si

0

Jak to jest z tym Eleven płaci się te 8 zł normalnie jak abonament czy idzie to jakos inaczej np. SMS ?

si

0

zwróc uwage na to że kilka wcześniejszych okienek "odpuścili"

si

2

zachowanie messiego jeszcze bardziej ( ręce w kieszeni gdy m.in. odpowiadal na pytania )

si

0

czyli na jakiej platformie bedzie to eleven na cyfrowym polsacie ?

si

0

Ale Puyol wiedział kiedy powiedzieć "dość"

si

0

si

0

Nie prowokuj bo on go nie odepchnął tylko ktoś z tyłu go ciągnął za rękę

si

0

Żeby śmiesznie było jego młodsza siostra za nim słucha takich słów

si

0

Komentarz usunięty

si

1

Jestem całym sercem za Realem ale w tym sezonie Barca nie ma sobie równych. Gratulacje, cieszcie się tym czym ja się cieszyłem w zeszłym sezonie z tą poprawką że wy macie tryplet. Jeszcze raz gratulacje

si

0

no ale poco piszecie o Ronaldo jak news jest o Messim. Tylko prowokujecie innych.Ja osobiście nie lubię żadnych spin ale to jest przesada naśmiewanie sie z Ronaldo kiedy w newsie o nim ani słowa. Sezon należy do Messiego i tyle w temacie. Jak zeszły był CR7 tak ten to głupie pytanie bo odpowiedz jest wiadoma i nikt nawet jej nie ma prawa podważyć . Pozdro

si

0

Tutaj też zwycięzca tylko jeden

si

0

Dołącze swoje

si

5

Komentarz usunięty

si

0

karne też trzeba umieć strzelić

si

0

I kto tu ma kompleksy? Po co pisać takie rzeczy już nie wiem który raz? Wszyscy wiemy że Messi jest teraz w wielkiej formie ale porównywać w każdym podobnym newsie go z Ronaldo który na dodatek jeszcze nie rozegrał tej kolejki jest śmieszne.
PS. Drodzy redaktorzy bedąc obiektywnym mogliście napisać że Ronaldo miał mniej rozegranych meczy w tym roku ( nie ujmując bo w formie jest bardzo słabej od początku roku ) Ale zapomniałem tutaj są ŚWIETNI redaktorzy. BRAWO

si

0

Jednak karne też trzeba umieć strzelać

si

0

A Mundo Deportivo pisało po lidera i pichichi

si

1

Nie po prostu ciężko to czytać co po niektórzy wypisują. Według niektórych Barca to tylko to co dobre a Real co najgorsze. W przeciwieństwie do niektórych potrafię okazać szacunek dla przeciwnika ale jak czytam te komentarze to czasem tez nie wytrzymam i muszę coś napisać choć robię tak naprawdę rzadko. Także nie obrażaj mnie.

si

2

Na Bernabeu też odnieśli sie z kulturą do Messiego bo jak był mały to stwierdzono u niego autyzm

si

0

Wiesz niektórzy nie chcą pamiętać ....

si

0

a z Barceloną w niedziele może i 4

si

1

Prawie tak jak Messi na mundialu tylko że on dostał złotą do dziś nie wiadomo za co

si

2

Tylko on ich od siebie nie odpycha ....

si

0

Michal1998 tak jak wszyscy na fcbarca.com przyklad? wczoraj gdy cr7 strzelil hat-trickasugerujac po nicku też niewiele jeszcze osiągnąłeś

si

1

Najpierw myśl jak coś piszesz. Ronaldo niestety nie ma tego szczęścia mieć ojca

si

0

A przed meczem wszyscy byli tacy pewni siebie i myśleli ile to barca pyknie goli Realowi albo że po meczu już 7 pkt przewagi. Ale jedno się sprawdziło - średnia Realu to 3 gole :)

si

2

"Nie przejmuję się rekordem strzeleckim Champions League. Wiem, ze go pobiję. Leo i ja jesteśmy już bardzo blisko. Najważniejsze jest to, że drużyna ma na koncie dziewięć punktów" – powiedział po meczu z Liverpoolem Cristiano Ronaldo.
Także nie przekręcaj jego słów

si

4

Sir Alex Ferguson

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?