0

FCB-kat

"Słyszałeś o czytaniu ze zrozumieniem?!"

Słyszałem, ale Ty najwyraźniej nie.

"Ja mówię o twoich argumentach,które wysuwasz,które są niczym nie poparte"

Ten wniosek też nie wiem skąd. Są poparte moją obserwacją i tyle.

Można odbić piłeczkę w Twoją stronę. Bo Twoje wywody nigdy nie są niczym poparte. No chyba, że za dowód uznać teksty "ile masz lat", a już kwintesencją Twojej racji jest tekst "idź pograć w Managera".

Henry'ego nikt się nie czepia, bo nie chce zarabiać 12 mln za sezon. Bo nie robi wokół siebie niepotrzebnego zamieszania. Bo nie gra jako wysunięty napastnik, ale jako skrzydłowy.

"Co do Villi,którego tak ubóstwiacie.Ktoś walnął tekst,że strzelił prawie tyle co Samu.Samu strzelił 30 bramek(w tym 2 z karnych),Villa strzelił 28(z czego AŻ 8 bramek z karnych)!"

Myślę, że Patryk już wszystko wyjaśnił w tej kwestii, więc nie będę tego powtarzał. Jeszcze dodam jedno. To, że Eto'o strzelił tylko 2 bramki z karnych to kogo to wina? Eto'o miał więcej niż dwa karne do strzelenia w lidze.

Twoim problemem jest to, że za każdym razem chcesz mieć rację. A każdy kto neguje Twoje słowa jest od razu przez Ciebie atakowany.

Wyluzuj. Każdy ma prawo do własnego zdania.

misugi

Racja, ale to tylko dowodzi tego, że jak się spręży to jego skuteczność jest dużo większa :).

0

ramblas

Właśnie o to mi chodzi. Może jest ikoną Twoich czasów. Moich nie i nigdy nią nie będzie.

Co do bramek to pamiętam to co strzelił. Ale widzisz jestem takim człowiekiem, który nie zachwyca się tym co jest dobrze, ale stara się dopatrzeć tego co jest złe. Zła jest technika przyjęcia piłki, zła jest skuteczność i tyle.

"Zapewne gdybyś był trenerem pierwszej drużyny w ataku postawiłbyś NA HLEBAadios "

Kolejny przykład użytkownika, które wymyśla teorie. Napisałem gdzieś coś takiego?? Bo ja nie kojarzę.

FCB-kat

"Szanuje zdanie innych,ale jak podają jakieś sensowne argumenty. "

I jesteś właśnie przykładem użytkownika, który robi zupełnie na odwrót. Dowodem tego są argumenty przeciwko mojej tezie:

"Ile ty człowieku masz lat"

"Gdybyś trochę grał w piłkę to byś wiedział..."

Naprawdę zasypałeś takimi argumentami, że ciężko mi powietrze złapać, a co dopiero polemizować z takowymi.

Wracając do Twojej wypowiedz

"Nie strzelał,bo mu się nie chciało?"

TO jest Twój wniosek po przeczytaniu mojego postu. Widzę, że z ramblasem macie wiele wspólnego, bo tak samo dorabiacie dziwne teorie.

Nigdzie nie napisałem, że mu się nie chce, albo, brakuje mu zaangażowania.

Chodziło mi o to, że czasami jest bardziej skoncentrowany, a czasami mniej. Ostatnimi czasy nawet bardziej niż mniej. To czy zawodnikowi zależy czy nie, właśnie jest odpowiednikiem koncentracji.

Przytaczas jeden mecz, po którym Eto'o stwierdził, że taki dzień. Ja to rozumiem, bo wbrew pozorom z piłką mam więcej do czynienia niż niejeden tutaj. I wiem, że takie dni po prostu są.

Ale Ty pamiętasz jeden taki mecz, a ja w tym sezonie pamiętam ich o wiele więcej.

0

bojan

"splata kredytu panowie "

Fakt zapomniałem o tym ^^.

DamianPSV

"ale przez zdobyte tytuły pojawiaja sie nowe koszty jak tzw zmienne"

Racja, ale mimo to przy takich zwycięstwach przychód znacznie przewyższa wydatki.

