra na obronie i Pinto. A bramce

4

Barcelona wcale jakoś tragicznie za Martino nie grała, mając na uwadze to że Messi miał najgorszy sezon w swojej karierze wlasnie wtedy, i to ze Valdes który był w bardzo dobrej formie złapał kontuzje i Barcelona musiała najważniejszy moment sezonu grać Pinto. Inna sprawa, że został okradziony z ligi gdzie chyba w ostatnim meczu graliśmy z Atletico i sędzia gwizdnął spalonego którego nie było.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kumaty Ostatnie lata to trragedia. Dawniej takie pierdoły były wrzucane na La Ramble jako ciekawostke, teraz jako główny pseudo artykuł.

0

@Kozinho. podpisuje się obiema rękami i nogami. Cule z krwi i kości. Nastolatkowie nie pamiętają kim był Xavi dla tego klubu i dlatego rzucają jadem.

0

@ikar34 pisze z białej strony, bo przeszkadza mi wyzywanie i brak szacunku dla absolutnej legendy tego klubu?

1

@Pressinho po "przyjaźń z Messim" przestałem czytać te brednie

7

Xavi będzie miał mój dozgonny szacunek za to co zrobił w Barcelonie jako piłkarz, trenerem też aż takim tragicznym nie jest jak większość tutaj go ocenia. Nie pamiętacie chyba, że ogarnął on burdel po Koemanie grając Traore i innymi wynalazkami.
Troszkę więcej szacunku dzieciaki, bo nie macie pojęcia kim jest Xavi dla tego klubu i ile mu Barcelona zawdzięcza.

0

@vangoor co za brednie, przecież Xavi odszedł po potrójnej koronie

6

4

Ale ten Xavi to się zawziął na tego Ferrana na skrzydle. Przecież on podwieszony albo na 9 jest o niebo lepszy.

0

Xavineta ruszyła

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oriol jakie kółeczka, Busquets mi sie przypomina

2

@norbi77 nonono, ciekawe czy byś tak mówił jak by Barcelona taką bramkę zdobyła xD tak to co drugą akcje bramkową można gwizdać

0

Niestety, ale Villareal okradziony z bramki xD skończ waść wstydu oszczędź

0

@Arden Przecież on tak zawsze grał xD

1

Barcelona potrzebuje defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Między innymi to przez to tak gramy, że nie ma Busquetsa.

0

Felix to najlepszy ofensywny piłkarz w tym sezonie

48

Jeden z najbardziej niedocenianych byłych piłkarzy Barcelony. Dla mnie legenda, w swoim prime jeden z filarów Barcelony która zdobywała potrójną koronę. To od niego Lucho zaczynał budowę składu, inna kwestia to tyle ile on ważnych bramek i asyst zdobył to głowa mała.

7

Piłkarze których nigdy nie będę szanował:
1. Vinicius

0

Mi Munir już do końca będzie się kojarzył z zmaszczeniem sytuacji 5-0 na Bernabeu

0

Sandro ma to coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?