shanhaevel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Looky
Rozdał wszystkim bankowo. Inną rzeczą jest, że niektórzy rzadko z niego korzystają.
Wracając do tematu. Ja jestem optymistycznie nastawiony do tego transferu. Ryzyko nie wkomponowania się w zespół oczywiście istnieje. Ale takie samo ryzyko ma Real w przypadku CR9, Kaki czy Benzemy.
0
A ja myślę, że do będzie tak jak z Maxwellem.
Tzn Głośno o Villi i o Ibrze, a na koniec Barca ściągnie Brożka :D:D:D
0
19Robson20
Ta informacja jest na podstawie gazety. W związku z tym wiarygodność tej informacji jest mocno podważona.
A czy ja napisałem, że to Inter ma nam dopłacić?? Nie, więc skąd ten wniosek. Uważam, że trzeba poczekać z tym ile Barca będzie dopłacać. Bo może to być faktycznie 50 mln, a może to będzie 30??
Dlatego mówię, poczekajmy i wtedy zaczniemy dyskutować na temat "ile Barca wydała i czy nie przepłaciła"
0
19Robson20
Gdzie niby wyczytałeś, że 50 mln hę?? W gazetach?? W gazetach również piszą, że Jackson żyje. Więc daj sobie spokój.
Oceniać Laportę będziemy jeśli transfer dojdzie do skutku. Wtedy też poznamy kwotę jaką musi Barca dopłacić.
0
das boot
Z Messim może być podobnie, ale nie musi. Messi w przeciwieństwie do Eto'o wychował się w Barcelonie. Barcelona dała mu (poprzez hormony wzrostu) szanse na karierę piłkarską (której nie zmarnował ;) ).
Ale nie wykluczam tego, że z Messim za jakiś czas może być podobnie.
0
robanek
Linki podawane prze użytkowników mają w adresie spacje. Musisz tą spacje usunąć i wtedy będzie git :).
0
Swidrinho
Ale co Ty właściwie chcesz udowodnić tym postem przed chwilą bo nie wiem??
Po raz kolejny opierasz się na spekulacjach mówiąc, że Ibra będzie kosztował tyle i tyle. Poczekajmy na oficjalną informację - Ibra zawodnikiem Barcelony.
Na tą chwilę Twoje "argumenty" nie maja żadnego pokrycia, bo Laporta nawet jednego euro nie wydał jeszcze na Ibrę czy Ville.
0
Bojan19
Mea culpa. Źle odczytałem za pierwszym razem Twoją wypowiedź. Sorka ;)
0
Bojan19
Chyba nie bardzo zrozumiałeś to co napisałem odnośnie wypowiedzi bojanskyboniek.
Twój tok rozumowania jest taki sam jak mój.
0
Kwota póki co jest spekulacją.
Dopiero po transferze będzie można Laportę rozliczać.
0
Swidrinho
Można powiedzieć "przyganiał kocioł garnkowi"
Sam wymagasz przeczytania zanim się napisze. Naprawdę wiele nie napisałem i myślę, że przekaz jest logiczny.
Real wydał coś około 200 mln jak do tej pory, a Barca 4,5 mln.
Spekulacje transferowe, dopóki nie dojdą do skutku guzik mnie obchodzą.
I dalej nie wiem o jakiej hipokryzji piszesz? Opierasz się na spekulacjach transferowych, które w wielu przypadkach kończą się fiaskiem. Fakty są takie - 4,5 mln.
0
bonjaskyboniek
Ale podaj powód dlaczego?
Komu się kończy za rok kontrakt Eto'o czy Zlatanowi hę???
0
Swidrinho
To co gazety piszą sobie możesz między bajki włożyć. Na razie to Laporta wydał 4,5 mln na Maxwella.
Więc o jakiej Ty hipokryzji piszesz???
0
Ciekawe zjawisko.
Jeszcze nie tak dawno ja i nieliczni na tej stronie byliśmy za przyjściem Zlatana. Co oczywiście wywołało burzę wśród większości użytkowników tej strony.
Teraz jak sytuacja jest bardziej klarowna z jego transferem, to nagle sytuacja jest zupełnie odwrotna.
Wszyscy chcą Zlatana, a Eto'o bronią nieliczni. Ciekawe.
0
kaki
Jedziesz do Barcelony i prosisz nas, żebyśmy dawali Tobie znać?? Człowieku, Ty prędzej będziesz wiedział niż my ^^.
0
Barcelonista87
Twierdzisz, że Zlatan nie może grać na skrzydle??? Pooglądaj sobie mecze Interu z niedawno zakończonego sezonu.
0
sciah
Idealne podsumowanie :D.
Mateus
A z kim niby Ibra ma grać w Interze hmm?? Nie ma wsparcia to grać musi sam, co było idealnie widać w dwumeczu Manchesteru United z Interem właśnie.
0
stifler111
Tak tylko weź pod uwagę, że w styczniu Eto'o będzie już mógł podpisać kontrakt z kim chce.
