si
Dołączył/a: lipiec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to jest z tym Eleven płaci się te 8 zł normalnie jak abonament czy idzie to jakos inaczej np. SMS ?
0
zwróc uwage na to że kilka wcześniejszych okienek "odpuścili"
2
zachowanie messiego jeszcze bardziej ( ręce w kieszeni gdy m.in. odpowiadal na pytania )
0
czyli na jakiej platformie bedzie to eleven na cyfrowym polsacie ?
0
Ale Puyol wiedział kiedy powiedzieć "dość"
0
Ronaldo ma 62 https://pl.wikipedia.org/wiki/Cristiano_Ronaldo
0
Nie prowokuj bo on go nie odepchnął tylko ktoś z tyłu go ciągnął za rękę
0
Żeby śmiesznie było jego młodsza siostra za nim słucha takich słów
0
Komentarz usunięty
1
Jestem całym sercem za Realem ale w tym sezonie Barca nie ma sobie równych. Gratulacje, cieszcie się tym czym ja się cieszyłem w zeszłym sezonie z tą poprawką że wy macie tryplet. Jeszcze raz gratulacje
0
no ale poco piszecie o Ronaldo jak news jest o Messim. Tylko prowokujecie innych.Ja osobiście nie lubię żadnych spin ale to jest przesada naśmiewanie sie z Ronaldo kiedy w newsie o nim ani słowa. Sezon należy do Messiego i tyle w temacie. Jak zeszły był CR7 tak ten to głupie pytanie bo odpowiedz jest wiadoma i nikt nawet jej nie ma prawa podważyć . Pozdro
0
Tutaj też zwycięzca tylko jeden
0
Dołącze swoje
5
Komentarz usunięty
0
karne też trzeba umieć strzelić
0
I kto tu ma kompleksy? Po co pisać takie rzeczy już nie wiem który raz? Wszyscy wiemy że Messi jest teraz w wielkiej formie ale porównywać w każdym podobnym newsie go z Ronaldo który na dodatek jeszcze nie rozegrał tej kolejki jest śmieszne.
PS. Drodzy redaktorzy bedąc obiektywnym mogliście napisać że Ronaldo miał mniej rozegranych meczy w tym roku ( nie ujmując bo w formie jest bardzo słabej od początku roku ) Ale zapomniałem tutaj są ŚWIETNI redaktorzy. BRAWO
0
Jednak karne też trzeba umieć strzelać
0
A Mundo Deportivo pisało po lidera i pichichi
1
Nie po prostu ciężko to czytać co po niektórzy wypisują. Według niektórych Barca to tylko to co dobre a Real co najgorsze. W przeciwieństwie do niektórych potrafię okazać szacunek dla przeciwnika ale jak czytam te komentarze to czasem tez nie wytrzymam i muszę coś napisać choć robię tak naprawdę rzadko. Także nie obrażaj mnie.
2
Na Bernabeu też odnieśli sie z kulturą do Messiego bo jak był mały to stwierdzono u niego autyzm
0
Wiesz niektórzy nie chcą pamiętać ....
0
a z Barceloną w niedziele może i 4
1
Prawie tak jak Messi na mundialu tylko że on dostał złotą do dziś nie wiadomo za co
2
Tylko on ich od siebie nie odpycha ....
0
http://fangol.pl/view/79322/messi-tez-nurkuje?autoplay
0
Michal1998 tak jak wszyscy na fcbarca.com przyklad? wczoraj gdy cr7 strzelil hat-trickasugerujac po nicku też niewiele jeszcze osiągnąłeś
1
Najpierw myśl jak coś piszesz. Ronaldo niestety nie ma tego szczęścia mieć ojca
0
A przed meczem wszyscy byli tacy pewni siebie i myśleli ile to barca pyknie goli Realowi albo że po meczu już 7 pkt przewagi. Ale jedno się sprawdziło - średnia Realu to 3 gole :)
2
"Nie przejmuję się rekordem strzeleckim Champions League. Wiem, ze go pobiję. Leo i ja jesteśmy już bardzo blisko. Najważniejsze jest to, że drużyna ma na koncie dziewięć punktów" – powiedział po meczu z Liverpoolem Cristiano Ronaldo.
Także nie przekręcaj jego słów
4
Sir Alex Ferguson