0

Dziwi mnie tylko że na stronie nic o tym nie jest wspomniane żadnego artykułu ;/

0

Aż chce się powiedzieć THIS IS BARCA !!!
VeB

0

To jest dopiero wzmocnienie:)
Morale drużyny - level wyżej :)

0

Alves, Puyol, Piqué, Abidal
Cała podstawowa linia obrony WRACAJCIE DO ZDROWIA !!!
VeB

0

@sanejah,
Nie będę się spierał bo nie od tego jest możliwość dodawania komentarzy...ale spoko że wiesz nad czym zastanawia się Tito (przecież już tyle meczy poprowadził)

VeB...Pozdro dla kumatych

0

A dzisiaj ---Alexis czy Pedrito - Pedrito czy Alexis ?? Oto jest pytanie :)

0

Widzicie to zaskakujące podobieństwo?
Znowu z Włoskim klubem w grupie a potem w półfinale,
Znowu remis z zwycięstwo z nimi w grupie,
Znowu pierwszy mecz na wyjeździe,(półfinał)
Znowu....Liczę na to że tym razem będzie ok...:)

Vamos!!!
Visca El Barcelona :)

0

Znowu z Włoskim klubem w grupie a potem w półfinale,
Znowu remis z zwycięstwo z nimi w grupie,
Znowu pierwszy mecz na wyjeździe,(półfinał)
Znowu....Liczę na to że tym razem będzie ok...:)

Vamos!!!
Visca El Barcelona :)

0

patryk,
Jeżeli zamierzasz w ten sposób komentować to wypad na "swoją" białą(a tfuu)stronę klubiku!!!
Bo coś mi się wydaje że jesteś ukryta opcją "madrycką"

A co do Busquetsa, jest on w tej chwili jednym z trzech jak nie najlepszym DM na świecie. "BXI" i pełen spokój :)

Visca el Barca !!!

0

Valdés,
Dani Alves, , Puyol, Mascherano
Sergio,
Fàbregas, Xavi, Iniesta,
Messi, , , Pedro i Cuenca

0

Panowie Co się dzieje z Thiago ?;] dlaczego nie ma go nawet na ławie?

0

Ja także stratę do Realu rozpatruję z perspektywy 4pkt a nie 7pkt (wiem że nie można tym bardziej teraz lekceważyć rywala ale trzeba wierzyć) gdyż zakładam iż przy takim ciśnieniu wygramy z nimi ligowe GD :) Tak więc liczę na remis oraz porażkę białego rywala.
Visca El Barca !!!

0

Ahhh te hiszpańskie prima aprilis :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?