shanhaevel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lonias
Generalnie oglądałem w tym sezonie wiele meczy z udziałem Interu i jeśli uważasz, że Ibra marnuje dogodne sytuacje, to co powiesz o Eto'o? Uwierz mi, że nasza Czarna Perła marnuje ich więcej.
0
TomekNo5
A z kim on niby ma grać w Interze? Widać to było właśnie w meczach z Manchesterem. Tylko on starał się cokolwiek zdziałać. Zero wsparcia ze strony kumpli.
0
oj tam, wiadomo o co chodzi :P
0
sciah
Nie musisz mnie przekonywać. Pod pierwszym newsem napisałem dotyczącym tego transferu, że Ibra jest lepszym napadziorem od Eto'o i gdyby był młodszy to bardzo bym chciał, żeby do Barcy przeszedł. Ale jest w tym samym wieku co Eto'o. Trzeba by było mu dać czas na aklimatyzację. Tylko po co? Eto'o też jest dobry i zna ten system gry na pamięć. Wkurza mnie tylko ten jego zwichrowany często celownik ;). Ale nie można mieć wszystkiego :).
Ja generalnie bardzo często mam odmienne zdanie niż większość tutaj na stronie -czy to dotyczy transferów czy poszczególnych zawodników.
Często podaje dlaczego tak sądzę. Jakie są odpowiedzi w moim kierunku? Typowe - że meczy nie oglądam, że się nie znam (uwielbiam ten akurat :P) itd itp.
Całe szczęście jest też dużo użytkowników takich jak Ty sciach, z którymi można spokojnie pogadać. Bez wyzwisk i udowadniania (jak pawian z "jam łasica"), że to ja mam rację, "a nie głupi łasic" ;).
0
"ale technika przewyzsza Kamerunczyka o glowe"
No w końcu ktoś twierdzi to samo co ja :D.
0
Ludzie wyluzujcie. Po co się kłócić na temat zawodnika, który nie wiadomo czy w ogóle jest na liście życzeń Barcy.
Naprawdę zaczynam żałować, że Barca zdobyła potrójną koronę. Takiego burdelu tutaj (podobnego zresztą do tego na rm) to nie widziałem od wielu już lat.
Eeeh szkoda, że urlop mi się skończył w robocie, bo z chęcią bym się powypowiadał w paru tematach. A tak to ni czasu ni siły nie ma.
0
Tak tylko, że bez poważnych wzmocnień to w przyszłym roku może zaistniejemy w jednych rozgrywkach. Ile razy się zdarza, żeby prawie przez cały rok nie było kontuzji ?? No właśnie.
0
Juras11
Mam wrażenie, że nie oglądałeś gry Interu uważnie w tym sezonie. Ibra jest o wiele częściej na skrzydle w trakcje meczu niż Eto'o.
0
kamix6
Oj widzę meczów Bayernu w tym sezonie to za wiele nie widziałeś. Akurat Ribery pasowałby do stylu Barcy jak mało kto.
0
*Stoichkov
Eeeh pora spać bo palce już nieposłuszne myślom :).
0
*manolis1
0
manoli1
A Stoichkow nie dostawał tylu szans na zdobycie bramki w meczu co Eto'o :).
0
FCB-kat
Czyli dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź :D.
0
santiago
Porównanie jak najbardziej na miejscu. Eliminacje to eliminacje, a nie główny turniej.
0
rotfl :D
0
*W takim razie
0
"decyzje zostały już praktycznie podjęte, są jeszcze pewne szczegóły do ustalenia". Txiki dodał, że "będziemy pracować razem, aby zapewnić Barcelonie konkurencyjny skład".
Ten fragment bardzo mnie zaciekawił. W takim trzymamy kciuki aby decyzje okazały się strzałami w 10tkę ;).
0
Y2M
Widzę wiesz tyle o finansach co Kaczyński o hormonach wzrostu.
Jakbyś czytał uważnie wszystkie informacje dotyczące Barcy to niedawno był artykuł, w którym Barca miała o 10 mln euro zysku więcej niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym. A to było jeszcze przed wygraniem ligi, pucharu króla i LM (a za to dostali masę kasy).
0
Za Xaviego, Iniestę....nawet za DM'a przy drużynach, które murują bramkę (zresztą jakby nie było właśnie na tej pozycji zaczynał grę w Arsenalu i grał na niej przez ponad rok).
Czy większość z was zapomniała, że przyszły sezon kończy się mistrzostwami ?. Co to oznacza? Oznacza to jeszcze więcej meczów niż w tym sezonie (nowe rozgrywki dochodzą) w krótszym czasie.Oznacza to, że jeśli chcemy powalczyć we wszystkich możliwych rozgrywkach to praktycznie większość sezonu będą mecze co 3 dni. Oni nie są maszynami i muszą kiedyś odpocząć.
0
WiernyCules FCB
Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną, ale za to dorabianie teorii a i owszem.
W którym miejscu ja niby "płaczę"? Zwróciłem tylko uwagę, że Busquets jeszcze nie jest graczem na miarę Barcy. Pewnie zaraz nim będzie, ale póki co nim nie jest i podałem też powód czemu tak myślę.
Oczywiście, że finał wygrany przez Barcę zasłużenie, ale roli Busquetsa wielkiej w tym nie było. Zwróć uwagę ile podań z jego strony było niecelnych. Zwróciłeś uwagę w jaki sposób Barca rozpoczęła akcję po której padła pierwsza bramka? Wybicie Van der Sara, główka Busquetsa (nikt go nie atakował) wprost pod nogi zawodnika Manchesteru (mimo, że obok niego stało dwóch zawodników Barcy), który źle ją przyjmuje i Barca zaczyna akcję. To tylko jeden z przykładów z tego meczu, a było ich dużo więcej niestety..
