0

Suarez to napastnik a nie skrzydłowy i trzeba to sobie jasno powiedzieć aby nie było powtórki z Villi oraz Henry'ego.

0

Za kogo ? Iniestę ?

5

Piłkarz jest naprawdę tzw "kozakiem" z nieprzeciętnymi umiejętnościami ...tylko na jakiej pozycji (za kogo) miałby u nas grać ?

0

Alba na ławce ? Mathieu jego kosztem ?

3

Zubii . tego nie ogarniesz :)

0

Milion ! ...
Rudy jest po porostu za słaby na Barcelonę

0

szybki ? taaaa

0

DZIĘKUJĘ !!

3

Liczę na NIEGO !!!

0

Jedno wielkie DZIĘKUJĘ Generale :)

0

Rudy pasuje do Barcy jak dźwig do lasu ! :)

9

Wg. mojej opinii Na pewno lepiej cofnąć Messiego niż z Suareza robić skrzydłowego !

0

"Messi będzie grał na skrzydle..." - to od kiedy zajmujesz się przygotowaniem taktycznym w Barcelonie ?

0

Także jestem bardzo ciekawy jak to ma wyglądać w kwestiach taktycznych (ustawienie). Boję się że na "siłę" z Suareza będą robić skrzydłowego ( Villa, Henry) a Cuadrado cofną na miejsce Diabła, wiem że on już grał na tej pozycji ale po tych MŚ ewidentnie widać że bliżej mu do ofensywnego skrzydłowego niż PO (nawet tak ofensywnego jak Alves ) ;/

0

Opcją transferową ala Zubi może okazać się także powstrzymanie Puyola przed "zawieszeniem butów na kołku" :)

Tak trochę z przymrużeniem oka ;)

0

Fajnie się to czyta ... założenia w miarę logiczne...ale jak pomyślę o "zdolnościach" transferowych Zubiego to brzmi to jak głupi żart :)

0

Plotki transferowe skoczą teraz o 100 % jak nie więcej ...zaraz zaczniemy kupować każdego.

0

Bardzo bym chciał :)

0

Z tego co wiem Messi ma dziś zagrać na prawej stronie a Ney na swojej optymalnej lewej z Fabsem na fałszywej 9 :) chodź co do formy jaką ostatnio prezentuje Cesc - zgoda.

12

T-shirt, który ma na sobie Song - MEGA !!!

0

THE SPECIAL FIVE ...

0

Nareszcie ton wypowiedzi odpowiadający powadze sytuacji !

0

Rafinha za Xaviego ??
Czy Ty wiesz co piszesz ? a może jeszcze Bojan za Puyola ?

0

Skończcie już z tymi "prima aprilis" powyższe to OFICJALNA wiadomość !

0

- podsumowanie newsa ;/

0

Iniesta wrzucił 5 a może nawet 6 bieg :)

0

A nie Rasiak ? :)

0

Busi postanowił "podejrzeć" wszystkie nasze wpisy :)

0

Racja bo w 5 sekundzie "ładowania" nowego Avatara słychać było strzały :D

0

Widzę że wszyscy mamy podobny "gust" do Avatarów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?