shanhaevel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Milan - Chelsea
W USA na tournee. Na youtubie wpisz Ronaldinho vs Chelsea ;). Ogólnie polecam serię Ronaldinho vs z tego tournee jest na co popatrzeć :).
Co do kontuzji. Iniesta w pełnym wymiarze pewnie dopiero na rewanż z Athletic będzie grał. To samo Ibra.
Ważne, żeby mieć dobry wynik z pierwszym meczu :).
0
blaugranacule
Z tym, że Xavi tak jak i Fabregas nie raz grali już na DM'ie. Więc na zespoły broniące się w 9 to taki środek pola jak znalazł :).
0
maciejo
Nie tak dawne mecze towarzyskie pokazują, że do dna mu daleko.
A siatka założona Obi Mikelowi (zdaje się) to już mistrzostwo świata :D.
0
Swidrinho
"że według europejskich badań OBA kluby są w czołowce najbardziej nielubianych klubów w europie"
Bardzo bym prosił o linka do tego. I to nie jest żadna złośliwość tylko jestem ciekaw :).
Co do tego kto jest wychowankiem, a kto nie. Jest przepis wyjaśniający kogo można uznać za wychowanka danej drużyny. Według niego Messi to wychowanek Barcy, a Raul to wychowanek Realu. I tyle :).
0
Mecz jest dzisiaj w nocy na 100%.
Co do tego transferu. Skoro jest on za darmo to ja bym propozycję kontraktu mu zaoferował.
Maxwella nie trzeba na skrzydło dawać. Abidal sam twierdził, że dobrze mu się gra na środku obrony. W ten sposób sprawa środkowego obrońcy mogłaby być zakończona - no chyba, że jest szansa na wyciągnięcie kogoś lepszego od Abidala.
0
"i gorąco pozdrawiam shanhaevela który chyab niedocenił ''brukowców''"
Ja nigdy nie docenię brukowców :). Ponad 90% ich informacji jest wyssanych z palca, więc dlaczego miałem wierzyć akurat w tej kwestii?? :).
Również pozdrawiam :).
0
realny89
Tak tak tylko Laporta się na ten temat wypowiadał. Zapomniałeś o Platinim, SAF'ie, Capello i wielu wielu innych. Jakoś wszyscy widzą to tak, że Real popsuł rynek. Tylko kibice Realu jakoś dziwnym trafem tego tak nie widzą.
"Real wydał swoją kasę"
Wydał kasę banków. Nie swoją.
"2 sprawa skoro kluby waszym zdaniem chcą przez Real większych pieniędzy za sprzedasz zawodników to sprzedając ich dostają więcej kasy ,która idzie i tak na transfery(wychodzi na to samo jak by Realu nie było)"
Gdyby nie 100 mln za CR i 60 na Kakę to kluby musiałyby wydawać mniej. Jak myślisz? Kluby chcą przepłacać za zawodników? Czy raczej wydawać tyle i le faktycznie gracze są warci hę?? Nie każdy ma znajomych w bankach - o czym Perez nie raz mówił i to nawet przed wyborami.
"3 sprawa już wasze stronki internetowe pokazują waszą zawiść(na 99% stron Realu nie ma nic o Barcelonie ..."
Nie no oczywiście. Najbardziej oblegana stronka rm pokazuje to dobitnie :D.
Jak tylko ktoś powie na temat Realu to od razu u was jest 1000000 komentarzy. Interesuje was nawet co powiedział biskup Barcy nie mający z piłką nic wspólnego.
Co do idiotycznych komentarzy. Dziwnie się to czyta skoro wasza święta stronka rm jeśli chodzi o komentarze jest na równi z onetem. I to nie jest opinia tylko kibiców Barcy, ale i kibiców Manchesteru, Arsenalu itd - wejdź i poczytaj fora tych drużyn.
"Na naszych stronach nie ma takich sytuacji albo są one incydentalne a na waszych to reguła(i kto tu jest zawistny i obłudny?)
