0

Idąc dalej Twoim "genialnym" tokiem rozumowania Messi to patałach skoro ...


Ocenianie po jednej akcji - ekspert.

0

Tyle że Bravo grał już w LM w barwach Realu Sociedad - dlatego te rozgrywki aż taką nowością dla niego nie są. Ter Stegen zaś w nich debiutuje.

0

"Oczekuje się, że w najbliższych dniach Sampaoli uzupełni listę powołanych"

1

Z taka formą jaką prezentują obecnie Rakitić oraz Busquets (nie wspominając o Danim) to za dużo nie pogramy ;/

0

Każda seria się kiedyś kończy :)

2

Mówimy o ostrożności -ale w tym przypadku popada to już w jakiś obłęd.

0

Caps Lock nie boli na początku zdania po "." :)

0

Literówka mój błąd, faktycznie nie wypada :)

0

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie - VERMALEN :)

2

Bo to ten wiek :)

0

Vermaelen to chyba trafił do "klubu Kokosa" :)

0

Tylko PES !! :)

3

Ochłoń trochę

2

Zagra jeszcze nie raz

0

Grał już na SO i to w GD :)

0

Niestety :)

4

Adriano jeszcze mamy !

0

Najlepszy czas jeszcze bardziej postawić na chłopaków z La Masia :)

1

S Z A C U N E K !

1

I jeszcze frytki do tej kiełbaski wyborczej :)

0

Pisać to nie powinieneś Ty !

1

Mimo iż piszesz z sensem to naprawdę bardzo ciężko czyta sie Twoje wpisy z tymi Twoimi dziwnymi " nazwami własnymi" :-)
Ps. Bez urazy:-)

6

A ja zdecydowanie nie

0

Po co "aż tyle" tekstu na taką plotę :)

0

Wrzuć na looz !

0

Załatwione ..nie zagrają ... proszę o tę 100 :)

0

Ja akurat wątpliwości nie mam :)

Visca el Barca !!!

14

Pedro to taki nasz Zdzichu Kręcina - NIEZATAPIALNY :D

0

Jest to gracz ofensywny wiec ktoś z MSN lub Iniesta na ławkę ?

0

A możesz mnie oświecić na jakiej aktualnie pozycji ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?