si
Dołączył/a: lipiec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FaneQ,
nie wk.... mnie bo nie mowie o messim a gdybym mowil to fakt ciekawe czy messi poradziłby sobie bez xaviego i iniesty on zna ich od dziecka a ronaldo jest w realu od 3 lat zaledwie a swietnie sobie radzi niech messi idzie do innego klubu np. chelsea zobaczymy czy tam sobie bedzie dobrze radził
0
SyboFCB,
ty wez lepiej NIE DENERWUJ bo na stronie realu nie ma takiego badziewia w komentarzach jak u was
0
niby czemu jestem fanem realu tylko bywam na tej stronie czasami bo sa niezle newsy tylko jak czytam te komentarze to wymiotowac mi sie chce jak ktos moze byc taki
0
magiczny717,
taki magiczny to ty niejestes bo marcelo i ramos nie aktorzą to jakby w barcelonie messi i iniesta aktorzyli czyli bzdura
0
wy na tej stronie jestescie tacy dziwni ze szczeka opada grunt ze ktos postawi wyzej kogoś z barcelony nad realem to od razu chwalicie jakby nie wiadomo co a gdyby ta sama osoba tydzien pozniej powiedziala cos przeciwko barcelonie te komentarze w mgnieniu oka były by negatywne.w skrócie IDZCIE SIĘ LECZYĆ tylko do dobrego lekarza
0
a to dzieki bo tego niewiedzialem i chyba ten canal + hd wezme wielkie dzieki
0
villa_2001,
no bo mi wlasnie najbardziej chodzi zeby miec canal + sport i + gol zeby ogladac lige hiszpanska i niewiem jeszcze czy beda te wszystkie polsaty glowny i te sportowe
0
ej mam takie pytanie nie zwiazane z tym newsem.Chce kupic taryfe z cyfry + tylko niewiem ile i jakie bede mial kanaly czy bedzie np. tvp1 tvn czy tylko okreslone z canal plus
0
wy to naprawde jestescie dziwni gość powie coś miłego na temat barcy lub jak karim pokaze ze szanuje abidala to odrazu piszecie ze on jedyny jest normalny i wogole a jak za tydzien powie cos zlego na barce to co juz bedzie jaki on jest ham i prostak zastanowcie sie czasami bo jestescie niemozliwi
0
zeby wszyscy byli tacy jak ty swiat bylby zbyt piekny
0
nie mówie konkretnie do ciebie bo może ty jesteś inny ale wiekszość to jest wlasnie taka ze na kogos by jechali a na siebie nie popatrza
0
sprawiedliwości stała się zadość karny jak zwykle podyktowany z niczego
viscaelbarca77,
czemu tak nie powiesz jak jedziecie po cristiano jak jemu mecz nie wyjdzie tylko krytykujecie go do bólu
0
było widać jakim messi jest jeszcze dzieckiem po meczu na murawie sie popłakał...
0
niezwalajcie winy na angielskich kibiców popatrzcie lepiej na swoich.Po meczu z realem nie mogli zniesc goryczy porazki i zaczeli bic kibica z madrytu tylko jeden barcelonista był mądry i rozbraniał te chołote..
0
zapomnieli dodac ze messi nie ustanowił rekordu 11 meczów z rzedu ze strzelona bramka zatrzymał się na 10
0
no i co teraz powiecie kto był lepszy w tym meczu messi czy ronaldo valdes czy casillas teraz macie odpowiedz czemu iker jest nr1 co do ronaldo mogl strzelic wiecej ale strzelil tego jesdnego najwazniejszego a messi sami wiecie
0
Marsallah,
jak ty mozesz wogole cos takiego pisac khedira słabo? on obok PEPE był najlepszym zawodnikiem realu ty zastanów sie czasami co piszesz
0
fabregasbarca,
ty wogóle wiesz co piszesz w realu 2 najlepszy strzelec w lidze ma 21 goli a w barcelonie alexis ma ....10 goli wiec w tym przypadku to byloby na odwrót barca ledwo co kwalifikowala by sie do ligi mistrzów(a nie o utrzymanie bo to bylo by smieszne) a real mniej ale jadnak gral by bardzo dobrze niewierzysz to odejmij sobie wszystkie gole messiego od wszystkich bramek barcy tym sezonie i to samo zrob z realem i ronaldo
0
klocek12355,
skąd masz ten skład tak szybko ja patrze na oficjalnej stronie i jeszcze nie ma
0
whatis,
zgadzam sie z toba ale komus takiemu jak juliancarax nie da sie powiedziec
0
juliancarax,
tylko ze ten jakis tam grajek portafil zdobyc 100 goli w la liga w 92 meczach i ma srednia w realu 1 gol na 1 mecz i tez zdobyl zlota pilke
0
juliancarax,
ja ciebie nierozumiem piszesz zeby messiego nie obrazac ale sam cr7 obrazasz zastanow sie co piszesz
0
nareszcie znalazl sie ktos kto powiedzial PRAWDE o Busquetsie ale wenger zapomnial o alvesie
0
zgadzam sie z dmc brawo za bajeczna technike bo nie kazdy strzelil by tak perfekcyjnie ale mogłby tak strzelic gdyby bramkarz sie ustawil
0
ale messi tez mial swoje szanse zeby wykorzystac karne wiec dajcie spokoj a co do bramek to messi rozegral wiecej meczow KMŚ superpuchar europy
0
patryk
a to dlatego z ronaldo lepszy snajper bo on przynajmniej umie podkreślam UMIE wykorzystac te karne a nie jak messi co marnuje ostatnio jeden za drugim
0
iniesta
jezeli takie proste to czemu messi tak marnuje ostatnio te karne
0
jemu nie chodzilo o faul na ozilu tylko za zagranie reka gracza getafe w polu karnym co cr7 dosrodkowywal
0
Profil JimMorrisonFCB
zgadzam sie z gitkolo i kolejne dyskusje nie maja sensu bo co to moja wina ze czesciej fauluja graczy realu niz barcy
0
pewnie ze nie bo barcelona jest zawsze jakos chroniona bo unicef robi swoje