Tak dokładnie. Oczywiście, że tak. Wystarczy prześledzić (dla przykładu) ostatnie dwa miesiące ^^.
Uwielbiam ludzi udowadniających na siłę swoje racje :D. Wszyscy się mylą i tylko Wy macie rację :D.
0
"Dlaczego uważasz że Laporta musiał odpowiedzieć na transfery Realu?"
Bo czuł nacisk ze strony kibiców, którzy na głos o tym mówili. Laporta chce mieć z kibicami dobre stosunki, bo wiosną są wybory nowego prezydenta. Sam Laporta nie będzie startował, ale ktoś z obecnego zarządu będzie (namaszczony przez Laportę). Dlatego też spełnił zachciankę kibiców pod tytułem "odpowiedź na transfery Realu".
Może inaczej. Tak jak to sobie tłumaczę. Bo innego logicznego rozumowania znaleźć nie potrafię.
"Hm a czy ja powiedziałem że transfer Ibry jest zły?"
Hmmm to chyba nie jest odpowiedź na jakiś mój zarzut? Prawdę powiedziawszy tyle prowadzimy dyskusję, że już nie pamiętam :D.
"więc skąd ta krytyka i komentarze kibiców o życzeniu Ronaldo kontuzji "
Ci co życzą CR9 kontuzji to nie są kibice. Sam gram w futsal od 17 lat i nigdy w życiu bym kontuzji komukolwiek nie życzył.
0
juri14
Zapewne zdajesz sobie sprawę, że Sport jak Marca czy As to są gazety tego samego szczebla. Tylko mają inny ulubiony zespół :). Na artykuły z tych gazet patrzę bardzo przez palce :).
"Co do Hiszpanii jak nazwiesz zachowanie kibiców którzy w czasie odgrywania hymnu gwizdają? ale gdy Hiszpania wygrywa to w czasie hymnu trzymają mocno ręce na piersi! a po meczu piszą komentarze że Hiszpania to Barcelona bo bez piłkarzy Kataloni nie istnieje. Paradoks???"
Paradoks, a i owszem. Z tym, że tych ludzi nie nazwałbym kibicami i tyle :).
"Laporta jest prowokatorem, wystarczy przeczytać kilka jego wypowiedzi dotyczące Realu i jego transferow a po chwili robi to samo..."
Prowokatorem to jest Mourinho lub SAF (niedawna wypowiedź o Liverpool'u). Laporta tak naprawdę miał dwa wyjścia. Odpowiedzieć jakoś na transfery Realu - tego domagali się kibice. Lub wyjść na hipokrytę. Jaką drogę wybrał to wiemy. I chyba wybrał dobrze - wszyscy lub zdecydowana większość (kibiców Barcy) jest zachwycona tym transferem. A nie zapomnijmy, że Laporta kończy kadencję i na następce szykuje jednego z ludzi, którzy pracują w tym zarządzie - walczy o jak najlepsze stosunki z kibicami.
0
juri14
""Dziwna sprawa, że to Ty jako pierwszy zacząłeś porównywać oba zespoły" Patrz niżej"
Fakt. Całą dysputę na ten temat zaczął szyszy. Sądząc z pierwszego zdania fan Realu. Przypadek? Wcześniejsze wypowiedzi dotyczyły głównie formacji obronnej Realu i tylko tego klubu.
"Nie potraficie rzeczowo przekonać o tym że np. macie lepszych pilkarzy ( ale to zweryfikuje boisko)"
Zrobiłem to parę postów niżej. Naprawdę prościej nie potrafię. A staram się pisać w miarę zrozumiałym językiem.
"Piłkarze, kibice, zarząd Barcelony nie potrafi docenić odwiecznego rywala i poprostu wypowiedzieć sie z klasą jak przystało na tak wielki klub (Alves,Pique,Laporta) Guardiola jest tu wzorem który nie chcecie naśladować!"
