0

Taaa najpierw Drogba, później Zlatan, a teraz Eto'o. Mourinho ma naprawdę masę szczęścia - zawsze w zespole ma najlepszych napastników na świecie ^^.

0

jeff

Nie wiem czy oglądałeś mecz Realu. Pomijając dość sporo szczęścia Realu w defensywie (ktokolwiek jeszcze chce mi wmówić, że Metzelder to klasowy obrońca?) to parę momentów było naprawdę bardzo fajnych. Póki co gra opiera się tam na Brazylijczyku, ale za to jak da mu się trochę miejsca to jest potworne zagrożenie. Parę akcji naprawdę w bardzo dobrym tempie, z pierwszej piłki i zakończone groźnymi strzałami. Jak na zespół, który dopiero się tworzy to naprawdę grają już w tej chwili dobrze.

Oczywiście, żeby nie było super hiper to przez prawie całą pierwszą połowę Real nie potrafił na boisku nic zrobić i jak już wspomniałem miał masę szczęścia w obronie.

Jeśli Barca i Realu do czasu GD zgrają dobrze ze sobą nowych zawodników to szykuje nam się wspaniałe widowisko.

0

henry

Oszczędzanie przed LM się zaczęło. Dlatego takie, a nie inne ustawienie dzisiaj było.

0

nazar

Bo wolę sobie założyć, że będzie gorzej i później mile się rozczarować.

0

Na wyrównanie bramek strzelonych w lidze bym raczej nie liczył. Chociaż kto wie. Na razie średnia rewelacyjna :).

Póki co Ibra przeczy wielu krytykantom, którzy egoistą go nazywają. Oby tak dalej :).

0

Guti i Krysia

Co do naszego meczu. Pomimo przeciętnej gry cieszy wygrana. Ibra już wyrównał ilość asyst w lidze do ilości jaką miał Eto'o w zeszłym sezonie :).

0

"Nie myślicie chyba,że gościu,który jest boiskowym egoistą,nagle zacznie grać drużynowo?!

Już w drugim swoim meczu pokazał swoje prawdziwe "ja" "

Za to w pierwszym i trzecim zaprzeczył Twojemu stwierdzeniu. Więc wyluzuj.

"Wszyscy zatęsknią za Samu po zakończeniu tego sezonu.Gdy okaże się,że Ibra to kompletny niewypał w naszej ekipie!"

Uwielbiam ludzi ze szklaną kulą. Naprawdę. A w Polsce to jest ich chyba najwięcej na świecie. Aż dziw bierze, że tak rzadko pada główna wygrana w totku. Przecież wszystko jest jasne i oczywiste. Wszyscy wiedza co się zdarzy w przyszłości.Eeeeh

0

gostek

Bez przesady. Dostał złota piłkę zasłużenie za bardzo dobry sezon. Nikt tak nie ciągnął drużyny jak Kaka wtedy.

0

"Nierzadko dyskusje te cechuje mało wyrafinowane chamstwo, dążenie do poniżenia adwersarza i gremialne tarzanie się w gnoju. A gnój ma do siebie to, że jest lepki, grząski i cuchnie. Jednakowoż chyba wielu lubi się brudzić, skoro szacunek kibica dla kibica przeciwnika często jest w tych rozmowach pojęciem nie-wy-o-bra-żal-nym."

A chamstwo bierze się stąd, że najczęściej takie osoby uważają, że są we wszystkim nieomylne. A jak brakuje im argumentów (czyli w jakiś 4 przypadkach na 5) to zaczyna się wyzywać osobę, która tych argumentów wymaga. Szkoda słów. Od takich osobników powinno się odcinać, lub najzwyczajniej w świecie banować dożywotnio.

0

A z Ronaldinho to nie było tak, że jego pierwszym meczem właśnie było spotkanie przeciwko Sevilli?

Nie jestem pewien, ale coś takiego mi się kojarzy :).

0

W zeszłym sezonie też były takie przestoje z ligą typerów. Ale zawsze na czas redakcja się wyrabiała. Także spokojnie :)

0

angeluslove

"nie no wybacz ale tylko dziecko tibii mogłoby się tak nazwac"

Nie no wybacz, ale tylko dziecko Tibii może myśleć w ten sposób.

