si
Dołączył/a: lipiec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chodziło o to że symulował tylko że sędzia dał mu za ten faul żółtą kartkę bo to nie bylo na kartke to raz a dwa to był jego pierwszy faul i to pokazywał sędziemu. Także jeżeli chcesz prowokować to lepiej żebyś wiedział kiedy hipokryto
2
Ja osobiście jako kibic Realu wolę zagłosować na Barcelonę niż na jakąś Romę bo wiem że kibiców Barcy jest więcej a poza tym też chciałbym żeby kibic Barcy zagłosowałby na Real gdyby to on w niedalekiej przyszłości znajdował sie w takim głosowaniu. Także rywalizacja jest i życzenie przeciwnikowi jak najgorzej (z punktu czysto sportowego) ale gdy trzeba pomóc w takim niby błahym ale dla niektórych ważnym przypadku to czemu nie
PS. Widać różnicę między TVP a n-ką gdzie za obejrzenie swojej drużyny nie musisz wysyłać durnych SMS-ów tylko darmowe głosowanie i oto właśnie chodzi brawo dla nc+ HALA MADRID!!
3
CR7 dla TV1: „Złota Piłka Mundialu? Jeżeli powiedziałbym, co o tym sądzę, trafiłbym do więzienia. Nie mogę być szczery”
Jeżeli redakcja dobrze przeczytałaby ten wywiad to może zobaczyliby że to było w formie żartu, a o większości nie będę pisał widzę tutaj troszkę inna wersje niż wcześniej czytałem na różnych stronach i nie konkretnie rm.pl
Przychodzi jedno na myśl BÓL DUPY drogiej redakcji że Messi nie znalazł się nawet w finałowej trójce
0
A co niby zrobił Varane? kopnął piłkę po ziemi nie jakoś specjalnie silno w stronę Simeone a on nie wytrzymał i ze złości prawie trafił go w głowę i wielka szopka sie zrobiła
3
Nie ma o czym mówić, po prostu zasłużył...
http://fangol.pl/view/61864/neuer-mial-wiecej-celnych
0
Ci kibice są śmieszni. Kiedy barca wygrywała wszystko za koleją to sie cieszyli a teraz gdy przyszedł kryzys to wyzywają piłkarzy którzy mogą miec gorszy czas.
0
SmoothCriminal,
a ty uważasz że ten karny po wcześniejszej ręce Neymara był słuszny ? Jeżeli tak to ty jestes żałosny...
0
jaracie się tym neymarem i porównujecie go do Garetha ale spójrzcie też obiektywnie z kim on dzisiaj grał
0
nie ma to jak bramka po nieslusznym karnym...
0
haha czyli dla Neya liczy sie tylko kasa...
0
creatura,
masz rację i wszyscy pamietają w jakich okolicznościach messi dostał ZP za 2010 rok. Widac jaki wszyscy maja ból dupy bo nikt nie może przełknąć tego że w 2013 to ronaldo był najlepszy, dlaczego nie Ribery? dlatego że na sukces Bayernu pracowała cała drużyna od bramkarza po napastnika i kazdy może otwarcie powiedziec ze zapracował po rowno na te tytuły. TO MOJE ZDANIE
0
na którym kanale jest Duhok TV na cyfrowym polsacie ?
0
Real Madrid 66-51 Barcelona
0
PitbullFeatMessi,
ładny mi ogórek który gra w lidze mistrzów a w dodatku nie chce ci przypominac jak pierwsza bramke zdobył messi z milanem po symulce neymara
0
na 1 miejscu jest koke z 8 asystami.
0
Miki_Messi2001,
Masz racje i powinien byc drugi taki kosz o nazwie "hollywood " tyle że do niego by wrzucano aktorów typu Dani Alves, Sergio Busquets, Jordi Alba i Alexis Sanchez
0
a ciekawe czy już zdążył uwierzyć że ten sam sedzia bodajże 2 kolejki temu rownież w znaczący sposob pomógł barcelonie nie uznając gola dla rywala barcy którym była sewilla. Ależ pan Rosell ma krótką pamieć. powiem tyle ŻAL
dupy mają kibice barcelony z prezesem i piłkarzami (pique) na czele. Po prostu nikt z was nie może znieść że tym razem to realowi pomógl arbiter a nie wielkiej FC BARCELONIE
0
jakim prawem on wogole porownuje neymara do cr7. Co neymar takiego w zyciu osiagnął aha strzelał cudowne bramki ogorkom z brazylii i puchar konfederacji a poza tym NIC. Niech postrzela minimum 40 bramek na sezon przynajmniej 3 lata z rzedu i pokaże przez ten czas cos w lidze mistrzow dopiero wtedy może go z kimkolwiek porównać. pie.....y agent, wielki znawca futbolu
0
gdybym zarabiał takie kokosy mając wazny kontrakt jeszcze przez kilka lat tez bym tak powiedział. Jedno trzeba bez wątpienia przyznać po aferze podatkowej wie jak sie podlizac
0
nie rozumiem gdzie tu ładny gest messiego, jeżeli mówic tu o gestach to chyba tego koszykarza że bedzie nosił 10
0
ale wy przezywacie majstra i tak juz macie w kieszeni a ze padnie jeden remis i to polrezerwowym skladem to nie koniec swiata i to mowie jako kibic realu. pozdro
0
gdzie sa dzieci które nazywały ronaldo krystyną i wogóle. Powiem wam cos nazywajcie go jak chcecie ale wszedł i zrobił różnice.
0
tak teraz narzekacie na sedziego ale szczerze to ile sedzie w tym sezonie zabral realowi pomyslcie troche
0
z tego co tu widac to NIKT nie moze przyjąć do swojej głowy tego ze messi nie jest idealny.Wam messi to sie kojarzy ze stoickim spokojem i pokora a gdy nie dawal sobie rady to pokzal kim jest naprawde a nie tym jak sie zachowuje przed mediami.Nie mozecie uwierzyc ze mogł zrobic cos takiego z karanka czy arbeloą ale gdyby to zrobil cr7 w strone barcy to az niechce wiedziec jaka nagonka by tu panowala
0
już nie piszcie jaki to messi jest dobry i wogóle bo jakoś nie potrafił podać reki fabio cannavaro po odebraniu złotej piłki tylko blaterowi podał LIZI DUPA I TYLE
0
0
gratulacje barcelono miałaś 12 zawodnika w postaci sedziego ktory nie powinien zaliczyc 1 bramki z powodu spalonego
0
najśmiesniejesze w tym wszystkim jest to jak typowały gazety składy.
Żadne w 100% nie trafiły zarówno realu jak i barcy w obu ekipach jakies niespodzianki o tyle puyol mnie nie dziwi to alba juz strsznie
0
trzeba również dodać ze ma szczescie jak mało kto w reprezentacji,wcale nie gra ale tytuły ma zapisane w kaierze
0
kreus,
faktycznie messi wyszedł na tym zdjęciu jak debil...