0

FCB-kat

Marquez najsłabsze ogniwo?? Prawdę powiedziawszy mam inne zdanie w tej kwestii. A, że w normalnym życiu grając w piłkę gram na obronie zawsze to i defensorom Barcy w szczególności się przyglądam. Tak po prawdzie najsłabsze ogniwo (jak zawsze) to Czychryński.

0

Grisia spójrz na źródło tej wiadomości :).

0

Slimaak

Nie zgodzę się. Według przepisów jest, że w sytuacjach spornych spalony rozstrzyga się na korzyść atakującego.

Inną rzeczą jest natomiast to, że wielu sędziów by taki spalony zagwizdało.

0

przeminho

No tak, bo liga jest rzadziej niż LM i Copa del Rey :D.

0

dudek89

Prawa do ligi hiszpańskiej, jak do angielskiej, włoskiej i francuskiej ma tylko i wyłącznie cyfra +. Jeśli już to możesz obejrzeć retransmisje na polsacie sport chyba.

0

Puyol za ten mecz powinien dostać medal, powinno się postawić pomnik i wiele innych. Mój idol znowu nie zawiódł :).

0

Oj zgotują mu ciepłe powitanie bankowo :)

0

Deadcandance

Słyszałem już od wielu ludzi o tym niby wyniku 1:1 na stronie Uefa. Wiesz co jest zastanawiające?? Nikt nie potrafi tego udowodnić. Nikt nie posiada żadnych screenów. Może Ty takowe masz? Jeśli nie to takich argumentów możesz sobie zaniechać :).

0

Pyrzo_Barca

I kto niby wtedy miałby u nas bramki strzelać??

0

Moyart

Spokojnie. Jeszcze do GD trochę czasu - coś czuje, że szaman jeszcze trochę podziała :D.

0

*nie rozumiem

0

Jego okres w Barcy pamiętam jak najbardziej.

Zmierzam do czego innego. Denerwuje mnie po prostu wielkie poruszenie po takim wydarzeniu. To jest po prostu jedna wielka hipokryzja. U nas na prawdę jest w modzie takie "stawianie świeczek". I tego nie rozumie. Ja nie neguję jego umiejętności. Nie neguję tego, że żal człowieka. Jedynie wkurza mnie to poruszenie :).

0

aksamit89

Ale to jest swego rodzaju hipokryzja. Przez lata nic nie słyszymy o danym gościu i nagle wielkie poruszenie społeczeństwa. To jest po prostu chore. I nie ma to nic wspólnego ze współczuciem.

0

JimMorrisonFCB

Popieram Ciebie w 100%. Wkurza mnie to psuedo poparcie dla zmarłej osoby. To samo było po śmierci MJ i to samo było po śmierci aktora, który grał ostatnio Jokera.

Jesteśmy chyba jedynym społeczeństwem na świecie, która uważa za modne ustawianie wirtualnych świeczek po śmierci kogokolwiek. To jest po prostu dramat.

0

Fajnie się czyta jak wśród najlepszych graczy na świecie wymienia Iniestę a siebie pomija. Taki mały szczegół, a jak wiele mówi o człowieku.

Co do konfrontacji PES - Fifa. PES jest lepszy na PC. Natomiast Fifa bije na głowę PES'a jeśli chodzi o konsole (Xbox 360 i PS3) - kto twierdzi inaczej ma klapki na oczach lu najzwyczajniej w świecie jest fanboy'em.

0

nelson

Nie tylko wykorzystuje, ale też tworzy innym.

0

A ja bym prosił o podanie nazwy utworu, który zaczyna się zaraz po scenie gdzie jest wywiad krótki z abidalem i keitą (obok stoi jeszcze Valdes). Chodzi mi o utwór, który leci w tle podczas skrótu meczu Barca - Mallorca (3:1) i Osasuna - Barca (2:3). Jeśli chodzi o film to ten utwór zaczyna się od 26:45.

Dzięki z góry za odpowiedź :)

0

Też mi brakuje tych zespołów. Zresztą nie muszą to być te. Jakiekolwiek. które powalczyłyby także o mistrza i z angielskimi drużynami w pucharach.

Wracając jeszcze do meczu. Brakowało mi bardzo strzałów z dystansu. A przecież ma kto strzelać. Ja wiem, że w zeszłym sezonie tak gra Barcy właśnie wyglądała, ale w pre sezonie i w pierwszych meczach ligowych parę chociaż strzałów z daleka było (głównie Alves i Keita). Myślałem, że w tym meczu też chociaż parę prób będzie.

A ja mam miesiąc wolny. Pracowałem przez 11 bez przerwy to teraz mam luz ^^.

0

O to to to. Presja.

Ja po Ronaldo i Ibrahimovicu nie spodziewałem się cudów. Gram już paręnaście lat w piłkę (co prawda halową, ale jednak) i nie widziałem gracza, który przechodząc do innego zespołu (nieważne jaki szczebel) grałby tak samo dobrze jak w poprzednim. To jest fizycznie niemożliwe.