Przyganiał kocioł garnkowi. Swego czasu Carlos i Guti (teraz tylko ten drugi) co i rusz dawali przykład wypowiedzenia się z klasą na temat Barcelony. O kibicach nie wspomnę - wystarczy wejść na wspomniane rm.pl.
"bo już nawet sędziowie na Superpuchar (tak znienawidzonej) Hiszpani są przekupionymi Madridismo Pereza i wiadomo że w tym meczu Barcy będzie trudniej wygrać"
No i widzisz. Mylisz totalnie pojęcia. Nikt nie nienawidzi Hiszpanii. To, że Katalończycy chcą odrębności to nie jest tożsame z nienawiścią.
A niestety od dłuższej chwili próbujesz nam to wmówić.
Co do przekupionych sędziów. Nic na ten temat nie wiem. Nawet nie spotkałem się z takimi wypowiedziami. Ale trzeba być po prostu chorym, żeby tak twierdzić.
"Zobaczysz tam jak można wypowiadać sie o odwiecznym rywalu i co oznaczają rzeczowe argumenty! "
Nie zobaczę, bo nie wchodzę na strony Realu Madryt z reguły. Ot tylko co by sprawdzić co się dzieje w tym klubie.
Co do rzeczowych argumentów. Tutaj też jest sporo osób, które mają coś do powiedzenia. I na ogół wszystko jest ok. Dziwnym trafem wszystko się zmienia jak jakikolwiek fan Realu zaczyna snuć swoje teorie.
Nie mówię, że racji nie mają. Bo często mają. Ale wszyscy fani Realu jacy tu wchodzą (no dobra zdarzają się wyjątki) mają dziwny sposób wypowiedzi - ciągły atak i czekanie, aż w końcu ktoś tutaj wybuchnie.
"jak zawsze wypisywane zalety i wady obu pilkarzy,doszli do wniosku że Messi nie potrafi grać głową a gdy strzelił gola uznano go za najlepiej główkującego piłkarza"
Pokaż mi taką wypowiedź - Messi najlepiej główkujący piłkarz świata. Bo, albo ktoś był nienormalny to pisząc, albo próbujesz na siłę udowodnić swoją rację. Zresztą akurat w tej kwestii to kibice Realu nie powinni nic pisać. W nie tak dawnym sezonie widać to było na przykładzie Robbena. Holender strzelił fajną bramkę - Hala Robben. Holender grał samolubnie (zawsze tak grał tylko czasami mu wychodziło, a czasami nie) - Fuera Robben. Zresztą dziwnie się to czyta skoro klub prowadzi teraz Perez. A właściwie Hala Perez, który nie tak dawno był żegnany z SB białymi chusteczkami przez tych samych kibiców.
Widzisz do czego zmierzam? Nie ważne czy kibic Realu czy Barcy. Zawsze znajdą się osobniki, którzy zmieniają zdanie na dany temat po jednym meczu i ogólnie robią burdel na stronach i czytać się tego nie da.Ważne jest to, żeby takich komentarzy nie brać pod uwagę i odsiewać to co warte skomentowanie od tego co nie.
Zresztą wydajesz się być użytkownikiem, który wydaje się to wszystko rozumieć. Piszę wydaje się, bo post "porównanie składów wg. kibica Barcy" pełen sarkazmu, mówi nam co innego i jest niczym lont do bomby. A, że i tutaj nie brakuje visca dzieci to i tylko czekać na wybuch. Ale pewnie z tego też zdawałeś sobie sprawę to pisząc (zresztą nie tylko ten post). Dlatego tym bardziej nie pojmuję tworzenie takich postów.
A jeszcze co do porównania CR9 z Messim. Oczywistym jest, że CR9 jest piłkarzem kompletniejszym. Sęk w tym, że Messi posiada mniej zalet, ale potrafi je do maksimum wykorzystać. Z CR9 bywa z tym różnie. Dla dobra kibiców Realu i w ogóle dla dobra hiszpańskiej piłki niech ten piłkarz odpali (mecze w presezonie to jakiś dramat w jego wykonaniu), bo inaczej będzie to największa wtopa w historii futbolu.