Widzisz? Też mogę w ten sposób udowadniać swoje rację. Tylko co to za dowód? Piękna broń nieprawdaż? - jak się nie ma nic do powiedzenia to najłatwiej obrazić ;).

kubawad

"nie wolno sobie pozwolić na jakomkolwiek stratę punktów już na początku rozgrywek"

Jakoś zeszły sezon zaczął się od strat punktowych. Nie muszę chyba przypominać jak się skończył :).

"lecz twierdze że lepiej miec w swoich szeregach zawodnika który gwarantuje nam w każdym sezonie minimum 30 bramek"

Czyli w takim razie dobrze, że Eto'o odszedł, bo on nie był gwarantem minimum 30 bramek. To, że nastrzelał ponad 30 bramek w ostatnim sezonie nie oznacza, że we wcześniejszych tyle strzelał.Dla przypomnienia bramki ze wszystkich rozgrywek łącznie:

sezon pierwszy - 28

sezon drugi - 32

sezon trzeci - 13

sezon czwarty - 18

sezon piąty - 36

Trudno po tym zestawieniu stwierdzić ile Eto'o by strzelił w następnym sezonie.

0

"tu nie trzeba byc prorokiem tylko troche orientowac się w piłce a widze tego Tobie brakuuuuje"

Tak wszyscy wiemy. Ty jesteś nasz guru i tylko Ty masz rację. Genialny argument potwierdzający Twoją wyższość. Aż brak mi słów - no bo jak tu kontrargumentować skoro argumentów brak?

"wogóle co to jest Shanhaevel? to po rumuńsku coś?"

Poczytałbyś trochę książek to może wpadłbyś na jakiś trop :).

"pożyjesz to zobaczysz młodzieńcze jak się sprawy potoczą z ibrą"

Tak tak młodzieniec ze mnie. Oj jak ja bym chciał to na co dzień słyszeć ^^.

0

"będzie marnował akcje i strzelał egoistycznie zamiast podawac- wspomnicie moje słowa jeszcze"

Kolejny prorok niczym Nostradamus. Powiedz lepiej czy zdążymy obejrzeć euro 2012 czy wcześniej będzie koniec świata?

0

"a pamietasz ze eto mial juz nie grac 2 lata temu u nas"

Pewnie, że pamiętam. Pamiętam również, że dostał propozycję przedłużenia kontraktu w połowie sezonu i to na lepszych warunkach. Nie chciał takowej. Więc sam sobie winien.

Dobra nie ma co ciągnąć tej dyskusji, bo i tak niczego nie jesteśmy w stanie zmienić. Nie ma Eto'o,a jest Ibra i tylko czas jest w stanie zweryfikować kto na tym skorzysta. Inter czy Barca?

0

g2p

A co miał powiedzieć Eto'o? Że nie dostał podwyżki takiej jakiej oczekiwał? Daj spokój. Eto'o zachowywał się jak dziecko w czasie okienka transferowego - między innymi nie odbieranie telefonów od zarządu. On przecież nic nie zawinił, wszyscy się na niego uwzięli prawda?. "Kocham Mallorce, a tutaj tylko pracuję" - to jego słowa nieprawdaż? Więc potraktowali go jak pracownika. Tyle.

Naprawdę radzę sobie przypomnieć wypowiedzi Eto'o z zeszłego sezonu. Radzę poczytać jakie cyrki wyczyniał w trakcie okienka transferowego. I nagle Eto'o zdziwiony i nic nie wie :D. Padnę zaraz.

0

g2p

Nie ma piłkarza, który po przyjściu do nowego zespołu gra od razu wyśmienicie. Nawet Alves czy Toure potrzebował iluś tam spotkań, żeby pokazać pełnię swoich umiejętności.

Z Eto'o tu nie wyskakuj (w Interze od razu błyszczy), bo to jest jakaś paranoja. Marnuje tam setki tak jak marnował w Barcie pod koniec ubiegłego sezonu. Nie strzela nawet do pustaka w meczu ligowym. Jedyny plus jego przejścia tam? Póki co wykorzystuje karne (u nas nie było z tym tak różowo ). Także jak widzisz nawet Eto'o potrzebuje parę spotkań, żeby grać optymalnie.

Mam tylko nadzieję, że Ibra i Eto'o pokażą na co ich stać w meczu za dwa tygodnie :).

0

No tak bo przecież z Ahletic zagrał słabo - tylko asysta. A wczoraj też słabo - tylko bramka ^^.