W półfinale z Chelsea. Nie zgodze się, że Barca zagrała słabo. Może słabiej niż zazwyczaj, ale główna przyczyna to gra Chelsea. Oczywiste jest to, że był to antyfutbol w ich wykonaniu, ale jak się okazało bardzo skuteczny. Przypomnę tylko Tobie ile było krytyki w stronę Busquetsa po dwumeczu z Chelsea, że bez Toure w środku pola Barca dużo traci.
I powiedz mi gdzie ja go niby krytykuję? Ja bardzo bym chciał grać w wieku 20 lat tak jak Busquets teraz. Ja (ponownie muszę to napisać najwyraźniej) zwracam uwagę, że jeszcze mu trochę brakuje do tego, żeby być ważną częścią zespołu. A Fabregas bez wątpienia ważnym zawodnikiem na trudne mecze byłby jak znalazł.
0
manolis1
Ribery owszem tak. Ale tak jak potrzeba nam skrzydłowego, tak i potrzeba nam jeszcze jednego do środka. Zauważ, że w tym sezonie było dużo szczęścia (brak kontuzji). Xavi rozegrał praktycznie wszystkie spotkania jakie można. Potrzeba zmiennika podobnej klasy. Drugi sezon (bez kontuzji) jest mało prawdopodobny.
0
Moyart
Ok niech będzie. Ale jak nieraz UEFA i FIFA pokazały mistrzostwa mają większą wartość - przykład Cannavaro. Zresztą przyznałem już rację, że pewnie Messi to odbierze :).
Goofykilek
Niekoniecznie. Tak jak już powiedziałem do rozegrania jest masa meczów. I praktycznie cały czas będą mecze co 3 dni. Rotacja będzie nieodzowna. Dlatego potrzebni są zawodnicy, którzy w każdej chwili zastąpią zawodnika z bardzo podobnym skutkiem. Fabregas może grać też na pozycji DM'a i jako opcja na zespoły broniące się - trójka Xavi, Fabregas i Iniesta.
0
PRZEMEK
Niby tak, tylko który z nich zgodzi się na ławkę?? Może Henry.
Ale tak czy siak potrzebujemy solidnego zmiennika na atak. Do rozegrania jest 70 meczów i to w krótszym czasie niż w tym sezonie - ze względu na mistrzostwa.
0
goofykilek
Żadna afera. Ot miło go by było mieć drużynie. Ale nie jest niezbędny :). A dyskusja generalnie dotyczy skuteczności Eto'o :), a nie transferu Villi do Barcy ;D.
Teraz jest idealna szansa na wyciągnięcie Fabregasa. Barca wygrała trzy trofea i to w jakim stylu. Na pewno teraz będzie łatwiej go wyciągnąć z Arsenalu niż kiedykolwiek wcześniej.
0
Ale ja się nie sprzeczam :).
To, że nie mieliśmy skuteczniejszego gościa od czasów Stoichkov'a to nic nie zmienia. Tamtejsza Barcelona nie tworzyła sobie tylu sytuacji bramkowych, co ta dzisiejsza.
Tak czy siak zawodnik do przedniej formacji jest konieczny. Eto'o jedzie na PNA i jakoś nie widzę Bojana w roli środkowego napastnika póki co. Jedynie Henry. Ale wtedy Iniesta na skrzydlo, gdzie gra gorzej niż w środku pola. Czyli i tak źle i tak niedobrze .
0
weniu5
Racja zawodnik finału LM, ale nigdzie nie mogę dotrzeć do informacji jakoby Messi był najlepszym piłkarzem całej LM.
0
Tak zgadzam się, jeśli chodzi o wymienność pozycji. Jednak, większość swojego czasu na boisku przeważnie spędza na pozycji środkowego napastnika. Ma najwięcej sytuacji do strzelenia bramki ze wszystkich zawodników. Ja nie twierdze, że mamy go sprzedawać. Ja twierdzę, że potrzebujemy także gościa, który dostanie piłkę na sam na sam i w 7/10 przypadkach będzie bramka :).
0
Ja nie piszę, że któryś jest lepszy, tylko, że jest skuteczniejszy.
Akurat założę się z Tobą, że Messi ma większą skuteczność niż Eto'o.
Co do Iniesty - zauważyłeś, że jakby nie patrzeć jest to środkowy pomocnik, a nie napastnik?
Henry - tu prawdopodobnie skuteczność jest podobna jak u Eto'o.
Tylko co to zmienia?. Dla mnie pozycja środkowego napastnika jest taką pozycją, na której mamy zawodnika, który większość sytuacji zamienia na bramki (np taki Van Nistelroy zanim doznał kontuzji), a Eto'o (przy jego wielu innych zaletach) takim napastnikiem nie jest.
0
Tai-Sho
Napisałeś dokładnie to co ja osobiście myślę. Eto'o jest dobry, ba nawet bardzo dobry. Tylko, że jest kilku napastników, którzy są skuteczniejsi od niego. Przy tylu okazjach ile miał Eto'o do zdobycia bramki w tym sezonie to te 30 strzelonych to nie jest wcale tak sporo.
0
Jedyny zawodnik, który podobnie tyra na boisku co Eto'o (jeśli chodzi o napadziorów) to Rooney.