Swidrinho
"gdyby rzeczywiscie na camp nou stawiano tylko na nich to zmoast kadabry to dano by pierwszą jedenastkę krkiciowi "
Eeee wtf? To nie czasy Ajaxu zdobywającego LM, że stawia się tylko na wychowanków. Faktem natomiast jest to, że żaden inny zespół, który liczy się ostatnimi czasy w europie nie ma tylu wychowanków w pierwszym zespole co właśnie Barca.
"sami wychowankowie ?"
Pierwsze słyszę. Natomiast faktem jest, że w składzie pierwszym Barca ma ich dużo więcej niż Real. I to dla wielu tutaj odwiedzających jest powodem do dumy.
0
juri14
A to typowa wypowiedź 99% kibiców Realu.
Nie mam nic do powiedzenia, ale będę pisał wszystko na przekór, bo łudzę się, że kogoś tym sprowokuje.
Wrzuć na luz. Taki komentarz - zestawienie składów wg kibica Barcy - to sobie możesz na rm pisać. Tam pewnie znajdzie się kilku gości, żeby nakarmić trola.
Dziwna sprawa, że to Ty jako pierwszy zacząłeś porównywać oba zespoły. Ale i postąpiłeś też bardzo typowo. Jak już wymieniłem swoje argumenty to jak typowy kibic Realu zacząłeś szydzić udając wszechwiedzącego, zamiast podjąć normalną dyskusję na ten temat.
Cóż z kim się przystaje takim się staje - rm.pl - prawda juri?
realny
Twoim zdaniem Eto'o był lepszy. A na jakiej podstawie tak sądzisz? Ibra nie rozegrał jeszcze ani minuty w Barcie. Poczekajmy jakiś czas i wtedy porównujmy :).
0
realny89
Nie oszukujmy się. Kluby podyktowały takie ceny, bo za sterami Realu stoi Perez. Człowiek, który udowodnił już, że nie liczy się z ceną. Jakoś dziwne jest to, że jak Calderon był za sterami to takich kwot nam nie serwowano (w gazetach czy innych mediach).
"Benzema nagle stał się mierny tylko dlatego, że miał 1 słabszy zezon"
A spójrz w drugą stronę. Benzema jest wybitny bo miał jeden udany sezon??? Przecież nie gra w piłkę od 2 sezonów prawda?
"Ronaldo piłkarz wychwalany niemal przez wszystkich nagle staje się słaby"
Gdyby był tak dobry jak o nim mówią SAF by go nie sprzedał za żadne pieniądze - Rumennige jakoś Ribery'ego nie chce puścić.
Ja nie mówię, że CR9 jest słaby. Ale moim zdaniem nie jest tak dobry jak się o nim mówi.
"Ibra nagle najlepszy napastnik świata(słabe występy w LM to nic)"
No jeśli Ibra według Ciebie nagle jest zaliczany do najlepszych napastników to mam pytanie. Od kiedy interesujesz się piłką? Od wczoraj?
Co do słabych występów w LM. No tak, bo przecież w zespołach, których grał, tylko Ibra miał wpływ na wynik. Jak partnerzy się chowają za podwójną gardą - Inter czy Juve w LM - to sam Ibra niewiele może zdziałać na takim szczeblu rozgrywek.
0
"Jeszcze rok temu gdy benzema był łączony z Barcą to był idealnym napastnikiem ale cóż dołączył do Realu więc jest nic nie wart i przepłacili za niego..."
Jeszcze rok temu Benzema był na ustach wszystkich jako odkrycie sezonu. Jeszcze rok temu Benzema był królem strzelców ligi francuskiej i jednym z najlepszych graczy tej ligi. Zeszły sezon nie był już tak kolorowy w jego wykonaniu. Wniosek?? Trudno powiedzieć czego się można po nim spodziewać w następnym. I po zeszłym sozonie na 100% nie jest on wart 30 mln.
