sino20
Dołączył/a: lipiec 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwi mnie tylko że na stronie nic o tym nie jest wspomniane żadnego artykułu ;/
0
Aż chce się powiedzieć THIS IS BARCA !!!
VeB
0
To jest dopiero wzmocnienie:)
Morale drużyny - level wyżej :)
0
Alves, Puyol, Piqué, Abidal
Cała podstawowa linia obrony WRACAJCIE DO ZDROWIA !!!
VeB
0
@sanejah,
Nie będę się spierał bo nie od tego jest możliwość dodawania komentarzy...ale spoko że wiesz nad czym zastanawia się Tito (przecież już tyle meczy poprowadził)
VeB...Pozdro dla kumatych
0
A dzisiaj ---Alexis czy Pedrito - Pedrito czy Alexis ?? Oto jest pytanie :)
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/entrenament-19-03-2011 hahhaha :)
0
Widzicie to zaskakujące podobieństwo?
Znowu z Włoskim klubem w grupie a potem w półfinale,
Znowu remis z zwycięstwo z nimi w grupie,
Znowu pierwszy mecz na wyjeździe,(półfinał)
Znowu....Liczę na to że tym razem będzie ok...:)
Vamos!!!
Visca El Barcelona :)
0
Znowu z Włoskim klubem w grupie a potem w półfinale,
Znowu remis z zwycięstwo z nimi w grupie,
Znowu pierwszy mecz na wyjeździe,(półfinał)
Znowu....Liczę na to że tym razem będzie ok...:)
Vamos!!!
Visca El Barcelona :)
0
patryk,
Jeżeli zamierzasz w ten sposób komentować to wypad na "swoją" białą(a tfuu)stronę klubiku!!!
Bo coś mi się wydaje że jesteś ukryta opcją "madrycką"
A co do Busquetsa, jest on w tej chwili jednym z trzech jak nie najlepszym DM na świecie. "BXI" i pełen spokój :)
Visca el Barca !!!
0
Valdés,
Dani Alves, , Puyol, Mascherano
Sergio,
Fàbregas, Xavi, Iniesta,
Messi, , , Pedro i Cuenca
0
Panowie Co się dzieje z Thiago ?;] dlaczego nie ma go nawet na ławie?
0
Ja także stratę do Realu rozpatruję z perspektywy 4pkt a nie 7pkt (wiem że nie można tym bardziej teraz lekceważyć rywala ale trzeba wierzyć) gdyż zakładam iż przy takim ciśnieniu wygramy z nimi ligowe GD :) Tak więc liczę na remis oraz porażkę białego rywala.
Visca El Barca !!!
0
Ahhh te hiszpańskie prima aprilis :)