1

Messi : "Rekordy nie są ważne".

0

"Uważam, że MŚ to największa i najważniejsza impreza " - zgoda. Piszesz tak jakby Argentyna wygrała finał, a ja prawilnie przypominam - Argentyna przegrała :) Zresztą nie ma o czym dyskutować.
Polecam przejrzeć zdobyte przez Cr7 trofea, i nagrody indywidualne z roku 2014. Tylko przygotuj sobie kilka wolnych chwil, bo było ich całkiem sporo.

Pozdrawiam.

0

0

Niewątpliwie ! Takie pierdolamento, ze Messi jest dość spokojny, a CR7 to burak, jest żałosne, i pozbawione sensu. Znasz jednego, czy drugiego ? Nie. To, że napiszą coś w gazecie, a Ty, i inni Twoi koledzy chłoniecie to jak świeżaki tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że świat nie idzie w dobrą stronę.

1

Kiedy CR7 wygrał najlepszego gracza ligi mając mniej goli niż Messi ? :D

1

Aha, czyli jak ja napiszę, ze Ty jesteś seryjnym mordercą, a Ty zaprzeczysz, to będzie oznaczało, że kłamiesz ? Bo co masz zrobić ? Przyznać się ?
Męczą mnie te wszystkie doniesienia na temat CR7 & Messi.

2

Haha, gorszych bzdur w życiu nie czytałem :D
"Ronaldo idealnie wpisuje się w politykę Realu Madryt, profil zawodnika „galaktycznego". Z kolei Messiego lepiej zidentyfikować można z nieco romantycznym obrazem Barçy."
Kończ waść, wstydu oszczędź!

1

Taka ciekawostka - odkąd CR7 w seoznie 2009/2010 przyszedł do Realu, aż do teraz, strzelił w lidze 195 bramek - Messi w tym samym czasie 196 :P Mają rozmach skurwi*yny ;D

1

Spina, spina, i jeszcze raz spina.
Większość z Was cały czas żyje Barcelona z lat 2009-2011. Fakt, była wspaniała, i praktycznie nie do zatrzymania - ale no właśnie. Była. I to już nie wróci.
Przez granie tej Waszej tiki-taki, teraz Barcelona nie ma swojej tożsamości.
No bo tak, na Tiki-take już się mało kto nabiera, a inaczej grac nie potrafimy, bo przecież "To jest wpajane już w szkółce". Zachwycać możecie się dalej, ale trofeów jak ostatnio nie było, tak nie ma.

0

To dla odmiany napisałem Ci jeszcze komentarz odnośnie Waszego trenera :)

0

A moim zdaniem LE został rzucony na zbyt głęboką wodę, a teraz próbuje wszelkimi sposobami utrzymać się na powierzchni, licząc, ze jego plan wreszcie wypali.
Żeby prowadzić ekipy jak Barca, Real, Chelsea, czy Bayern nie można mieć na stanowisku trenera ludzi, którzy nic wczesniej na ławce trenerskiej nie osiągneli.
Wyjątkiem był Guardiola, ale to był fenomen.

Spójrzcie na najmocniejsze obecnie zespoły i ich szkoleniowców, każdy ma bogate CV. No prawie każdy - pozostaje jeszcze Luis Enrique.

10

Taka ciekawostka :
Sergio Ramosowi wystarczyło aż o 98 spotkań mniej do strzelenia 50 bramek w La Liga, niż Iniescie ;O

1

Real grał piach w tamtym sezonie ? ;D Ty oglądałeś mecze, czy tylko na livesport.pl śledziłeś ? ;D

2

Boże ratuj ! :D

0

Oboje dają popis :P

0

Mi trochę przypomina bohaterów z Planety Małp ;P

0

Ale ma więcej bramek niż cała Wasza pomoc razem wzięta ;)

4

Messi wciaż bije rekord Zarry, Real gra antyfutbol, bo Rayo mialo posiadanie, a Królewscy "tylko" strzelają bramki.
Coraz głupsze te okładki.
Moim zdaniem najważniejszą wiadomością jest przejęcie Sociedad przez Lorda Moyesa ;D

2

Macie Linka do Adamek vs. Szpilka :

http://24-cast.cba.pl/tvp1
http://ksw28.okis.ru/ksw-1.html

0

Już mecz z Ajaxem pokazał, że jak Messi nic nie zrobi, to raczej będzie Wam trudno w tym sezonie o jakiekolwiek puchary :)

1

Messi może pobić rekord Zarry w meczy z Almerią :)

0

Bullshit. Okładki Mundo to woda na młyn dla "niedzielnych" kibiców. Messi po pobiciu rekordów mówi, ze rekord nie jest najważniejszy, i że gra dla drużyny, dokładnie tak samo jak CR7, czy kazdy inny piłkarz bijący rekord. Wypowiedzi wyjęte z kontekstu to specjalność tej marnej gazeciny ;)

0

Prosta matematyka - CR7 przez te 2 ostatnie sezony strzelił 26 bramek w UCL. Dla porównania Messi w ostatnich dwóch sezonach 16 bramek.Niemniej jednak żyjemy w czasach dwóch magików.

0

Tyle w temacie na temat Messi vs CR7 w UCL :

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_18407.jpg?1

0

I strzelał bramki tylko BATE :D Fenomenalny piłkarz.

1

Za dwie bramki strzelone Ajaxowi. Należy mu się :)

1

Nawet ja bym strzelił ze dwie bramki z tak grającym BATE :P

3

Ale bardziej się cieszysz z osiągnięcia Leo, czy z tego, że ktoś wyrównał rekord CR7 ?

3

„Jestem sympatyczny, spontaniczny, skromny, a także atrakcyjny”, to słowa Luisa Enrique z konferencji prasowej.
Tego admini już nie wrzucili :)

0

7 minutowy wycinek mogę obejrzeć, i wygląda to fajnie, ale w przekroju całego spotkania to chyba bym usnął po 45 minutach ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?