si
Dołączył/a: lipiec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sorry jesiennej
0
przypomnij mi jakich z getafe w rundzie wiosennej i wiecej nie pamietam
0
ja tego nie rozumiem wy kibice barcelony widzicie tylko pomoc dla realu ale dla barcelony to niewiem klapki na oczach mieliscie czy co a z valencia higuain zablokowal klatka piersiowa z getafe to racja byla reka pepe ale nie zapominajcie o rece abidala i Busquetsa w gran derbi na camp nou i o pinto z valencia
0
co z tego ze wyrównał ronaldo strzelił 23 gole w pierwszej rundzie, to rekord La Liga.
0
ej ty messiiii
ty nawet mnie nie denerwuj ze niby real symuluje przypomnieć ci alvesa z pólfinału lm ?i powiem ci coś jeszcze ostatnio jakas strona sporządziła statystyki dotyczące la liga który klub popełnił najwiecej fauli w tych 2 meczach i 1 miejsce nalezy do barcy a ostatnie własnie do realu
0
a mógłby ktoś dać jakiś link do tego meczu
0
ej a niewie może ktoś co z xawim czy zagra z realem?
0
niech to ale real bedzie płakał za nim
0
a mam pytanie ile jeszcze zostało barcelonie meczy do rozegrania do 14 sierpnia
0
nie chcieli się poraz kolejny skompromitować jak z chivas to od razu dali najmocniejszy skład jaki mieli do dyspozycji od pierwszych minut
0
tak przegrali to się tłumaczy temperaturą
popieram tutaj nyc2001 gdyby real tak przegrał to nie wiadomo co by wymyślili a real wygrał w bardzo podobnych warunkach 3:0
0
ciekawe a real wczoraj wygrał 7:1......
0
dszięki ;)
0
niewie ktoś o ktorej bedzie o 3 miejsce
0
ej ty tzard powinieneś iśc na poete
0
pepe ani nie musną alvesa nie wierzysz wpisz sobie na you tube kartka powinna być ale dla alvesa bo póżniej jak biegał na pełnych obrotach do końca meczu widać było że udawał
0
ponieważ w zeszłym roku messi też nie powinien dostać złotej piłki tylko snejder a o reprezentacji to ty nawet nie mów bo argentyna ma lepszych graczy niż portugalia a remisuje z kimś takim jak boliwia czy kolumbia w takim meczu on powinien strzelac 3,4 bramki a w sezonie rozegrał sześćdziesiąt meczów a nie 80 to też myśl jak co piszesz
a i jeszcze ładnego ronaldo strzelił gola w zwycięskim meczu copa del rey z barceloną i dlaczego messi wtedy nie dał rady ratować barcy i również dlaczego messi strzelał gole w 1 półinale LM dopiero wtedy gdy pepe wyleciał z boiska gdy real grał w 10????
0
w ty klocek widziałeś chociaż jeden mecz argentyny na Copa america widzialeś jak messi grał bo ja widziełem każdy i w ani jednym nie było go widać chociaż grał wszystkie mecze do końca a koszulką oczy ocierał w końcu go rozumiem bo gdybym tak grał na tych meczach to samo bym zrobił
0
Moim zdaniem na pierwsze miejsce zasłużył ronaldo ponieważ to chyba on pobił rekord bramek w lidze w jednym sezonie zdobył złotego buta i puchar króla a messi mistrz hiszpani liga mistrzów i "udana" Copa America co mówił że jest w życiowej formie....
powinno być: Ronaldo, Xavi, Messi.