skowronekSony2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aż grzmi w Barcelonie, konflikty, zwolneinia, zakazy, korupcja. Cos niedobrego stało sie po odejściu Guardioli, i starego zarządu.
1
Nie prawda, to CR7 jest tym złym !
0
Nie o to chodzi. Wręcz dziwna jest sytuacja, w której taki piłkarz nie potrafi pokonać bramkarza rywali.
0
Bardziej blokada psychiczna. Real nie mógł wygrać z Deportivo na wyjeździe przez kilka lat :P
1
A co się dzieje z Suarezem ? Niegdyś najlepsza 9tka na świecie, obecnie kompletnie "bezzębna". Dziwi mnie, że taki piłkarz nie potrafi odnaleźć się w Barcelonie...
0
Dlaczego tak sądzisz ?
0
Wiem o co chodzi :P Z dwójki Barcelona/Atleti, tez jednak wolę Atleti :P
0
Może jako wierni kibice swoich drużyn (ja Realu), Wy (Barcelony), powinniśmy zacząć się martwić o Atletico, które znowu czai sie gdzieś za plecami ? :D
0
Zobaczcie jaka piłka nożna jest nieprzewidywalna - po meczu Realu, wkurzyłem sie, że możecie do nas doskoczyć. Teraz żal ściska mi dupę, że nie powiększyliśmy punktowej przewagi nad Wami ;D
2
Lucho pewnie myslał, że zrobi z Messiego i Neymara ekskluzywnych rezerwowych, i w momencie, w którym Barca by prowadziła, wpuści tych Panów aby dokończyć dzieła zniszczenia :D
0
Mi się wydaje, ze CR7 jest najlepszym skrzydłowym w historii :)
0
Pewnie, że nie jest najlepszy. Jednak osobiście uważam, że znajduje się w TOP eleven ever :)
0
A swoją drogą, gdzie on teraz gra ? Kiedyś był uznawany za wielki talent :)
0
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_20010.jpg?1
True.
0
"Gdyby nie Messi, Barcelona zajmowała by 5-6 miejsce w lidze". Nie ma co oceniać, kto jest słaby, a kto nie. Ostateczna weryfikacją i tak będzie bezpośrednie starcie ;)
0
Skoro wypowiadasz sie o wszystkich, to ja napiszę, ze jesteście bardzo, ale to bardzo ograniczeni. Piłka nożna to nie tylko FC Barcelona - im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej będziesz pojmował obiektywizm :)
0
Otóż to :D #15znaków
1
No gazety, jak co dzień dają popis ;)
2
Boże chłopie, skończmy te lamenty - nic się nie wlicza.
Nie utozsamiaj gazet z drużyną.
1
Skoro od 2 lat jest najlepszy, to co w tym dziwnego ?
1
Kibice Barcelony zrobili się zgryźliwi, od czasu kiedy ich drużyna przestała wygrywać :) Niestety, ale większość z obecnych tutaj użytkowników zaczeło kibicować Barcelonie, i Messiemu w erze Guardioli - erze historycznej, aczkolwiek definitywnie zakończonej.
Tutaj, każdy wpis o rekordzie Realu. trofeach, a nie daj Boże o CR7, jest traktowany jako prowokacja, wbijanie szpilki Barcelonie.
Obrażanie Realu i CR7 jest na porządku dziennym, ale już opinia kibica Realu o Barcelonie jest prowokacją :)
Śmiech na sali.
0
Nie liczy się ;p to mecz towarzyski, zatem statystyki idą w las ;)
0
Dolicz jeszcze 14mln zapłacone Urzędowi Skarbowemu :)
I oszczedź sobie uwagi typu "nie wiem co brałeś".
0
Neymar kosztował ponad 90mln euro, co potwierdził sam zarząd.
0
Ale Barcelona nie dostała "bana" z powodu złamania Finansowego Fair Play ;)
0
True baby, true.
0
Okej, więc zwracam honor. Sądziłem, że skoro zakaz został nałożony, to logiczny jest brak możliwości przeprowadzania transferów.
Tak czy inaczej, dalej podtrzymuję swoją opinię na temat kulejącej, Barcelońskiej administracji.
2
A co Ty od razu pijesz do Pereza ?
To jest akurat właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Administracja w Realu działa bez zarzutu.
1
Bez żadnej napiny, ani złośliwości, uważam, że zakaz jest jak najbardziej sprawiedliwy. Zresztą dziwiła mnie stuacja, w której FIFA wyraziła zgodę na dokonywanie transferów w tym roku.
Przykro to mówić, ale tak się kończy brak kompetencji u członków zarządu. Znając życie Cules wyciągną właściwe wnioski, bo to co w ostatnich latach dzieje się w administracji Barcelony, to istna patologia.
0
Przecież tutaj jest napisane, że decyzja będzie o 15 ;P