sino20
Dołączył/a: lipiec 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytanie "ze zrozumieniem" - to nie trudne
0
Vermaelen musi najpierw przyjść aby móc wrócić :)
0
poczekaj...
0
The Final Countdown
4
a MVP ?
0
A teraz hmmm...Messi jest rekordzistą LM oraz La Liga -mało ? :)
0
No i David Silva stał się wrogiem białych - bo jak to nie ma CR :)
0
Chciałem Cię zganić ale jednak ...padłem ze śmiechu :D
1
Z Celtic 'em też nie :)
0
Idź pisać swojej poematy na na stronę swojego "klubiku" !
6
Tak to się kończy gdy się komentuje bez czytania
0
Jeżeli możecie podajcie link do jakiejś transmisji bo tylko przez neta mogę oglądać
1
Brak podstawowego prawego obrońcy - zmienników wyślij na Trybuny i problem rozwiązany !
0
Ktoś musi wymusić i strzelić Karnego w końcu.
0
Początek "wtop" w obronie.
0
Dzięki bardzo...czyli jest literówka powinno być ..."sprowadzić Pereira lub NyoMa"
0
Gdzie gra ten Nyon ?
1
Kibice: wolimy Montoyę
LE: A kto to jest ?
0
http://i1.eurosport.com/2010/07/03/622602-22019913-1600-900.jpg
0
Ehh Zubii..
1
Perfumeria ?
0
Proszę ...
0
Zubizarreta: Nie sądzę, że spędzę wiele lat w Barçy
>> To brzmi jak przedwczesne życzenia świąteczne.
15
CR płakał jak czytał :)
3
Perfumeria ?
1
"Villa za słaby technicznie żeby operować w środku" - ale pojechałeś
0
Zapewne będzie to wyglądało tak że każda piłka będzie posyłana do Leo aby ten rekord pobił. Nie koniecznie musi to nam wyjść na dobre.
0
Cappa twierdzi : "Leo Messi powinien grać na prawej stronie ataku ponieważ „wymaga tego charakterystyka Suáreza i Neymara"
LE oraz Zarząd tkwi w przekonaniu "Suárez i Neymar (z naciskiem na Suarez) muszą grać na skrzydłach gdyż wymaga tego charakterystyka Messiego"
:)
1
UWAGA ZASKOCZENIE - "Myślałem że chodzi o piłkę nożną" :)
0
A mega crack Roberto ?