0

To nie oznacza rozbratu z piłką przez pół roku. Wszystko zależy które dokładnie.

0

eiphi

Podpieranie się tekstami naukowymi jak najbardziej, o ile ma się jakąkolwiek wiedzę na dany temat i potrafi się wyciągać wnioski.

Tu chodzi o umniejszanie zasług. O wmawiania na siłę innym, że dzięki sterydom Messi ma przewagę nad innymi. Z wypowiedzi można wywnioskować, że to przez sterydy Messi nauczył się podawać, strzelać i w ogóle grać.

Bardzo rzadko zabieram głos, ale jak człowiek widzi coś takiego to na prawdę ręce opadają.

0

eiphi

Wyrażanie swoich opini, a skopiowanie paru regułek z podręcznika dla gimnazjalisty, to dwie różne rzeczy.

A porównanie przyjmowania hormonów wzrostu do protezy, to już szczyt głupoty.

0

Ta tylko, że 8miu piłkarzy Barcelony......ale nie z kontraktu klubowego....tylko łącznie ze wszystkich kontraków (klubowych i reklamowych).

90% piłkarzy Man City zarabi więcej niż piłkarze Barcy....więc nie gadajcie bzdur.

0

" MACIE ZACNI KIBICE BARCY MARKE WYROBIONĄ PRZEZ ARSENAL TYLKO NIEZMARNUJCIE GO"

Taaak na pewno Barcelona wyrobiła sobie markę przez Arsenal :D.

0

No i poraz kolejny Sergio B. udowadnia, że na środek obrony to on się totalnie nie nadaje.

0

Tiago zniszczył :D

0

sev3nd4ys

Dokładnie to samo chciałem napisać. Manchester za moment zaczyna ligę, a my dopiero zaczęliśmy przygotowania do sezonu, więc i różnica widoczna gołym okiem w przygotowaniu fizycznym. I tak sobie nieźle radzą młodziaki z Barcy.

0

constantine16

Ja tylko pozwolę sobie nadmienić pewien szczegół. Bojan jest w pierwszym składzie od 4 lat. I grał głównie ogony. Pedo czy Sergio B. przez większość tego czasu ogrywali się dalej w Barcie B i zadebiutowali dużo później niż wspomniany Bojan - byli o wiele lepiej do tego przygotowani. Moim zdaniem to był największy błąd - Bojan w tak młodym wieku powienien grać jak najwięcej, a nie przesiadywać na ławkach.

0

Niektóre wypowiedzi tutaj to się nadają na jakieś strony typu kwejk :D.

Blue00

Nie ma co się kopać z koniem ;).

A czy Xavi zachował się bardzo lekceważąco? Czyli co, że powiedział to co i tak wszyscy wiedzą? Bo nie rozumiem za bardzo o czym Wenger mówi.

0

zaloguj

Gdzie tam. Arsenal wbrew woli ich zabiera. Porywa jak są w drodzę na trening ^^.

0

Przesadzacie jedni jak i 2dzy. To, że Wenger bierze, bo takie w Hiszpanii prawo nie oznacza, że kradnie. Inną rzeczą jest, że nie powienien mówić o szacunku skoro co chwile kogoś atakuje w ten czy inny sposób.

Fabregas powienien w końcu zwołać zebranie i zakończyć to wszystko. Ileż można to ciągnąć.

0

Tak już widzę, jak zdążą do niedzieli. Tak samo było przecież sezon temu. Bzdura i tyle. Kolejne wakacje pod tytułem "Fabregas w Barcelonie"....to już jest nudne :/.

0

Ludzie on ma zaledwie 20 lat. W jakim wieku debiutował Pedro, w jakim Messi, a w jakim Iniesta?

Moim zdaniem to jest bardzo duży błąd.

0

"Tak uważam, że Rosell byłby na tyle głupi... wróć na tyle zapatrzony w kase"

Wprowadżmy zatem trochę logiki. Skoro jest na tyle zapatrzony to wierzysz, że ryzykowałby utratę 30 milionów za sezon (przez powiązania z terrorystami) gdyby nie był pewny tej organizacji?

0

Nie wiem czy ktoś z was zagłębił się trochę bardziej w ten temat (nie chciało mi się czytać wszystkiego co jest poniżej wiadomości).

W każdym razie widzę, że większość jak zwykle wierzy we wszystko co jest napisane bez chwili zastanowienia.

Dla wszystkich wierzących. To nie Qatar Foundation jest związany z tą organizacją terrorystyczną, a Qatar Charitable Society.

Czy wy naprawdę sądzicie, że przed podpisaniem kontaktu na sponsoring Rosell byłby na tyle głupi, żeby nie dowiedzieć się wszystkiego o danej firmie?

0

wojtalafci

Co z tego, że ma 2 bramki więcej. A o ile więcej ma Messi asyst w lidze? O tym zupełnie nie mówisz. I nie mów, że asysty nie są ważne, bo są. Po tym poznaje się dojrzałego piłkarza, że potrafi dzielić się piłką, a nie tylko samemu strzelać.

"to niebywałe ale jakoś tego nie potwierdzaja na boisku z tych trzech magcznych sezonów tylko raz wygrali LM znów cos nie tak co nie "

No chwila moment. A od kiedy to LM jest wyznacznikiem kto jest najlepszy na świecie? Wskaż mi 2gą ekipę, która zdobyła podobną ilość trofeów w te trzy lata.

0

wojtalafci

Co z tego, że ma 2 bramki więcej. A o ile więcej ma Messi asyst w lidze? O tym zupełnie nie mówisz. I nie mów, że asysty nie są ważne, bo są. Po tym poznaje się dojrzałego piłkarza, że potrafi dzielić się piłką, a nie tylko samemu strzelać.

"to niebywałe ale jakoś tego nie potwierdzaja na boisku z tych trzech magcznych sezonów tylko raz wygrali LM znów cos nie tak co nie "

No chwila moment. A od kiedy to LM jest wyznacznikiem kto jest najlepszy na świecie? Wskaż mi 2gą ekipę, która zdobyła podobną ilość trofeów w te trzy lata.

0

No no ładny żart okraszony "fuck you" "shut up" i wymachwianie łapami przed twarzą Guardioli.....

0

"Najlepiej będzie gdy w przyszłym sezonie razem z nami będzie dalej wygrywał"

Wygrywał co za przeproszeniem??

0

0

Teraz pogoda leci ;p.

0

damtal4

Villa musi mieć czas na przebranie :). Przebierze się to wrócą do transmisji zapewne :).

0

A ja patrzę....a nóż się ta w kręconych włosach nawinie :D

0

To jest ten sam program - 324 tylko w trakcie konferencji pokazali trybuny.

0

Ile ludzi na stadionie...masakra :D

0

Paul Szyga

Myślę, że każdy ją zauważył :D

0

Spokojnie, bez kłótni i prowokacji.

0

gostek

Albo inną przeglądarką to uruchom, albo spróbuj parę razy ten kanał nacisnąć - mi też za pierwszym razem nie zaskoczyło.

0

Niektórzy tutaj naprawdę mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Wszystko już zostało opisane...gdzie oglądnąć i jak włączyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?