0

Czytanie "ze zrozumieniem" - to nie trudne

0

Vermaelen musi najpierw przyjść aby móc wrócić :)

0

poczekaj...

0

The Final Countdown

4

a MVP ?

0

A teraz hmmm...Messi jest rekordzistą LM oraz La Liga -mało ? :)

0

No i David Silva stał się wrogiem białych - bo jak to nie ma CR :)

0

Chciałem Cię zganić ale jednak ...padłem ze śmiechu :D

1

Z Celtic 'em też nie :)

0

Idź pisać swojej poematy na na stronę swojego "klubiku" !

6

Tak to się kończy gdy się komentuje bez czytania

0

Jeżeli możecie podajcie link do jakiejś transmisji bo tylko przez neta mogę oglądać

1

Brak podstawowego prawego obrońcy - zmienników wyślij na Trybuny i problem rozwiązany !

0

Ktoś musi wymusić i strzelić Karnego w końcu.

0

Początek "wtop" w obronie.

0

Dzięki bardzo...czyli jest literówka powinno być ..."sprowadzić Pereira lub NyoMa"

0

Gdzie gra ten Nyon ?

1

Kibice: wolimy Montoyę
LE: A kto to jest ?

0

Ehh Zubii..

1

Perfumeria ?

0

Proszę ...

0

Zubizarreta: Nie sądzę, że spędzę wiele lat w Barçy

>> To brzmi jak przedwczesne życzenia świąteczne.

15

CR płakał jak czytał :)

3

Perfumeria ?

1


"Villa za słaby technicznie żeby operować w środku" - ale pojechałeś

0

Zapewne będzie to wyglądało tak że każda piłka będzie posyłana do Leo aby ten rekord pobił. Nie koniecznie musi to nam wyjść na dobre.

0

Cappa twierdzi : "Leo Messi powinien grać na prawej stronie ataku ponieważ „wymaga tego charakterystyka Suáreza i Neymara"
LE oraz Zarząd tkwi w przekonaniu "Suárez i Neymar (z naciskiem na Suarez) muszą grać na skrzydłach gdyż wymaga tego charakterystyka Messiego"
:)

1

UWAGA ZASKOCZENIE - "Myślałem że chodzi o piłkę nożną" :)

0

A mega crack Roberto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?