0

"Mam nadzieje, że będą oklaski na stojąco. "

Nie będzie. Przecież według wielu speców na tej stronie wszyscy już o nim zapomnieli. Przecież robili och i ach jak Ibra piętką zagrywał. To oczywiste, że już o Eto'o zapomnieli. Mało tego. Wszyscy na stadionie to sezonowcy. Eeeech.

0

FlyEmirates

Tak tak. Żyjmy dalej przeszłością. Ibra do bani. Wszyscy do bani, bo Eto'o odszedł.

Nie wiem co to za moda - uważanie, że jak ktoś twierdzi, że Ibra jest lepszy to jest to równoznaczne z tym, że zapomniał o Eto'o i już jest sezonowcem. Totalna bzdura głoszona najczęściej właśnie przez ludzi małych hmmmm stażem :).

0

Weed moja niechęć do Realu (nawet nie wiedziałem, że u mnie taka występuje) nie ma nic do rzeczy.

Podałem prosty przykład na to, że lekarze Realu nie są nieomylni. Tak jak lekarze Barcy.

Dlatego dziwią mnie takie słowa Valdano. Tak jakby się musiał z czegoś tłumaczyć. Założę się, że dopóki Valdano tych słów nie wypowiedział to 99% kibiców nawet nie pamiętała tego zjawiska.

0

Mateć

Ja generalnie bym cicho siedział. Tylko Ci sami lekarze pozwolili Woodgatowi kontrakt podpisać.

Dlatego takie gadanie o Miliot słabo mnie przekonuje.

0

Mateć

Właśnie mówienie, że nie miał racji, bo Milito grał 4 lata ma swój sens.

Jak widać Sarragossa miała lepszych lekarzy specjalistów niż Real skoro klub podpisał z nim kontrakt. Bo chyba nie byli tak głupi, żeby ryzykować ileś tam milionów w niesprawnego zawodnika. Oni nie maja takich przychodów jak Real więc - u nich ryzyko było większe.

0

Eto'o chyba 8-8,5 mln.

Ibra 9 mln.

0

Tak tylko zagaiłem co by wiedzieć czy poczekać jeszcze trochę i się nie wyspać jutro do roboty, czy iść spać :D.

Spokojnie pracuj. Nie popędzam. Idę spać w takim razie :).

0

Wcześniej było inaczej napisane :).

0

Sędziowanie nic, a nic się nie zmieniło. Dalej ta sama totalna żenada.

0

Jeśli będzie grał tak jak w 2giej połowie to Abidal może tylko pomarzyć o wyjściowym składzie.

0

patrysss

Wielkie dzięki. Za ile można się spodziewać 2giej połowy?

0

patrysss

Lejesz miód na moje serce ;).

0

baca7

Dużo lepiej niż w pierwszym meczu. Grał bardzo zespołowo, nieszablonowo i dużo z tych nieszablonowych zagrań mu wychodziło. Brakowało tylko bramki. Ale ogólnie bardzo duży plus.

Żałuj, że nie widziałeś tego co dzisiaj Maxwell wyczyniał w 2giej połowie :).

0

TheMusli

Też to zauważyłem. Co ciekawe gdy Yaya schodził do lini defensywnej to Barca grała tylko 3jką obrońców.

O środek bym się nie martwił bo w tym momencie Alves i Maxwell szli do przodu, ale trochę się cofał albo Xavi albo Keita.

W każdym razie ciekawa sprawa :).

0

"a gość zmarnował kilka sytuacji i narazie może lizać stopy Eto"

Mówimy o tym Eto'o, który dzisiaj do pustaka nie trafił i zmarnował też parę setek?

0

No i nich mi ktoś po tym meczu powie, że Ibra to egoista ^^.

0

hehehe....skąd ja znam takie podejście do studiów :D.

0

"Real jest w trakcie renowacji swojej drużyny, wiec nikt ich nie potępi, jeśli nie wygrają w andchodzącym sezonie niczego, choć na pewno oczekiwania szczególnie wśród madridistas są ogromne.. Ich drużyna ma sie rozwijać z roku na rok"

Oj tu bym się nie zgodził. Sam Perez powiedział, że wydaje tyle pieniędzy po to, żeby w parę miesięcy zrobić coś na co normalnie potrzeba paru lat - stworzyć drużynę, która będzie się liczyć na każdym froncie. Także nie ma przebacz. Perez liczy na sukcesy i to już od razu. A skoro sam Perez wypowiada się w tym tonie to kibice tym bardziej będą rozczarowani jeśli Real nic nie zdobędzie.

0

tomekh

Tylko Pedro w jednym meczu przeciwko Bilbao zrobił więcej niż Hleb przez cały sezon.

0

"pamiętajmy też o tym, że jak Ibra będzie miał zły dzień"

To wielu tutaj będzie pisać, że Eto'o akurat wtedy złego dnia by nie miał. Eeeeh

0

LewisHamilton

Nie nie on tu nie pasuje, bo tak i już :D.

0

"ze On oprostu tutaj niepasuje"

Taaak nie ma to jak wnioski po pierwszej połowie Ibry w nowym zespole :D.

0

"Dobrze wiecie że Ibra nic nie ustrzeli , bo tatalnie nie może sie wkomponować w gre , kręcił sie jak żyd po pustym sklepie i nie mógł sobie miejsca znaleźć"

Z tym bym nie przesadzał. Jakby nie patrzeć miał 3 lub 4 sytuacje, po których mógł strzelić bramkę. Jak na "kręcącego się żyda po pustym sklepie" to całkiem sporo jak na 45 minut, w nowej drużynie (która gra innym systemem niż stara) i po dwóch dniach treningu.

0

Moim zdaniem zagra parędziesiąt minut. Kto wie może i więcej niż jedną połowę.

Z jednej strony jak ma się ogrywać to właśnie w takich meczach gdzie nie ma presji wyniku (jakby nie patrzeć 2 do 1 na wyjeździe to bardzo duża zaliczka).

Z drugiej trzeba uważać. Athletic grało bardzo ostro w pierwszym meczu.

0

judi22

Rozumiem, że spodziewałeś/spodziewałaś się, że Ibra ustrzeli hattricka i będzie miał 2 asysty tak?

0

"City was leje"

Fakt, lanie po byku ^^.

0

I pewnie dziecko jest łyse - po tatusiu ;]

0

"że straciliście w tym okienku Hleba, Cáceres'a,"

Wielka strata. Ludzie, pozbyliśmy się zawodników, którzy zupełnie nic nie wnosili do gry zespołu. Nie istnieli na boisku. Za Sylvinho jest Maxwell za Eto'o Ibra. Więc ławka jest taka sama jak rok temu.

"PS. Trochę wasza teoria, że pieniądze nie graja poszła... xD "

No tak bo grał Manchester City w pełni przygotowany do sezonu (przeca liga angielska już gra) z Barcą, która dopiero szlifuje formę przed ligą, która rusza za półtora tygodnia :D.

0

das boot

Racja. Mea culpa. Pamiętałem tą bramkę jak przez mgłę i wydawało mi się, że 6tka podawała a nie 3jka :D. Mniejsza z tym.

Maciek

W Krakowie to ja byłem na meczu Barcy :). Miło to wspominam :).

Co do ludzi mówiący "I gdzie ten wasz Ibra". Bez komentarza. Trudno się polemizuje z ludźmi, którzy chyba nigdy nie mieli do czynienia ze sportem.

0

A dajcie już miloszowi spokój.

Ja lecę spać. Dobranoc :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?