sino20
Dołączył/a: lipiec 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypowiedział się "kontuzjowany" (czuje się „bardzo dobrze) zawodnik drużyny przeciwnej ....
0
Visca el Barca !!!
0
Czekam, wierzę , kibicuję !
Visca el BARCA !
0
Liczy się tylko wygrana :)
0
Szkoda mi Afellaya ;/
0
Umiejętności do "spektakularnych" transferów Zubiego doprowadzą - iż ogłosi on że wznawia Karierę :)
Tak z przymrużeniem oka ;)
0
Za 10 mln to mogą sobie trening pooglądać :)
0
La Masia go oszlifuje !!!
Powodzenia i obyś był częścią pięknej przyszłości tego Klubu. !!!
0
Zostań Redaktorem - poważnie. :)
Odpuszczam - wygrałeś - jesteś super.
0
Zauważ tylko że ja zadałem pytanie "Kiedy będą oceny za GD" a nie napisałem że mają być już teraz.
Zasugerowałem tylko iż z uwagi na fakt iż dziś gramy kolejny mecz fajnie było by zobaczyć oceny za GD dziś.
Mi cierpliwości nie brakuje - ale Tobie widzę spokoju i szacunku do czyjejś wypowiedzi chyba Tak.
Visca el Barca :)
0
Może tak trochę z "innej beczki" ale Kiedy będą oceny za GD - dziś gramy już kolejny mecz a brak ocen za poprzedni.
Wiem, że był to ciężki mecz do oceny ale warto zachować jakąś regularność. A wydaje mi się że nie tylko ja na nie czekam. :)
Visca el Barca :)
0
Treosport bar - Kobielska 23
0
A był jeszcze Forlan :)
0
Biorę każdy wyniki aby były 3 PKT !
0
"Myślę, że zrobiłem krok naprzód, ale bycie pierwszym czy drugim kapitanem nie zmieniło mojego sposobu bycia. Jestem przyzwyczajony do dawania z siebie maksimum."
Wielki piłkarz !!
0
Jesteśmy BARCELONĄ nie wybierajmy przeciwnika tylko pokonajmy tego którego nam wylosują !!!
0
Oby to był impuls, początek wielkiej Kariery !
Powodzenia ! :)
0
Chciałbym aby po meczu słowa Pedro się potwierdziły. :)
Nie mogę się już doczekać ! :)
Visca el Barca !
0
LEOgenda !!!
0
Oby to była "fala wznosząca" przed GD - chciałbym zobaczyć właśnie taką intensywność, jak nie większą :)
0
Oby jeszcze trochę więcej szans dostawali.
0
Skoro "Kibicujesz Realowi" to czego szukasz na stronie Barcy ? Prowokacji ?
Wracaj do piaskownicy Hala Dzieci !
0
Tu w pełni się zgadzam, ale niech ta opinia coś wnosi do rozmowy a nie będzie stwierdzeniem powszechnie znanym (typu 2+2=4) Prawa do wyrażania opinii nikt nie kwestionuje ale niech to będzie opinia sensowna. Bo inaczej pod każdym artykułem można pisać "Lubię Placki" - bo mam prawo do przemyśleń :)
VeB !!
0
Widzę masz aspirację na wielkiego odkrywcę !
0
Podaj może jeszcze dokładne minuty strzelonych bramek !!!
0
Marna prowokacja Marnego "Kibica" zapewne Marnego Klubu !
0
Culés dajcie jakiś dobry link do meczu...bo nie mogę nic stabilnego znaleźć .
Z góry dziękuje
VeB
0
wklej jeszcze link do bramek...
0
a nad błękitną Laguną widać było stado Smoków :)
0
Jakaś taka dziwność. Ale powodzenia "TATA" !!!