"Laporta miał problem z Perezem bo kogo MR Galaktiko chciał to kupił"
Laporta nie miał problemu z tym, że Perez kupował kogo chciał. Tylko problem miał z tym, że Perez mocno wywindował ceny, przez co trudniej było ściągnąć graczy do Barcelony.
"Więc co zrobił Laporta skrytykował sumy wydawane przez Real na transfery przez Pereza a po miesiącu kupił Ibre za tylko 45 i oddał Eto co dziennikarze wycenili na ok 65 mln ale to zupełnie co innego"
Widzę, że patrzysz na tą sprawę tak jak chcesz, a nie tak jak się powinno. Laporta skrytykował Pereza za wydanie prawie 100 mln za Ronaldo. Zresztą nie tylko on skrytykował ten transfer.
Jeśli Twoim zdaniem wydanie 100 mln jest tożsame z 65 mln no to nie mamy chyba o czym dalej dyskutować. To, że Laporta musiał tyle wydać to wina Pereza (wywindowanie cen).
Moim zdaniem sztuką jest kupienie zawodnika bardzo zbliżonego umiejętnościami do Ronaldo za sumę dużo niższa, po tym jak Perez wywindował mocno ceny.
"Ostatnio dowiedziałem sie że Laporta nie jest Hiszpanem tylko...Katalończykiem"
Wielu Ślązaków mówi o sobie, że są Ślązakami, a nie Polakami. Dla Ciebie oczywiście to dowód na to, że Polakami nie są nie??
"...to dlaczego nie utworzycie ligi Katalońskiej i gracie w Pucharze Króla?!"
Z prostej przyczyny. Katalonia nie jest odrębnym państwem. Tak jak nie jest nim Śląsk.
0
Aaaa, żeby nie było niedomówień. Dla mnie Lass jest na równi z Toure. Jednak Toure potrafi sam pociągnąć zespół jak mu nie idzie - ot chociażby taki finał Pucharu Króla - i to czyni go o tą ociupinkę lepszym :).
0
Marcin-Real
Co do Metzeldera. Ciekawą sprawą jest, że jeśli Niemiec grał dłużej (parę meczów z rzędu) w podstawowym składzie, to bardzo głośno było w mediach o dziurawej obronie Realu.
Pamiętam jak, któryś z obrońców (chyba Cannavaro) dostał kontuzji i Metzelder musiał go zastąpić przez ileś tam meczów. W mediach aż huczało, bo Real miał dziurawą obronę jak ser szwajcarski. To samo jak Pepe został zwieszony. Ile wtedy bramek przeciwnicy wam wklepali?? - sporo.
szyszy
Twoje porównania są dziwne i oczywiście bardzo subiektywne. Jednak trzymając się faktów. To Valdes był najlepszym bramkarzem w zeszłym sezonie - o czym świadczy trofeum Zamory. Casillas miał na początku i na końcu sezonu dość słabe występy i mówienie, że to on był lepszy jest niepoważne. Valdes miał równy cały rok i tylko chyba 2 mecze słabsze.
Ramos i Alves. Porównujesz Alves'a, który według wielu jest uznawany (po tym sezonie głównie) za najlepszego prawego obrońce do Ramosa, który zeszły sezon miał słaby. Notował katastrofalne występy z przeciwnikami mocnymi. Na ME po paru meczach też było głośno, że prawa obrona Hiszpanii to jest bardzo słaby punkt tego zespołu.
Albiol i Pique. Nie wiem co trzeba zrobić ponad wyłączenie totalnie graczy ofensywnych Realu w meczu na SB i strzelenie bramki. Nie wiem co można zrobić więcej niż wygryzienie ze składu Puyola (a tak właśnie było w zeszłym sezonie). Ja nie ujmuje umiejętności Albiolowi. Moim zdaniem są na tym samym poziomie. Ale jeśli Pique dalej będzie się tak rozwijał to po roku Albiol zostanie daleko w tyle.
