Szczerze powiedziawszy, mam nadzieje że nie będziemy brać w tej licytacji i że odpuścimy Brazylijczyka. Prędzej czy później ktoś na ten atak będzie, bez sensu wydawać 60 milionów za kolejnego utalentowanego kota w worku.
nie wiem czemu, ale jakoś Kessiego darze sympatią - czasem tak mam, że piłkarzom którzy teoretycznie nie nadają się do Barcelony, i na dodatek grają kiche życzę jak najlepiej.
Jak raz na czas włączałem sobie Dissblastera do kawy czy do obiadu, to teraz już jestem całkowicie zniesmaczony, codzienne słuchanie w trakcie mundialu jak ta Argentyna jest słaba, i Scaloni to beznadziejny trener a tu nagle pyk - futbol zweryfikował. Jeszcze tak z 6 czy 7 lat temu jego filmy były całkiem do obejrzenia, tak już od paru lat równa pochyła w dół. Przecież tak porównać filmy Cwiakaly o podobnej tematyce, to jest niebo a ziemia, choć jemu tez zdarzały się odklejki
@insp1re właśnie ze mi się w ogóle nie podobało jak sędziował, kudłaty Australijczyk powinien wylecieć w drugiej połowie - dostać druga żółta kartkę w konsekwencji czerwona
Holandia gra całkiem niezła piłkę dzisiaj, ale nie chce mi się wierzyć ze Louis Van Gaal wygra mistrza, a poza tym mam nadzieje ze w ćwierćfinale ich Argentyna pyknie
Idziecie na powrót Lucho? Ja bym w sumie był za, kiedyś w którymś wywiadzie nie wykluczał tego, a po mistrzostwach jego droga z reprezentacja Hiszpanii dobiega najprawdopodobniej końca
@TheNekro94 I to był największy problem El Camino. Miał rozwiać wszystkie wątpliwości, nie powiedział nic o rodzinie Walta, czy dostali kase, czy poszli siedzieć, czy cokolwiek.
Ale wieśniackie zachowanie kibiców Barcelony na prezentacji składu - wygwizdanie Braithwaite'a, jest jaki jest ale mimo wszystko to nadal piłkarz Barcelony.
0
@Ptasior Alves może by wpadł na chwile pod odsiadce
1
@Kessie to z dzis?
10
Szczerze powiedziawszy, mam nadzieje że nie będziemy brać w tej licytacji i że odpuścimy Brazylijczyka. Prędzej czy później ktoś na ten atak będzie, bez sensu wydawać 60 milionów za kolejnego utalentowanego kota w worku.
0
jakieś pewniaczki na dziś ?
1
@Emhyr co nie zmienia faktu, że w Barcelonie był na poziomie Adamy Traore
4
@Emhyr Deulofeu XDD pamiętam, jak go Enrique wywalił z składu, bo nie chciało się paniczowi wracać do obrony
3
nie wiem czemu, ale jakoś Kessiego darze sympatią - czasem tak mam, że piłkarzom którzy teoretycznie nie nadają się do Barcelony, i na dodatek grają kiche życzę jak najlepiej.
1
Jak raz na czas włączałem sobie Dissblastera do kawy czy do obiadu, to teraz już jestem całkowicie zniesmaczony, codzienne słuchanie w trakcie mundialu jak ta Argentyna jest słaba, i Scaloni to beznadziejny trener a tu nagle pyk - futbol zweryfikował. Jeszcze tak z 6 czy 7 lat temu jego filmy były całkiem do obejrzenia, tak już od paru lat równa pochyła w dół. Przecież tak porównać filmy Cwiakaly o podobnej tematyce, to jest niebo a ziemia, choć jemu tez zdarzały się odklejki
0
Co myślicie o 2 karnym dla Francji? Ręka była, ale czy zasłużony?
0
@hoeniker tez w sumie nie kumam czemu nie grał, może to przez kontuzje którą ino ino wyleczył
0
@insp1re właśnie ze mi się w ogóle nie podobało jak sędziował, kudłaty Australijczyk powinien wylecieć w drugiej połowie - dostać druga żółta kartkę w konsekwencji czerwona
0
Argentynczycy to by pewnie Lautaro za jaja powiesili gdyby była dogrywka xD
2
Przepraszam wszystkich, chciałem kiedyś Lautaro w Barcelonie
0
Nie sądziłem ze to powiem, ale trochę brakuje Di Marii żeby coś pokręcił na skrzydle
0
Holandia gra całkiem niezła piłkę dzisiaj, ale nie chce mi się wierzyć ze Louis Van Gaal wygra mistrza, a poza tym mam nadzieje ze w ćwierćfinale ich Argentyna pyknie
0
Depay jest świetny.
0
Czy da się zagrać słabiej niż Cavani dzisiaj? XD
3
Jedyna celna zmiana to wpuszczenie Moraty za Ferana, a wpuszczenie Wiliamsa i zdjęcie najlepszego obrońcy na boisku - Alby
2
Jeżeli jeszcze zobaczę nico na mistrzostwach to będę zdegustowany. Nic kompletnie nie pokazał oprócz żałosnej postawy i fryzury.
0
Idziecie na powrót Lucho? Ja bym w sumie był za, kiedyś w którymś wywiadzie nie wykluczał tego, a po mistrzostwach jego droga z reprezentacja Hiszpanii dobiega najprawdopodobniej końca
7
Luis nie świruj, wygraj MŚ i wracaj do domu - do Barcelony
0
Ja rzucam klątwe na Argentyne, mówiąc że będzie rozczarowaniem mundialu, oby się udało i Leo podniósł puchar MŚ
2
Dembele po prostu boli wielki Lewandowski. Antypolskie zachowanie
1
Mimo mojej niechęci do Alby, to lepszego lewego obrońcy dla Barcelony jak narazie nie ma.
0
@TheNekro94 I to był największy problem El Camino. Miał rozwiać wszystkie wątpliwości, nie powiedział nic o rodzinie Walta, czy dostali kase, czy poszli siedzieć, czy cokolwiek.
0
@TheNekro94 Skyler White i Walter White Junior: żyją prowadząc w miarę normalne życie -
Było o tym w BCS? W El Camino ani słowem o tym nie powiedzieli
5
Ale wieśniackie zachowanie kibiców Barcelony na prezentacji składu - wygwizdanie Braithwaite'a, jest jaki jest ale mimo wszystko to nadal piłkarz Barcelony.
0
Będzie coś dla Alvesa w jutrzejszym, pożegnalnym meczu z Barcelona?
3
Kulusevski w dzisiejszym meczu jest również niesamowity. Cały czas pod grą.
14
Niesamowita jest zwinność Sona. Jak on lekko przemieszcza się po boisku to jest coś pięknego.