1

Sandro i Munir ufam wam

0

@bartekvisca Oczywiście że liga mistrzów. Już prawie 10 lat jej nie wygraliśmy, a liga i tak już na 70 procent jest przegrana.

1

A ja bym spróbował Marcelo Bielse, trener trochę konfliktowy i mogło to skutkować tragedią, ale jakoś darze sympatią tego wariacika. Autorytet wśród trenerów takich jak Guardiola czy Simeone, no i w końcu treningi Barcelony by wyglądały normalnie.
Inna moim kandydatem byłby Arteta, ale czy on jest do wyciągnięcia w ogóle z Arsenalu?

0

@kuz powinien odejść, jeszcze na nim można jakieś sensowne pieniądze zarobić. Barca potrzebuje defensywnego pomocnika na już.

20

@szkutnik91 Cyrkowiec robi wokół siebie zamieszanie jak zawsze

4

Ale ten serwis zubożał merytorycznie. Co drugi wpis o naszym największym przeciwniku, na przestrzeni lat mentalnie zbliżamy się do pewnej fioletowej strony.
Robertinho to się za pewne w grobie przewraca.

1

W życiu bym nie oceniał Roque przez pryzmat dzisiejszego meczu

5

Xavi to zabetonuje Roque po dzisiejszym meczu

9

Xavi to jednak fenomen. Zamiast wpuścić odrazu po strzelonej drugiej bramce Roque i dać impuls drużynie żeby nie odpuszczać, to lepiej stracić dwie bramki i dopiero wtedy się ratować

2

Isco to nad pomocnik. Bardzo żałuję że nigdy nie grał w Barcelonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Pod Mourinho będzie chodził. Ja tam do Oriola nie mam nic, start miał nawet niezły, później równa pochyła w dół. No niestety, nie poziom Barcelony.


0

Sportowe świry, jakie buty polecacie do biegania, głównie po asfalcie? Zastanawiam się nad Zoom Fly 5, rzeczywiście jest duża różnica? A może coś innego, w podobnym przedziale cenowym? Totalny laik za mnie.

2

Od MSN do emeryta, fawelarza i 16latka. No nie ma co, zwojujemy LM z takim atakiem

10

niestety, nie mamy ataku. Fawelarz, emeryt i 16 latek

1

ale bym pooglądał takiego Inigo rozrzucającego ciasteczka z obrony

2

De Jong to szef. Kolejne cudowne otwierające podanie

6

Panie Kimmich, uciekaj Pan z tego zimnego Monachium. Jest pewien słoneczny klub w Katalonii, gdzie się wszyscy zajmą panem jak należy.

5

Wystawianie Kounde na środku kosztem Araujo to skrajny debilizm

0

Jadon Sancho na wypożyczenie w przyszłym sezonie - za czy przeciw?

0

Problemem Barcelony jest to, że nie ma defensywnego pomocnika w zespole.
Święty Mikołaju, bardzo Cię proszę o dostarczanie Kimmicha do Barcelony

22

Fajnie by było wygrać dzisiejszy mecz, niby awans niemal pewny ale każde zwycięstwo to 2,5 miliona, a w sytuacji finansowej Barcelony to każdy grosz się liczy

0

@reloaded i jak, udało się? :)

0

Wyczuwam słabiutki wynik mniejszych partii przez frekwencję.

1

@reloaded a nie możesz zareklamować transakcji w banku? pare razy tak miałem z Intercity gdzie kupowałem bilet na aplikacji, a bilet widomo znikał - reklamowalem i po paru minutach miałem całość pieniążków na konto. Ale to mbank

0

zawsze mnie zastanawia, czemu Xavi powołuje 3 bramkarzy na mecz. Może ktoś to jakoś sensownie wyjaśnić?

0

Nasz prezydent. Wielki człowiek i wielki patriota klubu.
Oby tak dalej. Oby wrócił, na białym koniu jak Donald.


3

@ShawnC Pomijając ten artykuł, to jakiś czas temu pisałem, że artykuły po odejściu Pana Roberta Wojtczaka znacznie obniżyły swój poziom. Autorzy coraz śmielej atakują w swoich artykułach atakują La Lige, Tebasa czy Real Madryt. Częściej już w samych tytułach nasuwają co czytelnik ma pomyśleć po przeczytaniu danego artykułu. Taka forma manipulacji.
Pomijam już jakieś małe błędy, bo to każdemu się może zdarzyć - ale sam styl pisania artykułów mi się nie podoba.
Parę razy byłem w szoku, że czytam główny news a nie sekcje komentarzy czy La Ramble.

4

Gavi dziś jest niesamowity. Zdecydowany MOTM

0

@zeko0 a bramkarz sobie zagra czy co? xD nie wierze że ktoś potrafi być słabszy niż nasz Dżokej Sergi Roberto i Marcos Alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?