Lass i Toure. Tego porównanie w ogóle już nie rozumiem. Ja wiem, że to był wasz najlepszy zakup w zeszłym sezonie, ale bez przesady. O Toure po ubiegłym sezonie biły się najlepsze kluby świata (przed dostaniem podwyżki), a o Lassa średniak z ligi angielskiej. Pewnie szperacze z najmocniejszych klubów się mylili ^^.
Kaka i Iniesta. Trudno ich porównać. W zeszłym sezonie Iniesta zjada Kake i tu nie ma o czym mówić. Moim zdaniem jeśli obaj grają na maksimum swoich umiejętności to grają bardzo podobnie.
Co do porównania Raul i Henry. Sam nie wiem. Ja bym to oceniał przez pryzmat strzelonych bramek i pozycji, na której grają. Raul środkowy napastnik, a Henry skrzydłowy. Nie muszę chyba dodawać kto więcej bramek dla swojego klubu strzelił.
Oczywiście moja ocena jest jak najbardziej subiektywne, niemniej tak właśnie to widzę :).
0
Hehe a ja pamiętam jego koncert na Bemowie. Bajtel wtedy byłem. Gigantyczne korki przez całe miasto.
Ale koncert genialny....mimo, że śpiewał z playbacku ^^.
0
LewisHamilton
To już by się Iker zapłakał :D. Nie dość, że znowu 1/8 to jeszcze pogrążony przez koszmar, który dopiero co go opuścił :D.
0
Maksymilian
Coś mi się nie chce wierzyć, że mogą transfer pokryć w 4 miesiące. To by oznaczało, że musieliby sprzedać (przy takiej cenie jaka teraz jest) ponad 1 mln koszulek CR9. A to by oznaczało sprzedaż blisko 9 tys koszulek dziennie.
Kaka w dzień prezentacji "sprzedał" 2000 koszulek.
Jakoś ciężko to widzę ;).
0
Barcelonista
Jeszcze prawie miesiąc na zakupy. Spokojnie. Moim zdaniem przed nami jeszcze co najmniej 2 transfery.
Kid A
Nie będę Tobie tego ułatwiał. Wyszukanie Tobie tego powinno zająć 2-3 minuty. To, że Tobie się nie chce poszukać no to już nie moja sprawa. Zresztą ranking zaserwowany przez juristo jest nowszy (o 2 miesiące) więc prawdopodobnie aktualniejszy.
0
patryk
Może dlatego, że obok Valencii to właśnie Real według Forbesa jest najbardziej zadłużonym klubem w Hiszpanii :).
0
RMCF fans
No dobrze, powiedzmy, że masz rację. Ale tylko w tym punkcie, że jeśli nastąpi JEDNO zawieszenie w kartkach lub JEDNA kontuzja. Jeśli się to zbiegnie to może być krucho.
Zresztą co ja będę tłumaczył. Widać to było w zeszłym sezonie w Barcie. Pozycja niby najliczniej obsadzona (środek obrony), a w finale LM na śordku obrony musiał grać Yaya.
0
RMCF fans
Źle mnie zrozumiałeś. Nie komentuje Marcelo i Torresa, bo po prostu dla mnie są solidnymi zmiennikami. Może Marcelo mógłby poprawić grę w obronie. Ale jak na zmienników to znakomity materiał. Młodzi i z potencjałem.
Co do Metzeldera i Realu. Przecież ja nie mówiłem o wszystkich bramkach od początku powstania Realu, tylko właśnie o tym presezonie ^^. Co do grania rezerwami. A no właśnie Real rozegrał parę już spotkań, głównie rezerwami w obronie i widać to było po wynikach. Dlatego dziwi mnie twierdzenie, że Real ma fajnych zmienników. Ilość puszczonych goli temu chyba trochę przeczy - a nie mówimy tutaj o światowej czołówce jeśli chodzi o sparing partnerów (może poza Juve).