Jak na 4 mecze ( a właściwie to trzy i pół), w nowej drużynie, która gra zupełnie innym stylem niż Inter, to moim zdaniem bilans rewelacyjny.

0

"nie rozumiem i uwazam ze glupota bylo wymieniac napastnika ktory sie sprawdza stzela zdobywa tytuly..na zawodnika ktory ma zupelnie inny styl grania i napewno nie jest to styl Barçy i tyle!"

Widocznie nieuważnie czytałeś newsy dotyczącego tego transferu. Wszyscy jakoś wiedzą dlaczego Eto'o został sprzedany tylko Ty jeden nie :D. Radzę poczytać archiwum.

Ibra nie pasuje do stylu Barcy? Bardzo proszę o dowód.

0

g2p

Ja nie zauważyłem ataku ze strony lemoniady. Zwrócił Tobie uwagę tylko na to, żebyś używał znaków interpunkcyjnych, ponieważ:

a) tekst bez tych znaków ciężko się czyta

b) jest i mniej zrozumiały

c) większość użytkowników (w tym ja) nawet nie przeczyta połowy z tego co napisałeś z powodów powyższych

Co do Ibry. Fajnie, że bramę strzelił. Na pewno presja z niego trochę opadnie.

0

"A Eto'o ma lepszą technikę niż Ibra, i na pewno lepsze wykończenie"

Zaraz padnę :D.

"Co do charakteru to Ibra jest jeszcze gorszy niż Ronaldo bo nic nie osiągnął a zachowuje się jakby ze trzy razy wygrał złotą piłkę"

Proszę o dowód z ostatnich paru lat na potwierdzenie tych słów.

0

Mlody...37

To jest prosta sprawa. Skończyła się LM, skończył się Puchar Króla i La Liga. Zawodnicy udali się na urlopy. Wniosek?? Sezon się skończył.

Po przerwie zaczęli się przygotowywać do nowego sezonu. To, że liga się jeszcze nie zaczęła to nie oznacza, że sezon się już nie zaczął.

Czyli mamy rozumieć, że dla niektórych zespołów, które walczyły o LM sezon się nie zaczął, bo ich rodzima liga jeszcze nie wystartowała tak? No sam przyznasz, że jest to śmieszne :).

Pozdrów barmana i resztę załogi i powiedz im, że są w błędzie :).

0

"Co innego Ronaldo, który w La Liga powinien wymiatac "

Po czym to wnosisz?? Przypominam tylko, że Ronaldo w żadnym, ale to w żadnym meczu przeciwko hiszpańskiej drużynie nie zaistniał w LM. Więc nie wiem skąd te przypuszczenia?

Inną rzeczą jest to, że Ronaldo tak ja Ibra od razu grać genialnie w nowych zespołach nie maja prawa.

0

Buli07

To jest naprawdę nienormalne co się tutaj wyrabia od dłuższego czasu. Robią się jakieś obozy o diametralnie różnych zdaniach na jakiś temat. I każda ze stron na siłę próbuje udowodnić, że ich punkt widzenia jest prawdziwy.

Naprawdę żałuję, że u nas zioło nie jest legalne. Może wtedy wszyscy by wyluzowali bo napinek ostatnimi czasy na tej stronie jest mnóstwo.

0

bravo23

A nie wpadłeś na to, że Pep zmienia Ibrę, bo ten nie wytrzymuje całego meczu z powodu ominięcia okresu przygotowawczego?

0

BelJar

To nie strona Realu, żeby takie rzeczy tutaj przechodziły :).

0

Ibra hmmm słabo. No nie można tego inaczej przedstawić. Zagrał tak jak w Interze - samolubnie. Za bardzo chciał dzisiaj bramkę strzelić.

Ale mówienie, że to zły zakup po jego dwóch meczach to oznaka jakiegoś rodzaju głupoty - inaczej tego tłumaczyć nie można.

0

wacha19

Dla wielu tak. Dla mnie to będzie mecz Interu z Barcą po prostu.

Ale niech tylko jeden z nich zagra o niebo lepiej od drugiego. Wtedy to będzie jazda na tej stronie eeeeh.

0

arczi-barca

Hattrick Schevy i wygraną Dynamo 4-0 ciężko zapomnieć.

0

A ja myślę, że Ibra >=?! do potęgi i po potrójnej całce Eto'o. Ludzie dajcie na luz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?