0

Wypowiedział się "kontuzjowany" (czuje się „bardzo dobrze) zawodnik drużyny przeciwnej ....

0

Visca el Barca !!!

0

Czekam, wierzę , kibicuję !

Visca el BARCA !

0

Liczy się tylko wygrana :)

0

Szkoda mi Afellaya ;/

0

Umiejętności do "spektakularnych" transferów Zubiego doprowadzą - iż ogłosi on że wznawia Karierę :)
Tak z przymrużeniem oka ;)

0

Za 10 mln to mogą sobie trening pooglądać :)

0

La Masia go oszlifuje !!!
Powodzenia i obyś był częścią pięknej przyszłości tego Klubu. !!!

0

Zostań Redaktorem - poważnie. :)

Odpuszczam - wygrałeś - jesteś super.

0

Zauważ tylko że ja zadałem pytanie "Kiedy będą oceny za GD" a nie napisałem że mają być już teraz.
Zasugerowałem tylko iż z uwagi na fakt iż dziś gramy kolejny mecz fajnie było by zobaczyć oceny za GD dziś.
Mi cierpliwości nie brakuje - ale Tobie widzę spokoju i szacunku do czyjejś wypowiedzi chyba Tak.

Visca el Barca :)

0

Może tak trochę z "innej beczki" ale Kiedy będą oceny za GD - dziś gramy już kolejny mecz a brak ocen za poprzedni.
Wiem, że był to ciężki mecz do oceny ale warto zachować jakąś regularność. A wydaje mi się że nie tylko ja na nie czekam. :)
Visca el Barca :)

0

Treosport bar - Kobielska 23

0

A był jeszcze Forlan :)

0

Biorę każdy wyniki aby były 3 PKT !

0

"Myślę, że zrobiłem krok naprzód, ale bycie pierwszym czy drugim kapitanem nie zmieniło mojego sposobu bycia. Jestem przyzwyczajony do dawania z siebie maksimum."

Wielki piłkarz !!

0

Jesteśmy BARCELONĄ nie wybierajmy przeciwnika tylko pokonajmy tego którego nam wylosują !!!

0

Oby to był impuls, początek wielkiej Kariery !
Powodzenia ! :)

0

Chciałbym aby po meczu słowa Pedro się potwierdziły. :)
Nie mogę się już doczekać ! :)
Visca el Barca !

0

LEOgenda !!!

0

Oby to była "fala wznosząca" przed GD - chciałbym zobaczyć właśnie taką intensywność, jak nie większą :)

0

Oby jeszcze trochę więcej szans dostawali.

0

Skoro "Kibicujesz Realowi" to czego szukasz na stronie Barcy ? Prowokacji ?
Wracaj do piaskownicy Hala Dzieci !

0

Tu w pełni się zgadzam, ale niech ta opinia coś wnosi do rozmowy a nie będzie stwierdzeniem powszechnie znanym (typu 2+2=4) Prawa do wyrażania opinii nikt nie kwestionuje ale niech to będzie opinia sensowna. Bo inaczej pod każdym artykułem można pisać "Lubię Placki" - bo mam prawo do przemyśleń :)
VeB !!

0

Widzę masz aspirację na wielkiego odkrywcę !

0

Podaj może jeszcze dokładne minuty strzelonych bramek !!!

0

Marna prowokacja Marnego "Kibica" zapewne Marnego Klubu !

0

Culés dajcie jakiś dobry link do meczu...bo nie mogę nic stabilnego znaleźć .
Z góry dziękuje
VeB

0

wklej jeszcze link do bramek...

0

a nad błękitną Laguną widać było stado Smoków :)

0

Jakaś taka dziwność. Ale powodzenia "TATA" !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?