sino20
Dołączył/a: lipiec 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idąc dalej Twoim "genialnym" tokiem rozumowania Messi to patałach skoro ...
Ocenianie po jednej akcji - ekspert.
0
Tyle że Bravo grał już w LM w barwach Realu Sociedad - dlatego te rozgrywki aż taką nowością dla niego nie są. Ter Stegen zaś w nich debiutuje.
0
"Oczekuje się, że w najbliższych dniach Sampaoli uzupełni listę powołanych"
1
Z taka formą jaką prezentują obecnie Rakitić oraz Busquets (nie wspominając o Danim) to za dużo nie pogramy ;/
0
Każda seria się kiedyś kończy :)
2
Mówimy o ostrożności -ale w tym przypadku popada to już w jakiś obłęd.
0
Caps Lock nie boli na początku zdania po "." :)
0
Literówka mój błąd, faktycznie nie wypada :)
0
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie - VERMALEN :)
2
Bo to ten wiek :)
0
Vermaelen to chyba trafił do "klubu Kokosa" :)
0
Tylko PES !! :)
3
Ochłoń trochę
2
Zagra jeszcze nie raz
0
Grał już na SO i to w GD :)
0
Niestety :)
4
Adriano jeszcze mamy !
0
Najlepszy czas jeszcze bardziej postawić na chłopaków z La Masia :)
1
S Z A C U N E K !
1
I jeszcze frytki do tej kiełbaski wyborczej :)
0
Pisać to nie powinieneś Ty !
1
Mimo iż piszesz z sensem to naprawdę bardzo ciężko czyta sie Twoje wpisy z tymi Twoimi dziwnymi " nazwami własnymi" :-)
Ps. Bez urazy:-)
6
A ja zdecydowanie nie
0
Po co "aż tyle" tekstu na taką plotę :)
0
Wrzuć na looz !
0
Załatwione ..nie zagrają ... proszę o tę 100 :)
0
Ja akurat wątpliwości nie mam :)
Visca el Barca !!!
14
Pedro to taki nasz Zdzichu Kręcina - NIEZATAPIALNY :D
0
Jest to gracz ofensywny wiec ktoś z MSN lub Iniesta na ławkę ?
0
A możesz mnie oświecić na jakiej aktualnie pozycji ? :)