2

Szkoda, że odkąd Ronaldo trafił do Realu strzelił 55 bramek w LM.
Radzę sprawdzić statystykę przedstawiającą strzelone bramki w LM w ostatnich latach. Ronaldo nie dość, ze nadrobił ok 25bramek straty do Leo, to jeszcze go przegonił.

0

Nie porównuj Kroosa i Koke do Rakitica.

1

Marne.

1

Kurcze, zapowiada się fajne meczywo w sobote. Niech wygra lepszy, bez żadnych kontrowersji, w postaci spalonych, karnych itp.

0

0

Wampirek :D

0

1

Barca może i jest najlepszym klubem ostatniej dekady, ale to Real Madryt jest najlepszym klubem ostatniego wieku :)

1

A mi się wydawało, że dyskutujemy o zdobytych bramkach, zresztą Twój argument, że Real strzela na razie samym dołom tabeli, również odnosi się do tego ;)
Więc się zdecyduj.

1

I Ty poważnie sądzisz, że jeżeli Realowi by zależalo na Suarezie, to ten grałby teraz w Barcelonie ? Idealnym napastnikiem dla Realu jest Benzema, i stąd brak innej "wielkiej" 9 w składzie.

4

A dla mnie frustratem jest ktoś, kto codziennie wypisuje "Messi mistrz, Bóg futbolu", "Suarez zagra i walnie 3 bramy", "Krysia będzie płakała", itp itd.

1

Ja w ogóle nie ogarniam waszych argumentów, że Real wygrywa z dołem tabeli. Niestety Panowie, ale La Liga składa się z 20 drużyn, i nie wszystkie są na równym poziomie, więc co to w ogóle za argumenty ? Poza tym, to że drużyna jest słabsza, nie oznacza wcale, że nie ma woli walki, czy zwycięstwa.
W tym sezonie Real i Barca grały w lidze z podobnymi poziomem drużynami. Ilość strzelonych bramek ? 30 do 22.

0

Pewnie, ze pojmuję. Ale zdaje się, że Ty masz problem z pojęciem tego, że bramka to bramka, i liczy się tak samo. Strzelona Barcelonie, czy Levante. Statystyka mówi jasno.

1

Może dlatego, że obecnie Barcelona nie ma najlepszego ataku na świecie ? :)

0

Haha, dobre ;D

1

A ja zaryzykuję stwierdzenie, że nie było jeszcze w dziejach piłki nożnej piłkarza, który miał po 8 meczach 15 bramek.

1

Bo rozumiem, że Eibar to faworyt do mistrzostwa, i jedna z trzech sił La Liga ? :D

4

Módl się by "Krysia", nie miał po następnej kolejce ligowej 18bramek na koncie :)

3

Gratki za wygraną. Czekamy na El Clasico !

6

Ja widzę, ze 90% z Was potrafi patrzeć na futbol tylko przez pryzmat spotkań Realu z Barcą. Jest to tak ubogie, ze aż płakać się chce. Carlo mówił o całym sezonie, w którym oprócz Superpucharu Barca nie zdobyła nic. I co dały jej dwa zwycięstwa z Realem ? 2 miejsce w lidze, i statystykę. Ot co.

1

Napisz jeszcze, że zdobycie Superpucharu było dla Barcelony wystarczającym osiągnięciem w tamtym sezonie :D

0

Słuchaj, jeżeli już jedziemy w ten sposób, to ja uważam, ze Snajder > Messi w 2010 roku. I piszę to zupełnie na chłodno.

1

Kurcze, skoro w tym roku według większości z Was, Leo zasługuje na ZP bardziej niż CR7, który zdobył 90% trofeów, tylko dlatego bo zanotował dobry Mundial, to uważam, że Iniesta, który ten Mundial wygrał, a do tego był postacią absolutnie fundamentalną na tym turnieju, dołożył trofea z Barcą zasługiwał w tym okresie na Balona bardziej.

To tylko moja opinia.

0

Dwie bramki, jedną z Chille, drugą w finale.
Jednak chyba wszyscy wiemy, ze Iniesta to nie jest "pan gol", on daje (dawał) drużynie coś innego.

0

Co do Snajdera masz racje, trudno się nie zgodzić.Chociaż z drugiej strony, Iniesta to MŚ, który był absolutnie wielki na tych mistrzostwach, do tego dołożył trofea z Barcą.Wiesz, to jest temat do dyskusji. bo np. według mnie to właśnie Snajder zasłużył na ZP dużo bardziej niż Leo, a co za tym idzie, uważam, ze również Iniesta.

0

Gratki dla Iniesty, za całokształt zasłużył w 100% na tę nagrodę.
Szkoda, że nie ma w swoim dorobku Złotej Piłki, na która niewątpliwie zasługiwał, chociażby w 2010 roku.

0

Van Moyes chyba ;d

0

Nawet gdyby proponował wspomniane 150mln, to kto to teraz potwierdzi ? Co za różnica ? Neymar jest graczem Barcelony, i tutaj temat się kończy.

2

Debata bez końca, nie warto dyskutować o tym, który z tej dwójki jest lepszy, bo ani sympatyków CR7 nie przekonują argumenty dotyczące Leo, ani odwrotnie.
Podobnie jak pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Pacmanem w boksie.

0

Nie licząc tego turlania, fajnie zawody gra dzisiaj Neymar.
Messi z kolei gra bezbarwnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?