0
20wzwisie
Tak tylko, że Rummenige co chwile zmienia kwotę za jaką by mógł Ribery'ego sprzedać. Najpierw było to 40, później 60, 80 i nawet 100 mln euro. Ten gościu po prostu nie chce Ribery'ego sprzedać i tyle.
Co do Ibry tutaj minimum trzeba by było wyłożyć 60 mln. Nikt nie jest na tyle durny (poza Realem), żeby płacić tyle za zawodnika.
A co do Eto'o.....już nie raz to samo pisałem i mnie wyzywano od nie wiadomo kogo. Ale mimo to uważam, że jest jednym z najlepszych napadziorów w Hiszpanii.
0
20wzwisie
Że co?? Eto'o nie należy do czołówki napastników w Hiszpanii?? Liczby twierdzą co innego. Sam uważam, że mógłby nieco więcej wykorzystywać, ale mówienie, że to nie jest czołowy napastnik w Hiszpanii jest niepoważne.
Ibrahimowic i Ribery nie chcą przejść? To kluby nie chcą ich sprzedać, a nie że oni nie chcą przejść.
0
redblue fan
TheNewBarca
z dziećmi neo nie będę dyskutował. idź na rm.pl tam jest wielu podobnych do ciebie.
OMG zaraz walnę ze śmiechu :D i to jeszcze taki tekst w stronę TheNewBarca :D.
Henry1991
Też bym wybrał ManU. Obecnie więcej mogą dać Eto'o niż Milan.
0
DaWeK13
"A Benzema nie ma numerka w realu :D "
Spoko koko CR9 go przyluka w szatni i numerek będzie ;).
0
loopy
Jasne, że sytuacja jest mi wiadoma (i ta z Realem i z derbami). Tylko biorę właśnie pod uwagę ambicje i honor Eto'o. Myślisz, że wolałby przesiedzieć rok na ławce (bądź w rezerwach) w Barcie, czy może grę regularnie w ManCity?
A kto wie ile zespołów (wielkich) chciałoby rozmawiać z zawodnikiem, który przez pół roku nie grał regularnie w piłkę??
Właśnie o to mi chodzi, że jeśli Barca będzie chciała go sprzedać i powiadomi o tym Eto'o to będzie on miał dwa wyjścia (a tak właściwie to tylko jedno). Przejść do zespołu jakiegoś tam (np ManCity), albo przesiedzieć rok na ławce i przez najbliższe pół roku modlić się aby jakiś w miarę normalny zespół się po niego zgłosił.
0
loopy
Czy ja wiem czy dyktuje. Tak po prawdzie to klub my wyświadcza przysługę i tyle - z tym, że tyle czasu czeka na jego zdanie w tej kwestii.
No bo jeśli klub by mu od razu powiedział " nie ma dla Ciebie miejsca w składzie na przyszły sezon i w takim razie w tym okienku chcemy Ciebie sprzedać" to chociażby Eto'o robił cuda wianki to nic nie zwojuje.
No bo chyba nie jest na tyle durny, żeby (na złość klubowi) przesiedzieć rok w rezerwach nie grając praktycznie w ogóle i brać za to gażę jaką bierze teraz. To już nie jest chłopaczek, który całą karierę piłkarską ma przed sobą.
Tak po prawdzie Eto'o miałby niewiele do powiedzenia jeśli Barca by chciała się go pozbyć.
Ale to tylko moja opinia.
0
Hłe hłe
Czyli Cruyff myśli podobnie do mnie. Ja także mówiłem, żeby Eto'o sprzedać, bo został mu rok kontraktu do końca. Nieraz o tym już pisałem. Może też będę legendą Barcy kiedyś ^^.
0
Looky
Pewnie, że interesują. Tylko od tego co by sobie o nich poczytać jest stronka Realu. A tak to niepotrzebne dyskusje na ten temat i to jeszcze pod newsem, który nie ma nic wspólnego z tym transferem.
0
Od tego są właśnie strony danej drużyny, żeby poczytać o danej drużynie.
Jak będę chciał poczytać o Realu to wejdę na stronkę tego klubu.
Pomijam już fakt, że przytoczona informacja przez pc11 ma się nijak do treści newsa, pod którym to umieścił.
Czyli jednym słowem jest niepotrzebna.
0
pc11
Tylko właściwie co nas to obchodzi??
Hehe trudno van Gaal'owi sie dziwić. Wziął na wzór drużynę, która zdobyła wszystko w czym startowała :).
0
"Gago63
Wpadłes zeby zobaczyć jak wyglada Potrója Korona?
Tak myślałem.W Madrycie nie widzieli takiej wiec rozumiem skad ta ciekawość."
Nawet obiadu nie można zjeść spokojnie :D.
0
Ja tam nie słyszałem wygwizdywania jak miał piłę tylko skandowanie jego nazwiska. Tak samo jak było kiedyś w przypadku Huta (nie wiem czy tak się piszę) jak grał w Chelsea.