A jak dochodzi do tego presja na zasadzie - już teraz, natychmiast, to właściwie szanse na sprostanie tego od razu są zerowe.

Ja naprawdę jestem póki co bardzo mile zaskoczony postawą i Maxwella i Ibrahimovica (2 bramki i asysta w lidze).

Co do Ronaldo - sam nie wiem co jest mu do szczęścia potrzebne. Lepiej, żeby było okrążony gwiazdami czy żeby był tym najważniejszym?. Ale do oceny tego zakupu trzeba poczekać. Kto wie, może i nawet dłużej niż wszyscy sądzą. Sęk w tym, że nie wiadomo jak cierpliwy jest pan Perez :).

0

"Jasne... ale to że nie wykorzystali szans nic nie zmienia. Inter też miał swoje szansę mniej bo mniej ale miał i tez gdyby je wykorzystał to... gdyby..."

Nie o to mi chodziło w tej wypowiedzi wcześniejszej. Chciałem tylko pokazać, że jak na czytelną grę to stworzenie sobie 4 (może nawet więcej) 100% okazji to jest dość sporo.

"Przy rzutach wolnych liczy się wiele aspektów jak min szybkość lecącej piłki"

Oczywiście i z tym się zgadzam. Takim aspektem jest też odległość od bramki, kierunek lotu i ustawienie bramkarza. Nie wmówisz mi, że to nie była wina bramkarza. Jakikolwiek bramkarz należący do średniego szczebla na świecie takie piłki wybija. Ronaldo nie jest pierwszym piłkarzem w historii, który mocno strzela rzuty wolne i takie strzały na ogół są bronione. Ale widzę, że w tym aspekcie do porozumienia nie dojdziemy :). I żeby było jasne. Ja nie ujmuje Ronaldo - strzelił dobrze. Sęk w tym, że gdyby nie wydatna pomoc bramkarza drużyny przeciwnej znowu byłoby pisanie, że Ronaldo zagrał słaby mecz :).

"Jestem ciekaw jak Real sobie poradzi z Milanem. "

Moim zdaniem wygra. Milan gra taką padaczkę ostatnio, że nie da się tego oglądać. Gdyby nie to, że obrona Realu dość często szwankuje i że Milan ma Inzaghiego to byłbym pewny wygranej Realu. Tak to pozostaje nutka niepewności :).

0

Pierwszy strzał był również w środek bramki - to że to było między 0.5m a 1 m od idealnego środka nic nie zmienia. Bramkarz popełnił babola i przy pierwszym i przy drugim strzale.

Co do początku sezony. Ja tam jestem zadowolony. Zeszły sezon zaczął się o wiele gorzej, a skończył tak jak wszyscy pamiętamy :).

"Pozwoliło wyjść ale więcej akcji było przerywanych w pore"

No przyznasz, że jak na czytelną grę to tych parę akcji powinno się skończyć bramką. Gdyby nie zwichrowane celowniki to byłoby 2, może i nawet 3 do 0 dla Barcy. Wyglądało to dzisiaj tak jak na początku zeszłego sezonu. Jedyna różnica? Póki co genialna obrona.

0

Na jakiej podstawie uważasz, że Ronaldo się rozkręca? Na podstawie dwóch strzelonych wolnych w środek bramki?

Co do czytelnej gry. Nie przeszkodziło to parę razy wyjść zawodnikom sam na sam w tym meczu ;).

0

*VeBaaarcaaa

0

VeBaaarcaaa

Nie przesadzałbym z tymi faulami. Oba strzały był praktycznie w środek bramki CR9, więc w obu przypadkach zawinił ewidentnie bramkarz.

0

"Szkoda że Motta nie grał tak dobrze w Barcelonie"

Ke? Motta zanim doznał kontuzji (której to już z kolei) grał wyśmienicie na DM'ie. Tylko dlatego, że był kontuzjogenny został sprzedany.

0

Pytanie z innej beczki. Ma ktoś pojęcie jak nazywa się utwór, który zaczyna się po krótkim wywiadzie z Keitą i Abidalem (Obok stoi Valdes). Utwór zaczyna się od 26:45.

Jeśli ktoś zna tytuł będę bardzo wdzięczny za podanie go :).

0

bojan18

O Guardioli też się tak mówiło.

0

Żywiec

"W zeszłym sezonie Calderon zostawił w kasie klubowaej 100 mln i to sam mówił przed odejściem! Więc o jakich długach my mówimy? "

A między innymi o takich, które widnieją w każdym rankingu odnośnie zadłużenia klubów (np ranking ze strony Forbesa) i wynika z nich jasno, że Real jest zadłużony i to sporo :).

0

Xevez

"ironia a głupota to dwie różne rzeczy. Pomyliłeś się, a teraz próbujesz się ironią usprawiedliwić "

A co Ty myślisz, że jak ty mylisz te dwa pojęcia to już wszyscy? Właściwie to co Ty niby chciałeś tym zdaniem dowieść hmmm?

0

Muhito i Xevez

A znacie pojęcie ironii? Już nic napisać nie można, bo dwóch ekspertów i kibiców od 1345 przed naszą erą zaraz się przyczepi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?