0

ramblas

"Eto to ikona Barçy naszych czasów"

Może Twoich. Moją ikoną jest Puyol i Xavi.

0

FCB-kat

To, że ktoś ma inne zdanie na ten temat niż Ty, nie oznacza, że kibicuje miesiąc czy dwa.

Dla mnie Eto'o jest napastnikiem, który gra jeśli mu naprawdę zależy. Bo jak inaczej wyjaśnić sprawę 2 finałów LM?? Dostał po 1 sytuacji i strzela po 1 golu. A w lidze w 2/3 meczach ma po 7 sytuacji 100% i bardzo często nic nie strzela?

Od dwóch lat to mówię. Eto'o jest humorzasty i to widać na boisku. Jak mu się nie chcę to nie strzeli chociażby miał strzelać do pustaka. A nie chce mu się coraz częściej.

0

10 mln zysku??

Omg i to mimo wygrania potrójnej korony tylko 10 mln zysku?? Czyli gdyby nie sprzedali działki to byliby mimo sukcesów sportowych na minusie. Hmmm.

0

"fantastyczny napastnik, szkoda ze nie pobie juz rekordu ilosci bramek w barwach FCB. "

A to już wyłącznie jego wina, bo partnerzy z drużyny w tym sezonie robili co mogli.

Prawda jest taka, że jak jeszcze rok temu miałem jakieś tam wątpliwości co do odejścia Eto'o, to teraz nie mam ich w ogóle.

Fajnie walczy, biega itd itp. Tylko co z tego? Przyjęcie kulawe, skuteczność mizerna (szczególne w 2giej części sezonu). W moim odczuciu również technika pozostawia wiele do życzenia.

Tylko nie wyjeżdżajcie z bramkami, które strzelił w tym sezonie. Przy tylu sytuacjach ile miał na strzelenie bramek to to jest absolutne minimum jakie mógł strzelić.

Dziękuję Eto'o za bramki, które zdobył, ale czas na zmiany. Teraz jest idealny moment na sprzedanie Kameruńczyka.

0

c.de.f.b

Przypomnij sobie jak mówiono po sezonie na Fabregasa?? Dalej nie kojarzysz?? Mianowicie następca Viery. Jak myślisz dlaczego??

Prawda jest taka, że pierwsze 2 sezony grał tam jak DM - właśnie na pozycji Vieiry.

0

Hmmm ujmę to tak.....nareszcie.

Od dwóch lat mówię, że Eto'o nie jest niezastąpiony i można z powodzeniem znaleźć dla niego zmiennika. Jeśli przyjdzie w jego miescje Villa, a Barca będzie grała taki futbol jak w ostatnim sezonie. Rekord zdobytych bramek przez jednego zawodnika prawdopodobnie pęknie.

0

c.de.f.b

To, że Fabregas'a nominalną pozycją jest DM. Na takiej zaczynał zresztą karierę w Arsenalu.

Inną rzeczą jest to, że jest na tyle uniwersalny, że równie dobrze może występować na pozycji Iniesty i Xaviego.

0

flotavsswolin

No czyli jakby nie patrzeć, za cenę Krystyny, Barca kupiła iluś tam graczy :).

0

flotavsswolin

Wiesz ten przytyk, że będzie pełno komentów na wychowanków, Eto'o i Gaurdiole i kogo tam jeszcze, jakoś dziwnie się czyta, jeśli pisze to osoba emocjonalnie związana z RM. Z RM, w którym zawodników i trenerów co roku zmienia się jak rękawiczki.

Nawet nie wspominam co się dzieje po słabszym meczu jakiegoś zawodnika na stronie rm.pl.

Generalnie hipokryzją zalatuje na kilometr.

0

"Real MUSI się zadłużyć"

Nie, że musi, tylko już to zrobił. Niedawno był artykuł, w którym było napisane, że Real pożyczył z jakiegoś banku prawie 80 mln euro.

0

No jeśli Robinho ma prezentować taką formę jak we wczorajszym meczu z Włochami to ja podziękuję za tego zawodnika.

