0

@Ptasior Alves może by wpadł na chwile pod odsiadce

1

@Kessie to z dzis?

10

Szczerze powiedziawszy, mam nadzieje że nie będziemy brać w tej licytacji i że odpuścimy Brazylijczyka. Prędzej czy później ktoś na ten atak będzie, bez sensu wydawać 60 milionów za kolejnego utalentowanego kota w worku.

0

jakieś pewniaczki na dziś ?

1

@Emhyr co nie zmienia faktu, że w Barcelonie był na poziomie Adamy Traore

4

@Emhyr Deulofeu XDD pamiętam, jak go Enrique wywalił z składu, bo nie chciało się paniczowi wracać do obrony

3

nie wiem czemu, ale jakoś Kessiego darze sympatią - czasem tak mam, że piłkarzom którzy teoretycznie nie nadają się do Barcelony, i na dodatek grają kiche życzę jak najlepiej.

1

Jak raz na czas włączałem sobie Dissblastera do kawy czy do obiadu, to teraz już jestem całkowicie zniesmaczony, codzienne słuchanie w trakcie mundialu jak ta Argentyna jest słaba, i Scaloni to beznadziejny trener a tu nagle pyk - futbol zweryfikował. Jeszcze tak z 6 czy 7 lat temu jego filmy były całkiem do obejrzenia, tak już od paru lat równa pochyła w dół. Przecież tak porównać filmy Cwiakaly o podobnej tematyce, to jest niebo a ziemia, choć jemu tez zdarzały się odklejki

0

Co myślicie o 2 karnym dla Francji? Ręka była, ale czy zasłużony?

0

@hoeniker tez w sumie nie kumam czemu nie grał, może to przez kontuzje którą ino ino wyleczył

0

@insp1re właśnie ze mi się w ogóle nie podobało jak sędziował, kudłaty Australijczyk powinien wylecieć w drugiej połowie - dostać druga żółta kartkę w konsekwencji czerwona

0

Argentynczycy to by pewnie Lautaro za jaja powiesili gdyby była dogrywka xD

2

Przepraszam wszystkich, chciałem kiedyś Lautaro w Barcelonie

0

Nie sądziłem ze to powiem, ale trochę brakuje Di Marii żeby coś pokręcił na skrzydle

0

Holandia gra całkiem niezła piłkę dzisiaj, ale nie chce mi się wierzyć ze Louis Van Gaal wygra mistrza, a poza tym mam nadzieje ze w ćwierćfinale ich Argentyna pyknie

0

Depay jest świetny.

0

Czy da się zagrać słabiej niż Cavani dzisiaj? XD

3

Jedyna celna zmiana to wpuszczenie Moraty za Ferana, a wpuszczenie Wiliamsa i zdjęcie najlepszego obrońcy na boisku - Alby

2

Jeżeli jeszcze zobaczę nico na mistrzostwach to będę zdegustowany. Nic kompletnie nie pokazał oprócz żałosnej postawy i fryzury.

0

Idziecie na powrót Lucho? Ja bym w sumie był za, kiedyś w którymś wywiadzie nie wykluczał tego, a po mistrzostwach jego droga z reprezentacja Hiszpanii dobiega najprawdopodobniej końca

7

Luis nie świruj, wygraj MŚ i wracaj do domu - do Barcelony

0

Ja rzucam klątwe na Argentyne, mówiąc że będzie rozczarowaniem mundialu, oby się udało i Leo podniósł puchar MŚ

2

Dembele po prostu boli wielki Lewandowski. Antypolskie zachowanie

1

Mimo mojej niechęci do Alby, to lepszego lewego obrońcy dla Barcelony jak narazie nie ma.

0

@TheNekro94 I to był największy problem El Camino. Miał rozwiać wszystkie wątpliwości, nie powiedział nic o rodzinie Walta, czy dostali kase, czy poszli siedzieć, czy cokolwiek.

0

@TheNekro94 Skyler White i Walter White Junior: żyją prowadząc w miarę normalne życie -
Było o tym w BCS? W El Camino ani słowem o tym nie powiedzieli

5

Ale wieśniackie zachowanie kibiców Barcelony na prezentacji składu - wygwizdanie Braithwaite'a, jest jaki jest ale mimo wszystko to nadal piłkarz Barcelony.

0

Będzie coś dla Alvesa w jutrzejszym, pożegnalnym meczu z Barcelona?

3

Kulusevski w dzisiejszym meczu jest również niesamowity. Cały czas pod grą.

14

Niesamowita jest zwinność Sona. Jak on lekko przemieszcza się po boisku to jest coś pięknego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?