Co nie oznacza, że zmiennicy są słabi. Chodzi mi tylko o to, że w przypadku kontuzji któregoś z podstawowych zawodników robi się spora luka w obronie. Nie ma się co oszukiwać. Marcelo to nie Arbeloa, Torres to nie Ramos, a już bankowo Metzelder to nie Pepe. A w Realu próżno szukać kogoś takiego jak Puyol, który może grać wszędzie z powodzeniem w obronie.
0
Pener
Garay jest jedną wielką niewiadomą. Dwa sezony temu grał wybitnie, a już w zeszłym sezonie nie było tak różowo.
Metzelder?? Gościu się gubi przy byle jakiej prostopadłej piłce. Mecze w presezonie gra poprawnie, ale z kim Real grał? Gościu wysoki jak dąb i nie potrafi tego wykorzystać - chyba wszystkie bramki jakie Real do tej pory stracił to po stałych fragmentach gry.
Co do Torresa i Marcelo się nie wypowiadam.
0
kicajek
Pewnie, że nie. Przecież wyczytałeś to ze swojej szklanej (nieomylnej) kuli.
0
Zlatan nie przychodzi do Barcy po słabym sezonie w swoim klubie - tak jak to miało miejsce z Henrym.
0
zetaa
Ja oglądam. CR9 dał pięknego nura :D.
0
Barcelonista87
"przypominam Ci, ze przewaznie przenosiny szczegolnie ofensywnych graczy z Hiszpanii do Włoch i na odwrót zwykle kończa się wielkimi klapami."
No tak. Przypadek Ronaldo przechodzącego z Barcy do Interu. Klapa jak byk. Kolejną klapą było przejście tam Motty i D.Milito. O tych dwóch graczy na początku okna biły się wszystko poważne kluby.
Przejście Zidana do Hiszpanii kolejną klapą było.
Maradony do Napoli z Barcy też klapa.
To tylko na tę chwilę jakie sobie przypomniałem.
Oczywiście było też dużo niewypałów, ale mówienie, że większość transferów to była klapa jest niepoważne.
0
Unicef
Bardzo proszę o nazwę 4tego utworku. Przyda mi się sampel z tego :).
0
Kardin
Wielu, myślę, że nawet bardzo wielu nie przeczyta do końca. Czemu? Człowieku, używaj znaków interpunkcyjnych, akapitów itd. Bo przebrnąć przez Twój potok słów i wyciągnąć coś z tego jest dość ciężko.
Co do zamieszczonego filmiku. Myślę, że jest to mała odpowiedź dla komentarzy typu "Ibra to drewno" :).
0
Najbardziej rozśmiesza mnie w tych komentarzach nagonka na Laportę. 50 mln?? Ludzie, spokojnie. To są spekulacje niczym poparte. Póki co Laporta wydał 4,5 mln. Wrzućcie na luz - pogadamy o tym wszystkim jak będzie oficjalna informacja.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Laporta wyda 50 mln w gotówce.
nnzr
"Eto > Ibra w LA LIGA w Seria A to co innego ale zobaczycie zresztą sami nie będę się z wami bez sensu kłócił. "
Ibrę (o ile przejdzie do Barcy) będzie można porównać z Eto'o po sezonie. Kłócić faktycznie nie ma się o co, bo Twoje "Eto'o>Ibra" - bo tak - jak sam widzisz nie jest niczym poparte. Poczekajmy jeden sezon wtedy można oceniać.
"Zresztą większość z was tego nie pamięta jak odchodził bo kibicują od hmm 5 lat? "
Niestety jest to bardzo typowe. Macie na swojej stronie taki poziom komentowania, że po paru wypowiedziach (swoich) bezwiednie (a może i nie) zaczynacie prowokować. Już po prostu macie to we krwi. Chociaż znam parę wyjątków. Jednak jak to wyjątki - tylko potwierdzają regułę.
Co do tego kto ile kibicuje. Dziwne się to czyta jeśli się wie, że osoba to pisząca jest kibicem Realu. Realu, który dzięki paru transferom nazbierał już pewnie rekordową liczbę sezonowców.