Może nawet nie chodzi o formę (bo ta jest zmienna jak wiadomo), ale machanie bez przerwy nogami nad piłką bez korzyści dla zespołu - kiepsko to widzę.

0

"Ale by było jakby Barça obroniła tytuł i to jeszcze na Bernabeu. "

Dokładnie to samo chciałem napisać :D.

0

c.de.f.b

Ja Ciebie poparłem :D.

0

O taaaak. Super oferta jak na zawodnika, któremu się kończy kontrakt za rok. Jeśli to prawda to sprzedawać.

0

Hehe uwielbiam komentarze w stylu "Real ma fajnie, bo kupuje, a my skąpimy" :D.

Jeszcze okienko transferowe się nie rozkręciło na dobre, a tu już lament, że nikogo nie kupimy :D. Ludzie, jeszcze są bite dwa miesiące na zakupy.

0

KoksCules

Hihi po prostu trzeba się pogodzić z pojawianiem takich osobników. A Valdes01, no cóż, rozpędził się trochę :D.

Co do Robinho. Jestem zdecydowanie przeciwko. Zero pracy w obronie. Gdyby pracował tak z tyłu jak i z przodu to brałbym w ciemno.

Ale z drugiej strony, opcja jego wypożyczenia jest bardzo kusząca. Może Pep go utemperuje i nakręci tak, że będzie i do obrony się cofał :).

0

prodigy

Może i jest tyle wart. ManCity kupowało go rok temu za ponad 30 mln. Bardzo wątpliwe, żeby teraz sprzedali go za mniej.

0

KoksCules

Ma to swoje plusy. Pośmiać się można ;).

0

"Cassillas rządzi :D "

Taaak widać to było po tym, kto w tym roku zdobył trofeum Zamory

0

Real Madryt 09

Rozumiem, że jesteś prorokiem tak?

0

Czak18

pokaż mi tego newsa, bo ja tam nic takiego nie widzę. Co z tego, że Villa zaakceptował warunki kontraktu skoro Valencia się nie chce dogadać z Realem?? Więc o jakim zaklepaniu mówimy?

zozol

Ta informacja jest znana (przynajmniej mi) od co najmniej 2 dni.

0

", 23 jak dobrze pamiętam ale nie miał przed sobą Iniesty, Xaviego"

Chyba dobrze mi się wydaje, że Eto'o też nie miał ich przed sobą?;>.

Co do odejścia Eto'o. Nie zmieniam zdania od dwóch lat. Dla mnie zawodnik do sprzedania. Jak idzie to kocha Barcę, jak nie to już myślami jest przy innych zespołach. Olewam takich zawodników.

0

cold

kolejnt przykład użytkownika, który nie czyta artykułu tylko sam nagłówek.

Jakbyś przeczytał to nie pisałbyś, że 50 mln. Barca daje 40 mln +wypożyczenie Caceresa (z opcją pierwokupu) i Bojana.

0

szyna

Ale właśnie dzięki takim działaniom to D.Alves przeszedł do nas za 35 mln, a Sevilla jeśli dobrze pamiętam chciała grubo ponad 40.

Co mnie i Ciebie obchodzi co mówią w Madrycie hę? Czymś się podbudować muszą, skoro to nie ich "wspaniała" "drużyna" nie zdobyła jako pierwsza w Hiszpanii potrójnej korony ;).

0

Mejor

A może za 100 mln euro?? Dobrze się czujesz? Eto'o został rok kontraktu do końca. Tylko ktoś nienormalny da 60 mln za niego.

W okolicach 30 mln to już będzie dla nas mega oferta (może ManCity tyle wyłoży).

0

Mejor

Nie do końca jest to prawda. Marca piszę, że Laporta daje 40 mln +Caceres i Bojan do wypożyczenia, z opcją pierwokupu Caceresa. Ponoć prezydent Valencii przystał na taką ofertę.

0

Hmmm na razie Villa jest do wyciągnięcią - Llorente zerwał jednostronnie negocjacje z Realem w sprawie Villi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?