2

Aż grzmi w Barcelonie, konflikty, zwolneinia, zakazy, korupcja. Cos niedobrego stało sie po odejściu Guardioli, i starego zarządu.

1

Nie prawda, to CR7 jest tym złym !

0

Nie o to chodzi. Wręcz dziwna jest sytuacja, w której taki piłkarz nie potrafi pokonać bramkarza rywali.

0

Bardziej blokada psychiczna. Real nie mógł wygrać z Deportivo na wyjeździe przez kilka lat :P

1

A co się dzieje z Suarezem ? Niegdyś najlepsza 9tka na świecie, obecnie kompletnie "bezzębna". Dziwi mnie, że taki piłkarz nie potrafi odnaleźć się w Barcelonie...

0

Dlaczego tak sądzisz ?

0

Wiem o co chodzi :P Z dwójki Barcelona/Atleti, tez jednak wolę Atleti :P

0

Może jako wierni kibice swoich drużyn (ja Realu), Wy (Barcelony), powinniśmy zacząć się martwić o Atletico, które znowu czai sie gdzieś za plecami ? :D

0

Zobaczcie jaka piłka nożna jest nieprzewidywalna - po meczu Realu, wkurzyłem sie, że możecie do nas doskoczyć. Teraz żal ściska mi dupę, że nie powiększyliśmy punktowej przewagi nad Wami ;D

2

Lucho pewnie myslał, że zrobi z Messiego i Neymara ekskluzywnych rezerwowych, i w momencie, w którym Barca by prowadziła, wpuści tych Panów aby dokończyć dzieła zniszczenia :D

0

Mi się wydaje, ze CR7 jest najlepszym skrzydłowym w historii :)

0

Pewnie, że nie jest najlepszy. Jednak osobiście uważam, że znajduje się w TOP eleven ever :)

0

A swoją drogą, gdzie on teraz gra ? Kiedyś był uznawany za wielki talent :)

0

"Gdyby nie Messi, Barcelona zajmowała by 5-6 miejsce w lidze". Nie ma co oceniać, kto jest słaby, a kto nie. Ostateczna weryfikacją i tak będzie bezpośrednie starcie ;)

0

Skoro wypowiadasz sie o wszystkich, to ja napiszę, ze jesteście bardzo, ale to bardzo ograniczeni. Piłka nożna to nie tylko FC Barcelona - im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej będziesz pojmował obiektywizm :)

0

Otóż to :D #15znaków

1

No gazety, jak co dzień dają popis ;)

2

Boże chłopie, skończmy te lamenty - nic się nie wlicza.
Nie utozsamiaj gazet z drużyną.

1

Skoro od 2 lat jest najlepszy, to co w tym dziwnego ?

1

Kibice Barcelony zrobili się zgryźliwi, od czasu kiedy ich drużyna przestała wygrywać :) Niestety, ale większość z obecnych tutaj użytkowników zaczeło kibicować Barcelonie, i Messiemu w erze Guardioli - erze historycznej, aczkolwiek definitywnie zakończonej.
Tutaj, każdy wpis o rekordzie Realu. trofeach, a nie daj Boże o CR7, jest traktowany jako prowokacja, wbijanie szpilki Barcelonie.
Obrażanie Realu i CR7 jest na porządku dziennym, ale już opinia kibica Realu o Barcelonie jest prowokacją :)

Śmiech na sali.

0

Nie liczy się ;p to mecz towarzyski, zatem statystyki idą w las ;)

0

Dolicz jeszcze 14mln zapłacone Urzędowi Skarbowemu :)
I oszczedź sobie uwagi typu "nie wiem co brałeś".

0

Neymar kosztował ponad 90mln euro, co potwierdził sam zarząd.

0

Ale Barcelona nie dostała "bana" z powodu złamania Finansowego Fair Play ;)

0

True baby, true.

0

Okej, więc zwracam honor. Sądziłem, że skoro zakaz został nałożony, to logiczny jest brak możliwości przeprowadzania transferów.

Tak czy inaczej, dalej podtrzymuję swoją opinię na temat kulejącej, Barcelońskiej administracji.

2

A co Ty od razu pijesz do Pereza ?
To jest akurat właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Administracja w Realu działa bez zarzutu.

1

Bez żadnej napiny, ani złośliwości, uważam, że zakaz jest jak najbardziej sprawiedliwy. Zresztą dziwiła mnie stuacja, w której FIFA wyraziła zgodę na dokonywanie transferów w tym roku.
Przykro to mówić, ale tak się kończy brak kompetencji u członków zarządu. Znając życie Cules wyciągną właściwe wnioski, bo to co w ostatnich latach dzieje się w administracji Barcelony, to istna patologia.

0

Przecież tutaj jest napisane, że decyzja będzie o 15 ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?