skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat Mati Borek jest jednym z najlepszych i najwszechstronniejszych ekspertów sportowych w tym kraju :)
1
Nic nadzwyczajnego. Neymar jest wyjątkowym zawodnikiem, mającym świetny drybling i z tego korzysta.
Pamiętam jak kiedyś CR7 podczas meczy z Atleti odegrał piłke plecami. Była z tego wielka afera, a większość nazywała go pozerem - gwoli ścisłości, także Wy, kibice Barcy. Jednak taka jest piłka nożna, widowiskowa, niesamowita.
W zachowaniu Neymara nie było nic "oburzającego".
0
jak on to zrobił przy pierwszej bramce ;o masakra
0
Barcelona mistrzem Polski !
A tak serio, to wymiatają chłopaki :P jako kibic Realu liczę na jakąś zadyszkę Messiego i reszty, ale czy to w ogóle możliwe ?
ps. Popuś, czy to Ty ?
0
Wyrośliście na faworyta LM.
Bayern odpadnie, podobnie jak Monaco.
Ciekawi mnie tylko Real vs Atletico.
0
To chyba nie ten temat.
Ale jak już się tak bawimy, to Arbeloa ma więcej asyst i goli od Iniesty :P
Ps. Wszystkiego dobrego Czarls !
0
100% racji - Barcelona już dawno nie była tak uzależniona od Messiego jak teraz.
Wypada Messi, wypada Barca :)
0
Kibic Barcelony zawsze na propsie! :D
Po 20minutach : "Szykuje sie manita", "Dziękuję, dobranoc" :D
Reszte dopowiedzcie sobie sami :)
0
Ronaldo jest skrzydłowym.
0
Wyjmin z Barcelony Pique, Sergio i Rakitica :)
4
Piszę to z delikatnym bólem dupki, ale Messi jest teraz najlepszy. Aż sie uśmiechałem, jak widziałem te jego podania, czy zwody. Wydaje się, ze wchodzi na swój najlepszy, zresztą nieosiągalny dla nikogo (obecnie) poziom.
wow.
0
14 chyba.
4
No jest jest :P
Za 2tygodnie, najprawdopodobniej Ancelotti straci prace, i wtedy się zacznie ;P
9
Cóż, jako wieloletni kibic Realu szczerze Wam gratuluje ;) Konsekwentną grą zdobyliście fotel lidera, i patrząc na obecny stan rzeczy, nic nie wskazuje na to, żebyście go stracili.
Dodam jeszcze, że przy obecnej formie mojej ukochanej drużyny boje sie wizyty na CN - ot taka dygresja :)
0
To jest ewidentnie zły tydzień dla kibiców Realu :D
0
Fajny ma tyłek ta narzeczona Messiego :P
Co do Pogby, to nie chce mi się wierzyć, żeby przyszedł do Barcelony, chociaż kto tam wie :)
5
Dla kibiców Barcelony pewnie ważniejsze jest wygranie tego trofeum.
Ja jako kibic Realu tez jestem na NIE, ale co ja gowno mogę ;D
Niemniej jednak, uważam, że to zupełnie normalne - w końcu kibic Barcy tez nie chciałby, żeby Real podniosł puchar na CN.
2
Takie mecze są fajne z jednego powodu - pokazują, że Messi czy Neymar też są ludźmi.
Podobnie jest z CR7, czy innymi crackami. Nie można wiecznie grać na top poziomie.
0
Dobre :D ale widziałem to już kiedyś :P
0
No pewnie. Ten zaczynający tą dyskusję :)
1
Podanie Alvesa do bramkarza = bramka dla Malagi.
0
Daj spokój. Ja nie szukam żadnych porównań.
Liczy się tu i teraz.
A jak jesteś już taki drobiazgowy. to Pepe w tym sezonie ma 1 zółtą kartkę, i chyba najmniej fauli ze wszystkich obrońców PD.
0
Odrobina uszczypliwości :P
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_21728.jpg?1
ps. dla kumatych/
1
Oczywiście ja nie piszę o wszystkich, ale takie rzeczy wypisywać, i nazywać siebie kibicami ? Come on....
7
Banda hipokrytów i rozemocjonowanych gimnazjalistów.
Jak czytam komentarze typu "dlaczego ten czarnuch to obronił", albo "malaga się na nas spuściła", to śmieje się niczym widzowie przy kawałach Familiady.
"Najlepszy klub w europie", "więcej niż klub". a mamy zawodnika, który kopie drugiego po plecach.
Istna farsa.
1
Trochę ból dupy mam :D ale cóż, taka jest piłka, raz jedni, raz drudzy.
5
Nie ma co debatować - w obecnej formie Barcelona jest wyżej od Realu, tak samo ma się sprawa z Messim i CR7, i piszę to jako Madridista.
Tak jak w listopadzie/grudniu przyjemnie oglądało się Real,tak teraz przyjemnie ogląda się Barcelone.
Cóż....
0
Nie rozumiem tego zmęczenia. Przeciez ostatnio grali raz na tydzień, więc skąd zmęczenie ?
0
Z drugiej strony, gdyby to Real wygrał, to nie było by tematu.
0
Atleti to rzemieślnicy, grają co muszą grać, a punkty się zgadzają.
Barcelona z kolei odpaliła po nowym roku, i muszę przyznac, ze ich gra wygląda naprawdę fajnie (przede wszystkim Messiego).
A Real ? Mnie irytuje tylko to, że w jednym momencie spadek formy notuje cała drużyna. Nie Ronaldo, nie Bale, ale cała drużyna. To sa kwestie psychologiczne, czy co ?